Kinga Preis

7,7
26 899 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kinga Preis

mam wrażenie, że tak właśnie wygląda kobieta bita przez alkoholika przez 15 lat. Nie potrafię inaczej na nią patrzeć, jak na ofiarę przemocy domowej. Może dlatego tak jej nie trawię.

vermes

coś w tym jest, ale ona też czesto wybiera takie role...
jak na swoje lata wygląda o wiele starzej, może stąd to wrażenie ;)

Holly85

Chyba tak. Ona przecież urodziła się w latach 70. Wcześniej dawałem jej ponad 50.

vermes

Jest całkiem dobrą naturalną aktorką.

Ruben_fw

Mnie drażni swojom szorstkom osobowościom. Aktorka do jednego typu rolów.

vermes

Bo nie ma wyglądu sex bomby ?

Ruben_fw

Ona w ogóle jest niezbyt ładna. Do seksbomby do jej tak daleko, jak Kaczyńskiemu do Bogarta.

vermes

kobieta nie służy temu, żeby się tobie podobać, prawaku

vermes

Chociaż aktorką może jest i niezłą ja też jakoś sympatią do niej nie pałam, dokładnie to ująłeś za szorstka osobowość.

vermes

Ahahahahahahaa! Bardzo rozbawiłes mnie swoim wpisem ahahahaha!

vermes

W zasadzie młoda kobieta, a od kilkunastu lat wygląda jak 50 latka po menopauzie. To raczej nie wina alkoholu i przemocy, ale genów. Niektórzy starzeją się szybciej. To nie zmienia faktu, że na takie aktorki jest nawet większe zapotrzebowanie niż na super modelki do komedii romantycznych, bo jak inaczej robić film o wojnie lub gułagu.

mates_z

Za to widziałem ją niedawno półnagą. Ma świetną figurę. Naprawdę zgrabna babeczka.

mates_z

ale i tak wyglada lepiej od przecietnej Polki w jej wieku, ktore sa nalane, z zylakami, lysiejace albo nieumalowane...

alisspl

no nieumalowane są najgorsze, haha

użytkownik usunięty
vermes

A może po prostu sama jest alkoholiczką? Chociaż jako aktorka wg mnie daje radę

wygląda patologicznie, zresztą gra w takich rolach , w filmie To ja, złodziej z 2000 roku grała patologiczna kurve

konradek007

a polskie aktorki z pokolenia, dwoch przed nia, to nie mialy patologicznych gab? Przyjrzyjcie sie divom rol charakterstycznych z PRLu, Nic nie ujmujac im talentu, zapewnie wiekszego niz bohaterki topiku i wiekszosci dzisiejszych aktorow.

vermes

Coś w tym jest. Szanuje ją jako aktorkę aczkolwiek uważam że jest przeceniana bo zgarnęła tyle nagród i zdarzało się że czytałem o niej że to NAJWYBITNJEJSZA WSPOLCZESNA AKTORKA A właśnie moim zdaniem ona w pewnym momencie utknęła w rolach prostych kobiet, ofiar przemocy domowej czy alkoholiczek + Ja mam wrażenie że ona z uporem maniaka robi wszystko aby wyglądać. Pamiętam że kiedyś oglądałem jakiś film w którym była jeszcze bardzo młoda i pomyślałem sobie ze mogłaby wyglądać naprawdę ładnie gdyby tylko chciała.

vermes

Dlatego obsadzają ją w rolach wiejskich kobiet, kucharki na plebanii, pielęgniarki w szpitalu. Oraz miejskiego monitoringu. Te role akurat do niej pasują.

MATRIX_32

Mysle ze to komplement dla aktorki, ze kojarzysz ja z rolami w ktoruch ja widziales. Z wypowiedzi wnioskuje ze na zywo sie nie udalo. Lubie, uwazam, ze p. Kinga moze wszystko, od chlopki, przez gospodynie, intelektualistke, sexy babke... uwazam, ze jest calkiem fajna babka!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones