Laura San Giacomo

Laura A. San Giacomo

7,4
1 959 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Laura San Giacomo

"Urodziła się w Zachodniej Pomarańczy czy Hoboken, w stanie New Jersey. Została przeniesiona do pobliskiego miasta Denville...". W Pomarańczy, czyli West Orange? Czy w Hoboken? Została przeniesiona? To może to jest notatka o Miss Piggy, bo ona musi być stale przenoszona przez aktora nadającego jej ruchy.
A co do talentu aktorki, to zabłysnął w np." Quigley na antypodach", ale piszą w sieci, że kariera uległa załamaniu. Może to i czasem dla człowieka lepiej... - miałaby przez to może 6 mężów, a tak byli tylko dwaj.

Wydmin

Sorry, że po ponad 3 latach, ale "Zachodnia Pomarańcza" zwaliła mnie z kanapy ;) A do tego wyobrażam sobie ten automat (tzw. "łapa do wyciągania pluszaków i innego badziewia") i kolesia wrzucającego powiedzmy 25 centów, po czym łapie ją za HEAD i wrzuca do EXITU ;)
A wszedłem tutaj przypadkiem, bo zirytowało mnie to, że w spisie obsady filmu "W kręgu podejrzeń" wymienieni zostali: Liam Neeson (gra główną rolę), pokojówka 1, pokojówka 2 itd, a Laura gdzieś w połowie, czyli tak jak czasami w filmach podają (w zależności od kolejności pojawiania się na ekranie), a nie tak jak wg mnie być powinno, czyli: aktor grający główną rolę, a po nim znaczące postacie, aż do postaci 3 planowych, czy "niewymienionych w czołówce". Cholera znów się rozpisałem jak pismak z "gówna wyborczego", ale to się dzieje po raz kolejny, a "sprawdzacze FW" śpią, chociaż film jest naprawdę stary (1991r).
Nadal panuje kółko wzajemnej adoracji, czyli kilka osób (być może znajomych adminów) dodaje materiały i przechodzą szybko i bez weryfikacji, a jak ktoś z zewnątrz próbuje coś dodać to nie dość, że czeka tygodniami/miesiącami na jakąkolwiek reakcję to jago materiały albo zostaną odrzucone z jakichś "widzimisię" powodów, albo po prostu przez ten czas czekania już ubiegnie go ktoś ze wspomnianego "klubu"... Sam dodałem tylko jakąś pierdołę na początku, za co dostałem nawet 3 pkty, ale wiele osób, które naprawdę się w to angażuje zostaje już na starcie skutecznie zniechęconych, przez co mamy taki poziom portalu jaki jest.
No bo lepiej zmienić raz na 2 lata szatę graficzną lub wprowadzić okrągłe avatary, jakby nie można było zrobić ludziom wyboru: chcesz kwadratowy - masz kwadratowy, chcesz okrągły - też masz, niż poprawić te problemy, które wymieniłem i nie tylko ja, ale mnie to tam już wali, bo mam swój wiek, lecz co mają powiedzieć ci młodzi? Właśnie przez takie zagrywki wiele młodych, zdolnych osób przestało dodawać cokolwiek, a punkty i łby zbierają w kółko ci sami... Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones