Kevin Spacey

Kevin Spacey Fowler

8,8
81 872 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kevin Spacey

Interesuje mnie czy Wy również (kobiety) tak go odbieracie? Dla mnie ten facet jest mega sexy. Z jego twarzy bije taki spokój, inteligencja, zrównoważenie. Mimo iż nie ma wyglądu typowego amanta, dla mnie Spacey jest ciasteczkiem które chętnie bym schrupała. :>

Sighma

No co Tyyyyyy. Prawdziwy menszczyzna powinien mieć mięśnie jak arbuzy, karczycho, obowiązkowo żel + złota branzoleta i koniecznie BMW lub Audi w garażu. Tak wygląda prawdziwy facet, a nie jakaś cherlawa moczymorda jak Spacey, co to wiatr mocniej zawieje a koleś już leży.

dr1nk

chyba nie mówisz tego poważnie??! jak blachara jakaś. zastanów się.

Purplecuckoo

Zauważ że ten post napisał mężczyzna, który z ironią wyraził się o gustach ówczesnych kobiet. :)

Sighma

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

;)

użytkownik usunięty
Purplecuckoo

Wtopa. :)

Sighma

Sighma zgadzam się, Kevin jest bardzo seksowny, i do tego świetny aktor

Uwielbiam jego uśmiech,

Anda00

hahaha a czemu"cherlawy moczymorda"? Skąd ten moczymorda hahaha?:D ja tam wole takiego właśnie cherlaka a nie Sigala np.:D

grooshya

Jego partnerzy zapewne też

nonamess

Spacey jest biseksualny, sam to przyznał kilka dni temu... tylko to co się potem wydarzyło, trudno mi teraz myśleć o nim z szacunkiem, taki świetny aktor, a taki kiepski człowiek i finału House of Cards żal :(

tolerancja91

No niestety. Obawiam się, że jest tam prawdziwa stajnia Augiasza i jeszcze niejeden aktor okaże się ostrym zbokiem

użytkownik usunięty
Sighma

Zgadzam się. Konkretne ma spojrzenie...

oj tak jak on sie spojrzy tak...tak...no właśnie TAK to aż...^^

grooshya

http://www.youtube.com/watch?v=bKKDKAKNH-k

Eastwood wyszedł najlepiej:D

użytkownik usunięty
grooshya

Pacino lepszy.

grooshya

No jak na tych małolatów tak patrzył to no no...

Sighma

to psychopata. przyciąga kobiety. zobaczcie jak genialnie gra role "człowieka z tajemnica". B-)

Sighma

A ten jego uśmiech,bardzo seksowny,aż mnie ciarki przechodzą

Sighma

Poszłabym z nim do łóżka w jednej chwili... A muszę zaznaczyć że nie łatwo mnie zbajerować ;-D

użytkownik usunięty
yoanna1

lolll ;D ;D ;D


(ja chyba też) ;P

ja mysle że on jest dosć...hmm...abstrakcyjną postacią i wspomniane łóżko by mu nie wystarczyło:D
nie wiem-podłoga,stół...sufit...;D

grooshya

Ja też bym z nim do łóżka poszedł :D

desmond19989

Ano gej własnie to ujawnił cóż takie życie drogie panie on woli chłopców :)

Alex_DeLarge_

No ja nie...

grooshya

Może być nawet żyrandol... ostatecznie mogę się poświęcić ;-D

użytkownik usunięty
Sighma

Zdecydowanie zgadzam się z Twoją opinią. Wczoraj oglądałam K-PAX i pierwszy raz spojrzałam na tego aktora zupełnie pod innym kątem. Faktycznie jest mega sexowny, ma to coś.
Pozdrawiam

Tak w K-PAX w tych okularach jest niesamowicie sexy :)

Sighma

ma coś w uśmiechu i w spojrzeniu

użytkownik usunięty
Anda00

Zgadzam się z paniami, zgadzam się, a już myślałam, że jestem jakaś pierdolnięta... ;)0
Koleżanka twierdzi, że on jest gejem, ale nie bardzo jej wierzę. W końcu go nie zna ;)

Kolezanka ma racje niestety :)

Sighma

Nie wiem czy bym poszła z nim do łóżka... ale też muszę przyznać, że ma w sobie to COŚ :))))))

Mantana

Według mnie nie jest sensowny czy jakoś wybitnie przystojny. Tak jak powiedziała osoba wyżej. Pan Kevin ma w sobie po prostu to coś.;)

Stella182

Dlaczego nie jest sensowny??:)

Sighma

K.Spacey ma niewiarygodnie seksowny uśmiech! Jak go widzę, to po prostu nie mogę... mmm... ;D

kaisa9329

Uśmiech ma zajebiście seksowny! <3

kaisa9329

Jego partnerzy na pewno to doceniają

Sighma

Ja, też się z wami zgadzam. Najbardziej podoba mi się w filmie Tajemnice Los Angeles( Russell Crowe też niezłe ciacho), gdy go oglądałam bardzo przyciągał mnie wzrokiem.

samosia94

Zgadzam się w 100% Kevin jest superciacho, fantastyczny uśmiech, taki słodki i niewinny ale w połączeniu z takim spojrzeniem daje taką mieszankę, że byłabym cała jego gdyby tylko mnie chciał. A fajny głos też ma...mmmm;)

Sighma

Jest wyjątkowy,
w tym uśmiechu czai się coś seksownego

Anda00

Dokładnie ...

Marryfilm

Wiesz, trzeba by tych chłopców o to zapytać:) Byli bliżej tego ...uśmiechu

Sighma

A TAK W OGÓLE.....

zobaczyłam teraz na jego nagrody i widzę że dostał Oscara za rolę DRUGOPLANOWĄ w Podejrzanych.

Nie rozumiem tego... Skoro on tam był aktorem drugoplanowym, to kto był pierwszoplanowym? Z tego co pamiętam, Spacey był w filmie głównym bohaterem. chyba że się mylę... ?

Sighma

Pacino w Ojcu Chrzestnym też był bohaterem 1 planowym i co z tego ?

Sighma

hahaha.
nie no może o pójściu z nim do łóżka to ja jeszcze nie myślę, ale jest mega seksowny. :D taki czarujący facet, niesamowicie przyjemnie się na niego patrzy. to już jest u mnie jakieś zboczenie, że podobają mi się dużo starsi faceci. xD
btw. wy też widzicie podobieństwo między nim, a johnem cusackiem?
bo mi on strasznie go przypomina z wyglądu.

mercedesmaya

Ja nie widzę, ale Cusack też jest fajny.
Tobie się chyba kojarzą ze względu na podobne usta - takie malutkie. :)

Sighma

wiesz co szczerze mówiąc nie wiem dlaczego, po prostu takie było moje pierwsze skojarzenie :P

mercedesmaya

Ma w sobie to coś, fakt, ale zastanawiam się, czy on jednak chłopców nie woli...?

miminat

haha.
może...
w sumie mi to obojętne, bo szczerze mówiąc uwielbiam homoseksualistów.
takie moje osobiste zboczenie. xD

użytkownik usunięty
mercedesmaya

Hmmm, a jakiej jesteś płci, że tak zapytam ;)?


Nie wierzę w tę historię z gejostwem Kevina. TO że ktoś jest bardzo wrażliwy i gra często w filmach tzw. "ambitnych", nie czyni z niego geja.

jestem dziewczyną, ale ze względu na przebywanie w obecności niektórych osób sama zaczęłam lubić to co lubię.

ja nie mam zdania na ten temat, niech sobie będzie kim jest, totalnie mi to nie przeszkadza. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones