Lena Headey

8,3
32 515 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lena Headey

Zastanawiam się nad tym, bo parę razy czytałam o tym jak niektórzy lubią Lannisterów, tzn. Jamie czy jak mu tam i Cersei (bo Jeoffreya to raczej większość nie lubi :P). O ile jestem dopiero na 8 odcinku 1 sezonu i może jeszcze nie doszłam do jakiś ważnych scen które sprawią że naprawdę da się ją polubić to tak na dziś dzień kompletnie nie rozumiem, chyba że ktoś lubi ją bo jest kobietą urodziwą i w jego typie ale tak po za tym? Najpierw doprowadziła na współkę z Jamim że mały Bran stał się kaleką, teraz więzi Nedda, jeszcze twierdzi że robi łaskę Sansie że zgodzi się na jej ślub z synem, choć Sansa sama jest głupia że lezie ale co zrobić. Cersei od początku serialu dybie na życie Starrków, którzy są najlepszymi postaciami w całym filmie, nie dość że są sympatyczni i ujmujący to za*ebiści jak można lubić taką posta jak ona? Jest intrygantką i manipuluje synem, za co można ją lubić? Za inteligencję? Nie wiem bo to nie tak że zawsze stoję za pozytywnymi postaciami danego dzieła, często lubię tych "złych" jak są za*ebiści ale uważam że Cersei taką osobą nie jest, jest po prostu podła i tyle. I jest najbardziej przeze mnie nielubianą postacią w serialu, nawet Jeoffreya wolę od niej.

into_the_moonlight

Jamie w najbliższych sezonach będzie postacią z którą wiele osób się będzie mogła utożsamić, tak było przynajmniej w książce

into_the_moonlight

To może pytanie z innej beczki. Mianowicie jak można zadawać tak durne i infantylne pytania ? :P

into_the_moonlight

Normalnie, za to, że jest prawdziwa (nie jest wymuskaną i wyidealizowaną postacią rodem z bajek jakich to postaci całkiem sporo w tym serialu).

into_the_moonlight

Ja osobiście od początku serialu ją uwielbiałam, jest temperamenta, zawistna, stanowcza i bardzo sprytna. Przede wszystkim chce bronić swoje dzieci UWAGA SPOILER! ponieważ boi się przepowiedni wiedźmy z dzieciństwa. Swoje dzieci kocha od samego początku i tak jak już napisałam stara się je chronić, dlatego nie mogla postapic inaczej z Branem ponieważ gdyby Robert się dowiedział zabił by ją i jej dzieci. Ważna sprawą jest to że najprawdopodobniej przez to jak była wychowywana przez ojca czuje ze musi mu dorównać, chce mieć władze jak on i chce być ważna jak on i dla niego. Ona nie pragneła wojny ze Starkami chciała tlyko wladzy i zabijając Roberta wiedziala ze Stark bedzie ja podejrzewal w szcegolnosci ze sie przyznala do romansu z Jaimem, dlatego go sprowokowała u chciala odeslac na Mur niestety Joffrey wszystko spier*olił. Ale nie ona napewno nie chciala wojny ze Starkami ani smierci Neda. Długo można by było o niej pisać ale to tak w skrócie czemu należy jej się zrozumienie, ja osobiście uwielbiałam jej postać od początku była piękna, władcza i stanowcza jest zdecydowanie moja ulubiona postacią i jej wątki były dla mnie najlepsze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones