Kristen BellI

Kristen Anne Bell

7,7
12 998 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kristen Bell

Fragment artykułu:
"Zapewne nie mieliście pojęcia, że Kristen Bell jest polskiego pochodzenia! Co prawda nie zna zbyt wielu słów w
polskim języku, ale niektóre rozumie. Wynika to z tego, że nikt nigdy nie zmuszał jej do uczenia się języka, w którym
mówili dziadkowie.

Bo to dziadkowie od strony matki Kristen pochodzili z Polski, a dokładnie z małej wioski pod Sieradzem, skąd
wyemigrowali do Chicago. Tam urodziła się matka Bell – Lorelei, która była pielęgniarką. Wyszła za mąż, za Toma Bella
– dyrektora w telewizji informacyjnej mieszczącej się w San Antonio. Co ciekawe, jej ojciec pochodził ze Szkocji, skąd
jego dziadkowie niemal w tym samym czasie postanowili wyjechać do USA.

Przychodząc na świat 18 lipca 1980 roku, w jej żyłach płynęła więc zarówno polska, jak i szkocka krew. Mała Kristen
bardzo często przebywała z nerwowym dziadkiem, który uwielbiał przeklinać po polsku. Dziewczynka bardzo szybko
łapała wszystkie brzydkie słowa, a później powtarzała je w domu, zaskakując przy tym swoja matkę. – Wszyscy się z tego
śmiali, bo przecież nikt na ulicy nie mógł zrozumieć, że mówię brzydkie wyrazy. Moja mama uznała, że zabraniając mi
tego, tylko zachęci mnie do przeklinania, bo dzieci są przekorne – mówiła w wywiadach Bell. Mimo tego, że Kristen nie
mówiła w polskim języku, mając 18 lat dostała swoją pierwszą, małą rólkę w filmie "Ślub po polsku”, w którym główną
rolę zagrała Claire Danes.

Poza samym filmem, miałam okazję być na prawdziwym, polskim weselu. Jako nastolatka byłam w Chicago na ślubie
mojego kuzyna. Niewiele z tego rozumiałam, nie znając języka, ale polska muzyka była świetna."

maaajenka

jestes tak samo sliczna jak i ona no i jestes polka

romano1999

Dzięki bardzo, ale chyba przesadzasz;)

maaajenka

Zgadzam się. Tak więc sprawdza się to co wiele razy mi w życiu powtarzano, "kobiety to ty szukaj w Polsce". Pozdrawiam ;)

romano1999

Won stąd spermiarzu je*any

maaajenka

jej cale cialo jest w tatuazach

whocares3211

Kristen??

maaajenka

Chyba ktoś zbyt mocno zasugerował się tym prześmiewczym filmikiem.
https://www.youtube.com/watch?v=dKSwIuom5c8 <- tatuażowy żart ;)

majka2115

OOOOO ja. nie widziałam tego filmiku. Ale jak ona fatalnie wygląda taka wytatuowana;/ aż żal. Taka ładna dziewczyna. Osobiście nie mam nic przeciwko tatuażom, ale to to już przesada. Jednak w filmiku wyraźnie widać, że to charakteryzacja;p

maaajenka

A czy ktoś wie z jakiej to wioski pod Sieradzem pochodzą jej przodkowie? Sam jestem z Sieradza i mnie to lekko zainteresowało?

Grimar

MARIA BELLO TEŻ MIAŁA DZIADKÓW ZE SIERADZA,TO MOZE BYĆ JAKAŚ RODZINA

Grimar

Podbijam, też chętnie się dowiem. :)

Grimar

Z genealogii Kristen Ann Belll, polscy dziadkowie mieli nazwisko FRYGIER

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones