Kristen Wiig

Kristen Carroll Wiig

7,2
13 472 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kristen Wiig

niedawno ją zobaczyłem w paru skeczkach z Snl i muszę powiedzieć, że zabawnie się sprawuje;D

Krolik_Pudding

ona chyba przez dwa lata pojawiała się tam gościnnie, ale teraz jest już w stałej obsadzie. moim zdaniem jest świetna :)

Krolik_Pudding

dobra to za malo powiedziane - ona jest tam genialna!!! najlepiej gra neurotyczne kobiety (np. Sue, Shanna czy Kathy Lee Gifford). Nie boi sie niczego - podziwiam ja!

AlexDeLarge

zgadzam się w 100%

AlexDeLarge

genialna jest jako Penelope, sprzedawczyni w Targecie i Michelle Dison :) właściwie to w każdej roli jest świetna :)

Headey

Rzeczywiście gigantyczny talent komediowy, a jej Judy Grimes ze słowotokiem
i zabójczym "just kidding" wymiata.....

Groucho

i jeszcze jej ciotka Sue, która psuje niespodzianki ;)

Headey

no i Gilly i jej "what?" i "sorry":D


użytkownik usunięty
Krolik_Pudding

Dobra to mało powiedziane ona jest po prostu geniuszem!
Potrafi zagrać dosłownie wszystko.
Najlepsze kreacje to Penelope (ta która umie wszystko lepiej, i zna każdego :D), Gilly, aktorka z Brodwayu, sprzedawczyni z Targetu, specjalistka od podróży w Weekend Update i wiele, wiele innych. Szkoda że wielkimi gwiazdami są beznadziejne aktoreczki typu Megan Fox, a prawdziwe talenty Jak Kristen są mało znane (może to i lepiej w sumie, jakby została wielką gwiazdą to by pewnie odeszła z SNL, a bez niej by się program stoczył) Jest zdecydowanie najlepszą kobietą z SNL (Jenny Slate jest też świetna)

użytkownik usunięty

Ja za to mam kompletnie odwrotne zdanie niż Ty. Dla mnie postaci, które wymieniłaś są jednymi z najsłabszych kreacji Kristen. Szczególnie nie lubię Penelope, Gillie i aktorki z Brodway'u, ale to raczej wina skeczy, niż Kristen, bo ona spisuje się świetnie tylko skecze są słabe. Praktycznie cały czas to samo, zmieniają się tylko goście i okoliczności.
Kocham jej parodię Bjork czy Kathy Lee Gifford, a najlepsza ze wszystkich jest Sexy Shanna, zawsze mnie to rozwala xD świetne było też Dream Home Extreme z Emmą Stone, jeśli ktoś nie oglądał to polecam. W ogóle Kristen jest chyba najbardziej utalentowaną i wszechstronną aktorką w SNL, chociaż muszę przyznać, że Abby Elliott ma wyjątkowy talent do parodiowania znanych osób.
Zwróćcie też uwagę, że Wiig naprawdę rewelacyjny głos, gdy śpiewa, zauważyłam to w parodii piosenki Cranberries "Zombie".

użytkownik usunięty

Kathie Lee Gifford to mistrzostwo. Najlepsze jest tom że po tym skeczu prawdziwa Kathie obraża Kristen jak tylko może.
Shany nie lubię. Oczywiście nie mam nic do performancu Kristen, po prostu nie lubię tej postaci.
No i oczywiście świetnie śpiewa. Uwielbiam jej piosenkę jako Natalie Merchant (film animowany Business Bunnies). Abby Elliot jest świetna. Mam nadzieję, że zostanie w SNL na dłużej. Szkoda tylko, że skecze są coraz gorsze. Powinni zwolnić połowę scenarzystów.

użytkownik usunięty

Masz całkowitą rację! SNL bardzo straciło na poziomie, nie wiem czemu nie wymienią scenarzystów. Na anglojęzycznych forach ludzie też się bardzo na to skarżą. Skecze są coraz bardziej żałosne, żenujące i niesmaczne, a co najważniejsze - po prostu nieśmieszne. Humor klozetowy jest dobry od czasu do czasu, ale nie ciągle. Litości. A najbardziej mnie wkurza, że teraz głównym motywem są geje. Nie mam nic przeciwko im, ale w SNL przedstawiają ich w tak krzywym zwierciadle, że jest to wręcz dla nich obrazą. Poza tym wątpię, by dorośli, starsi ludzie mieli ochotę cały czas oglądać liżących się aktorów (czy to w parze homo- czy heteroseksualnej) i słuchać żartów o odbycie w programie rozrywkowym. Ile można? Dla mnie profanacją było wsadzenie De Niro w skecz o barze, w którym by dostać drinka trzeba się było bzykać z jakimś obleśnym starcem albo przebranie go za matkę jakiegoś kiepskiego rapera, by flirtował z P. Diddym. Albo Elton John dosłownie liżący się z młodym aktorem. Czy scenarzystów naprawdę nie stać na nic lepszego? To wielkie marnowanie talentu komików, mają w obsadzie takie perełki, a wpychają je do beznadziejnych skeczy. Czy już żarty w telewizji zawsze będą na takim poziomie lub gorszym i to ma śmieszyć? Poza tym "gwiazdami" odcinka są coraz częściej jakieś jednosezonowe gwiazdki, które wystąpiły w jednym serialu i nic właściwie nie wnoszą od siebie do programu. Niestety z sezonu na sezon jest coraz gorzej.
A co do Kathie Lee to jeszcze do niedawna nie wiedziałam, że to jest autentyczna postać :D Widziałam jej program na youtube i prócz tego, że jest na maxa sztuczna i zadufona w sobie to nie wyczynia takich niedorzeczności jak Kirsten. Spodziewałam się, że naprawdę będzie pijana w studiu xD

użytkownik usunięty

Zgadam się. Skecze robią się coraz bardziej niesmaczne. Jak właśnie ten z Vogelcheckami, czy jak im tam. Ta bardzo kochająca się rodzina. Nie podobał mi się też ten skecz z ostatniego odcinka z Emmą Stone w którym gadżety uprawiały seks. Rzeczywiście, za dużo tam podtekstów erotycznych, ale jeśli chodzi o żarty o gejach, to bardzo lubię Stefona. Bill Hader nie potrafi wyrobić ze śmiechu, i to jest chyba najlepsze.
Szkoda, że Liz Cackowski odeszła z grupy scenarzystów. Odwalała kawał dobrej roboty (potem zresztą napisała świetny odcinek dla Community - mojego ulubionego serialu, i miała swój internetowy serial - bardzo fajny). Z tego co wiem, głównymi scenarzystami są chłopcy z Lonely Island. Lubię nawet ich muzykę, ale wystarczy posłuchać ich tekstów, żeby przekonać się na jakim poziomie jest ich humor.
Szkoda, że każą takim ludziom jak DeNiro czy Elton John brać udział w takiej żenadzie. Chociaż ja nawet lubię te skecze z Blizzard Manem (biały raper, syn DeNiro), przynajmniej ten pierwszy.
A co do gości, to wybierają ich pod względem czasowym. To znaczy, jak wychodzi jakiś film, to wezmą kogoś kto tam gra, żeby mógł się wypromować. Np. Emma Stone reklamowała Amazing Spiderman, a Jason Segel Muppety.
Szkoda też, że skecze się praktycznie powtarzają. Te same żarty, to samo przesłanie, normalnie klatka w klatkę.
Moim życzeniem gwiazdkowym jest nowa grupa scenarzystów. Chcę Liz Cackowski i Tinę Fey, która opuściła SNL dla 30 Rock. Za jej czasów skecze były lepsze.

użytkownik usunięty

Wiem, na jakiej zasadzie to działa, tak samo jak do wszystkich talk shows biorą osoby, które akurat wydały płytę lub wystąpiły w jakimś filmie. Zawsze musi być to wspomniane w programie, to chyba jakaś umowa. Chodziło mi o to, że to jak w Tańcu z gwiazdami - takie z nich "gwiazdy", że większość ludzi, którzy nie oglądają akurat danego serialu czy głupich komedii, ich po prostu nie kojarzy.
Nie wiedziałam, że TLI teraz piszą scenariusz:) niektóre ich krótkie filmiki są świetne, ale często kończą im się pomysły i powielają stare schematy (nienawidzę laserowych kotów!). Mam też wrażenie, że teraz SNL jest skierowane raczej do młodszej widowni, dwudziestokilkulatków, a kiedyś było bardziej uniwersalne. Wystarczy nawet spojrzeć na ekipę - teraz dominują młodzi. Kiedyś w latach świetności z Tiną, Amy, Rachel, Mayą, Jimmym, Sethem i resztą (moim zdaniem najlepszym okresie) większość była po 30 i nie było tak wiele nastoletnich gości. Teraz wszyscy się porozchodzili, a program się stacza. Jak Seth i Kirsten też to zrobią to już chyba nic nie zostanie.
A co do powtarzanych skeczy to niektóre z tych, co się pojawiają co kilka odcinków, mają inne żarty i czekam na nie, ale np. właśnie Gillie czy What's up with that? (tragiczny) to praktycznie jedno i to samo. Gillie zawsze broi, nauczyciel pyta, kto to zrobił, Kenan jak zwykle w gipsie itp. :P Właśnie Kenan praktycznie zawsze gra tak samo we wszystkich skeczach. Najnowszy sezon jest kompletnie beznadziejny, zaraz zabieram się za odcinek z Bushemim, może mnie pozytywnie zaskoczy:)

użytkownik usunięty

Ej, laserowe koty są boskie :D A TLI piszą już dla SNL któryś rok z rzędu. Lubię ich, ale kiepscy z nich scenarzyści.
A no masz rację z tymi "gwiazdami". Przeważnie są to sezonowi celebryci (jeszcze tylko brakuje Kim Kardashian). Ale pamiętam że odc. z Paris Hilton nie był tragiczny. Nawet dała radę. Ale to był chyba 2004 rok.
A ja polecam ci pierwszy sezon. Grała tam świetna Jane Curtin no i Chevy Chase. Podobał mi się odcinek z Anthony Perkinsem. Zagrał tam w skeczu Normana Batesa :D
Wielka szkoda, że Seth Mayers już nie gra w skeczach. Nie mogę tego odżałować. Był świetny. Ale w weekend Update daje radę :D
Masz rację, że program jest teraz bardziej skierowany do młodszych. Nawet jeśli chodzi o muzykę. Zapraszają jakichś tragicznych raperów i gwiazdeczki pop jednego sezonu. Z lepszych byli w ostatnich latach tylko np. Florence and The Machine, Radiohead czy Coldplay.
Stare skecze zawsze będą lepsze. Polecam ci tą stronkę. Ciągle jej używam, a jak miałam całogodzinne maratony SNL to korzystałam z niej codziennie.
http://snl.jt.org/

użytkownik usunięty

Akurat ostatnio oglądałam odcinek z Paris i był naprawdę fajny, a ona sama dobrze sobie poradziła. Co do tych najwcześniejszych odcinków to nie przepadam za nimi, bo są dla mnie za bardzo "vintage" :) chociaż niedawno obejrzałam ten z Jodie Foster i nawet mi się podobał. Ale z Perkinsem muszę w takim razie koniecznie zobaczyć:)
Z ciekawości sprawdziłam, kto pisze scenariusz i głównym scenarzystą jest właśnie Seth! Andy i reszta z TLI piszą chyba tylko do swoich krótkich filmików SNL Digital Short, więc winny jest albo Seth albo reszta tych dochodzących scenarzystów (których jest naprawdę sporo).
I jeszcze co do Setha to właśnie kilka dni temu pisałam u niego w temacie, że szkoda, że już się nie pojawia w skeczach:) ale zauważyłam, że jak ktoś przechodzi do Weekend Update to coraz mniej się udziela w skeczach, a Seth jeszcze sam prowadzi, sam pisze sobie newsy, więc pewnie nie ma głowy, by jeszcze się przygotowywać do scenek. Podobnie było z Tiną i Jimmym, Amy chyba najwięcej grała z prowadzących. A tak a propos - oglądałaś sezony tak mniej więcej 24-25? Był tam taki tragiczny prezenter w Weekend Update, nie mogłam znieść jego seplenienia xD
A z tej strony, co podałaś to nie można chyba pobierać, prawda? Służy tylko do informacji?

użytkownik usunięty

Nie wiedziałam, że Seth jest głównym scenarzystą 0__o. Uwielbiam go, ale muszę przyznać, że w takim razie nie ma głowy do pisania. No i jest tak jak mówisz scenarzystów co najmiej 20. Jak w każdym programie typu "Variety".
A ja tam lubię TV jak to ujełaś "Vintage". Jednym z moich ulubionych seriali jest Twilight Zone z lat 50`.
A ja widziałam sezony pierwszy, a potem od 26 (chyba, już nie pamiętam) do końca. I jeszcze jakieś pojedyńcze z sezonów 18, 19 itd.To dlatego, że strasznie trudno znaleźć stare odc. Ale nie pamiętam sepleniącego z Weekend Update. Lubiłam w tej roli najbadziej Amy i Tinę. Ewentualnie Tinę i Jimmiego.
A ta strona jest tylko dla informacjii. Ja ściągam SNL z Torretów, a stare sezony z Rapidshare.

użytkownik usunięty

Doczytałam też, że Fred Armisen również pisze scenariusz i dlatego jest tak często obsadzany w skeczach, bo sam siebie tam wsadza :D ten sepleniący gościu był np. w odcinku z Gwyneth Paltrow z 24 sezonu. Nie wiem, jak długo się utrzymał, ale miał tragiczną wadę wymowy.
Polecam Ci pobrać sobie program eMule, z niego można ściągnąć bardzo dużo odcinków, nawet tych najwcześniejszych. A masz może jakieś namiary na odcinek z Shelley Duvall (s02e22)?

użytkownik usunięty

Tak się składa, że cały sezon 2 jest dostępny na Torrentach :D
thepiratebay. org/torrent/4322552 (usuń spacje)

A Freda uwielbiam. Widziałaś kiedyś jego serial "Portlandia"? Całkiem fajny. Całkiem hipsterski.
Czekam na drugi sezon.
A Emule miałam kiedyś. Ja wolę swoje stare dobre torrenty. Zresztą już mi przeszła faza na SNL, i nie szukam starych odc. teraz oglądam na bieżąco :)

użytkownik usunięty

Wow dzięki! A ja tak tego szukałam. Nie wpadłam na to, by całego sezonu szukać zamiast poszczególnych odcinków. A seriali nie oglądam:)

użytkownik usunięty

W ogóle? Ja żyję serialami. Oglądam ich więcej niż filmów. Zerknij zresztą na moją listę.
A najlepiej pisz mi na PW, nie będziemy zaśmiecać tematu prywatnymi rozmowami. Zresztą i tak można dostać bana za umieszczanie linków :3

Wiig od dawna jest najlapszą aktorsko kobieta w SNL. Nieststy, poza paroma wyjatkami, zespół aktorski programu jest coraz słabszy, dlatego uważam, że Wiig juz sie tam marnuje, zreszta sam program jest coraz słabszy i "gwiazdy" coraz gorsze. Szkoda, bo to stary program, który kiedys miał niezły poziom.

użytkownik usunięty
joeya_tribbiani

Amen. Rzadko się zdarza by SNL albo jakikolwiek serial/program komediowy miał kogoś takiego jak Wiig. Wiadomo, fajne są w SNL Maya Rudolph, Amy Poehler czy Tina Fey, ale podejrzewam że zdają sobie sprawę, że ktoś taki jak Kristen zdarza się raz na 30 lat! Jest po prostu FE-NO-ME-NAL-NA! Jeśli będzie szukała męża, proszę dajcie jej namiary na mnie! :)

Żadnej z tych trzech pań, które wymieniłeś już dawno nie ma w SNL :) Ale fakt faktem wszystkie były dobre.

użytkownik usunięty
joeya_tribbiani

No! Niestety ich już nie ma, ale Kristen i tak wymiata! :) Kocham ją! :D

użytkownik usunięty

Szkoda, że Tina nie udzielała się w skeczach, i była tylko w Weekend Update (jak teraz Seth Mayers, który na początku grywał w skeczach). Jeśli tęsknicie za Amy i Tiną to polecam serdecznie 30 Rock i Parks&Recreation. Oba seriale są epickie ;)

Niestety, wczoraj był ostatni odcinek SNL z Kristen, myślę że program bardzo dużo straci na jej odejściu...
Co do samej Kristen, moim skromnym zdaniem to (obecnie) najbardziej utalentowana aktorka komediowa, uwielbiam ją i życzę jej wszystkiego najlepszego, ale szkoda tego SNL...program idealnie eksponował jej niesamowity talent, filmy to już nie to samo.

uncle77

Własnie miałam napisac to samo. Oprócz Wiig odchodza też Jason Sudeikis i Andy Samberg. Z przykrościa stwierdzam, że chyba juz nie dam rady tego ogledac. Kobieca obsada jest teraz BARDZO SŁABA.
Dzięki Bogu został jeszcze Bill Hader, Fred Armisen, Bobby Moynihan i mój ulubieniec Kenan Thompson. Ale i tak obawiam sie, że nie ma juz ratunku dla SNL :( Obym sie myliła :)

joeya_tribbiani

SNL już nie raz wygrzebało się z dołka, nie traćmy nadziei ;-)
Bill Hader i Fred Armisen są znakomici, chociażby tylko dla nich warto śledzić kolejny sezon.
co do pozostałych w programie pań - ostała mi się jeszcze nić sympati do Abby Elliott - fajna,naturalna, utalentowana dziewczyna.
faktycznie,jak wspomieć czasy gdy w obsadzie była Tina, Amy i Maya to po odejściu Kristen z kobietami w SNL bieda i nędza...
pozdrawiam serdecznie;-)

uncle77

Masz rację, Abby Elliott nie jest zła, ma dziewczyna potencjał, więc może uda jej sie jakos podciągnąc ten program. Skecze niestety są coraz słabsze i wulgarne a gwiazdy goszczące coraz mniejszego kalibru. Był okres, jeszcze pare lat temu, że co tydzień gościł ktoś fajny- De Niro, Malkovich, Paltrow, Walken itp., teraz już glownie Justin Bieber i Miley Cyrus :)
Mimo, że jestem miłośniczką angielskiego humoru, to nieraz do łez usmiałam się na SNL, dziś się już ledwo usmiecham...
Pozdrawiam

joeya_tribbiani

Ja widzę też potencjał w tej nowej aktorce, która niedawno się pojawiła - Kate McKinnon. Nie miała jeszcze zbyt wiele do pokazania, ale póki co dobrze jej idzie. Zobaczymy też, jak rozkręci się Abby Elliot, bo nie dają jej zbyt dużo do grania ostatnio, a szkoda. Chyba nawet miała więcej skeczy, kiedy nie była jeszcze w głównym składzie :O
Co do gości, to nie do końca się zgodzę. Fakt, że na pewno nie są już takiego kalibru jak kiedyś, ale niekoniecznie są gorsi. Bardzo podobał mi się odcinek chociażby z Emmą Stone. Bieber i Cyrus to przesada, ale, o ile dobrze pamiętam, występowali tylko w pojedynczych skeczach i jako gwiazdy muzyczne, co boli, ale można z tym żyć.
Za to, co do poziomu to się zgodzę. Przeszkadza mi też, że odcinki są tak nierówne. Niektóre bawią mnie od samego początku do końca, inne są strasznie żałosne.
Ale niestety trzeba przyznać, że wraz z Wiig show spadnie poziom. Miała mnóstwo świetnych postaci, których na pewno zabraknie, no ale zobaczymy w następnym sezonie. Może nie będzie aż tak źle.

kurenai_2

Kate McKinnon na razie dała popis w dwóch skeczach - reklamie szamponu i rewelacyjnej parodii szwedzkiego wydania E! Faktycznie jest w niej jakiś potencjał, zobaczymy jak się rozwinie - o ile wogóle dostanie taką szansę.

joeya_tribbiani

niestety Abby Elliott również odeszła z SNL...

użytkownik usunięty
uncle77

Żartujesz?! Szkoda :C

Niestety to prawda, odeszli Kristen,Andy i Abby, Jason Sudeikis podobno jeszcze negocjuje kontrakt, zapewne chodzi o kase.
Szkoda, w sumie to już żadna z pozostałych w programie dziewczyn nie wzbudza moich emocji

użytkownik usunięty
uncle77

Andy też?! Boże, nie jestem ostatnio na bieżąco :C
Cała obsada nam się rozpada (rym niezamieżony). Ale mamy jeszcze kilka fajnych osób.
PS. Czy tylko ja przejęłam się odejściem Paula Brittana? Lubiłam go...

Owszem Brittan miał przebłyski i trochę go szkoda, chociaż to nie ta sama liga co np.Bill i Fred.

Paul był uroczy i miał kilka "dobrych momentów", ale przyznam, ze kilka razy zastawiałam sie kto go zatrudnił i dlaczego. SNL jest dla najlepszych a on był po prostu dobry i tyle. Zauważyłam tez, że stresował się przed kamerą. Nie każdy aktor dobrze radzi sobie z graniem na żywo...

A jesli z Abby Elliot to prawda, to SNL potrzebuje na gwałt przynajmniej jedną nową bardzo utalentowaną osobę, bo inaczej będzie krucho. No i mam nadzieję, że wkrótce Kristen będzie hostem całego odcinka.

użytkownik usunięty
joeya_tribbiani

Abby wg. mnie była najlepsza zaraz po Kristen (mówię oczywiście o jej sezonach, nie ogólnie). Ta nowa (nawet nie znam jej nazwiska - ta która grała Penelope Cruz w reklamie szamponu) jest średnia. Obecnie najlepszą kobietą w SNL jest Nasim. Uwielbiam ją, mam nadzieję, że zostanie na dłużej.

A tak, Nasim jest też bardzo dobra. Ale w ostatnim sezonie chyba zafundowała sobie botox i strasznie wygladała ;))
Ot taka moja mała uwaga, może nieistotna, ale przyznam, że troche mnie to drazniło ;)) Ale aktorsko radzi sobie coraz lepiej.
Co do tej nowej dziewczyny, to średnio mi sie "podoba", chociaż jako Penelope była niezła.

joeya_tribbiani

I jeszcze dodam, że Vanessa Bayer jest koszmarna i nie wiem co ona robi w tym programie. Chyba jeszcze nigdy mnie nie rozsmieszyła .
:)

użytkownik usunięty
joeya_tribbiani

Nie zauważyłam zmiany w wyglądzie Nasim :)
A Vanessy nie lubiłam na początku, ale przyzwyczaiłam się do niej. Teraz ją nawet lubię.
A co do Kristen, szkoda, że odeszła właśnie kiedy wprowadzili nowy skecz w którym była świetna. Mam na myśli The Californians. Uwielbiam kiedy aktorzy w SNL nie wyrabiają sami ze śmiechu :D

Polecam stary skecz z Lindsay Lohan, w którym Rachel Dratch gra Debbie Downer. Wszyscy aktorzy tak się zaczeli smiac, że nie mogli dokńczyc skeczu :) Chyba jest gdzieś do wygrzebania na youtubie.

użytkownik usunięty
joeya_tribbiani

Widziałam ten odcinek. Ciężko jest znaleźć odcinki z lat 90` i wczesnych 2000, ale miałam kilka starszych zesonów z Rapidshare :D
Zauważyłam, że to Bill najczęściej się łamie. Szczególnie w skeczach w areszcie i kiedy gra Stefona.

A niegdyś Jimmy Fallon. Jest niewiele skeczów, w których Jimmy by się nie zgotował :)

użytkownik usunięty
joeya_tribbiani

Rzeczywiście, ale bardziej w skeczach niż w Weekend Update.
Teraz tylko poczekamy, aż Fallon będzie gospodarzem. No i tęsknię za Rachel Dratch.

W "Updacie" też mu sie zdarzało :)
Pół roku temu był gospodarzem- całkiem przyjemny epizod.
Lubię jego program autorski "Late Night with Jimmy Fallon", uroczy z niego człowiek, mimo, że juz nie jest młodzieniaszkiem jakim był, jak grał w SNL ;)

Swoją drogą to szkoda, że SNL nie ma swojej strony na Filmwebie. Możnaby wtedy swobodnie podyskutowac o całym programie...

użytkownik usunięty
joeya_tribbiani

Dlatego, że SNL to program typu Variety. To praktycznie to samo co talk-show, a jak widzisz, Filmweb takowych nie uznaje :/
Teżmnie to wkurza, ale cóż...

...za to uznaje np. gry komputerowe. szkoda...
tymczasem jest info o zakontraktowanych pierwszych trzech odcinkach. Hostami będą Seth Mcfarlane (gościu od family guy), Joseph Gordon Levitt i Daniel Craig.

uncle77

Znów mnie ubiegłeś, własnie miałam o tym napisac :)
Zapowiada sie całkiem nieźle, uwielbiam Gordona- Levitta i jestem ciekawa komediowych umiejetnosci "Jamesa Bonda" ;)
Dodatkowo pojawi sie 2 nowych członków obsady.
Chyba nadal nie wiadomo co z Jasonem Sudeikisem...

użytkownik usunięty
uncle77

Seth będzie hostem?! WRESZCIE! Mam nadzieję, że zaśpiewa w monologu :D

Najwyższa pora, żeby FW wprowadził programy Talk-show, Live czy Variety!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones