Kevin Costner

Kevin Michael Costner

8,2
38 413 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kevin Costner
Frau_Elsa

Wiesz wypalenie zawodowe, lata lecą.

ChubakaCieLubi

No niestety, większość aktorów to kurcze prędzej czy później dopada

Frau_Elsa

Nie tylko aktorów wykonuj daną czynność latami a Ci się znudzi. Niestety nie da się być w nieskończoność kreatywnym. Nawet muzycy z lat 80 czy 70 dziś już nie brzmią tak fajnie jak za lat swojej świetności, Bee Gees chociaż to zły przykład bo przy życiu już jest zaledwie tylko Barry Gibb to już zdecydowanie nawet jego solówki to słabizna w stosunku do tych nawet z lat 90.

Ale nie tylko nie potrafię słuchać współczesnej metalicy a uważam ich stare utwory za genialne. Głos się zmienia tak jak i ciało tak jak i refleks.

Dlatego niektóre zawody po pewnym wieku są niewykonalne nie mówię tego o aktorach ale nawet jak aktor tetryczeje to już nie pamięta tak tekstu. Są oczywiście genialni aktorzy którzy nawet po 80 byli mistrzami jak Lee ale Costner był aktorem często jednej miny i nie ma ich umiejętności.

ChubakaCieLubi

Co racja to racja! Zawsze pierwsze płyty są najbardziej świeże, spontaniczne, tak samo z filmami:)

Frau_Elsa

Chwytasz to mnie cieszy, nie nawidzę odgrzanego kotletu bo się podobał, odgrzany kotlet zazwyczaj już czujesz że jest fan serwis że pod ciebie przygotowane.

Najlepsze kontynuacje nie przypominają pierwszej części, np Nieśmiertelny 2 przez wielu uznawany za mega szmelc, ok zawalil sprawę ale starał się być kompletnie innym i zaskoczyć widza. Dlatego cenię i rozumiem reżysera zamiast go smarować obelgami.

Frau_Elsa

takie gadanie, Kevin funkcjonował w świetnym okresie kina amerykańskiego, teraz czasy są chujowe

baron666

Dlaczego? Powstają całkiem niezłe filmy więc nic nie stoi mu na przeszkodzie

Frau_Elsa

Na dobra sprawe to Costner "skonczyl" sie w latach 90. jeszcze. Z pewnymi wyjatkami filmowymi czy westernowym serialem. Fakt faktem nikt mu nie odbierze paru naprawde swietnych filmow.

Qjaf

Dokładnie

Frau_Elsa

Dobrze ze to tylko wrazenie..nie warto dzielic skory na takim niedzwiedziu ja Costner wartoobserwowac i poczekac co ma w zanadzu

MendezZ

Obyś miał rację

Frau_Elsa

W 2019 r swietnie zagral :)
Moze to nie Clint ale daje rade

Amiga1240

No Clinta to naprawdę podziwiam!

Frau_Elsa

1981 - 1983 Trudne początki
1985 - 1989 Przebicie i sukces
1990 - 1993 Złota era (syndrom Midasa)
1994 - 2001 Srebrna era
2002 - 2010 Beznamiętny zjazd
2013 - 2017 Średnio udana próba powrotu
2019 - ? Chyba koniec

Opinia subiektywna. Choć zawsze pamiętajmy,
że Michel Keaton wrócił w pięknym stylu mając tyle lat ile Costner ma teraz.

de_Franco

Wiesz co... całkiem dobry opis!

Frau_Elsa

A ja uważam, że wręcz odwrotnie, dopiero teraz pokazuje na co go stać... Nigdy nie byłam fanką ani jego gry aktorskiej ani jego ról ani jego wyglądu. Natomiast to co pokazuje w serialu Yellowstone to majstersztyk. Jakby ta rola czekała na niego a on na nią. Niczym stare wino, dojrzalszy i przystojniejszy niż kiedykolwiek.

kasiach_filmweb

Zgadzam się, będąc w połowie 2. sezonu uwaam że John Dutton to najlepsza rola Costnera od czasu "JFK", a może i najlepsza w ogóle.

kasiach_filmweb

Nie wiem... na przełomie lat 80/90 grał bardzo dobrze

Frau_Elsa

Po czym zagrał życiówkę w Yellowstone. Na tyle nadaje się takie gadanie

mixererunio

haha otóż to, miałem to samo pisać :D

mixererunio

haha otóż to, miałem to samo pisać :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones