Krzysztof Czeczot

6,8
16 775 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Krzysztof Czeczot

Wiecie co ten człowiek wyprawia w Polskim Radiu?
Artysta na miarę największych, wspomnicie moje słowa.

sweet_anger

Możesz powiedzieć w jakich dniach i godzinach można posłuchać?

marika19

Trzeba śledzić na bieżąco. Pan Czeczot reżyseruje słuchowiska radiowe i robi to po mistrzowsku. Podejrzewam, że są do wysłuchania w radiowym archiwum.

sweet_anger

dziękuję bardzo :)

marika19

Proszę :)
Szczególnie polecam "Czasami Pan przechodzi obok" oraz "Andy".

sweet_anger

Gdzie dokładnie można znaleźć te słuchowiska? Właśnie przeszukuję internet i nigdzie nie mogę znaleźć, poza artykułami na ten temat :(

magdalenaferman

Nie pomogę w kwestii wyżej wymienionych, ale Krzysztof Czeczot reżyseruje również udźwiękowioną wersję Biblii - jest to przeprowadzany z ogromnym rozmachem projekt crowdfundingowy - efekty pracy udostępniane są za darmo na stronie bibliaaudio.pl - polecam szczególnie Apokalipsę w Malajkatem w roli narratora.

tluczek

Z postępem tego genialnego projektu jestem na bieżąco, bo subskrybuję od dłuższego czasu ich kanał na yt:) A co do tamtych słuchowisk, jeśli ktoś to czyta i ma w posiadaniu audio, niech je wrzuci do internetu i poda link. Baaardzo chciałabym je wysłuchać... a dziwnym trafem nie ma ich nawet w radiowym archiwum. Będę wdzięczna:)

magdalenaferman

Poszukaj na ninateka.pl :)

marika19

Niestety nie ma.... Nie wiem o co chodzi, że obu słuchowisk nie ma nigdzie w internecie... Ale ogólnie dziękuję za link do tego portalu - jest świetny! :)

magdalenaferman

Są na gryzoniu.

sweet_anger

http://ninateka.pl/kolekcja-teatralna/material/andy-krzysztof-czeczot

sweet_anger

A 'Biblia audio' - superprodukcja? Szacun!!!

Divian

Zgadzam się, wielki projekt i świetnie realizowany.

sweet_anger

Jestem fanem od czasu roli w „Głośniej od bomb” które widziałem jakoś w 2007 roku i gość przepadł na prawie 5 lat. Pałętał się po takich kasztanach, że nawet nie miałem siły tego włączyć. Kilka lat temu wrócił... w reklamach jakiegoś durnego banki i dalej zastanawiałem się jak tak można. Aż trafił do Pitbulla i mocno podniósł ocenę temu kiepskawemu filmowi i dopiero teraz „Exterminatorze” pokazał się jak w „głośniej od bomb”. Trochę dramat, chyba trzeba zmienić agenta, ale generalnie to większość dobrych polskich aktorów gdzieś rozmienia na drobne swoje kariery. Chyba jeden z lepszych tego przykładów... chociaż mocno kibicuje to byleczego oglądać nie będę, a jak patrzy na jego filmografię to większość raczej nie da się oglądać.

sweet_anger

nie ma sie czym chwalic, ostatnio zdemolował studio i awanturował się z zaproszonymi goścmi

znerwicowany

W sensie, gdzie?

sweet_anger

W studiu nagraniowym.

sweet_anger

Właśnie go docenili.
Będzie Zenkiem...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones