Lily Cole

Lily Luahana Cole

7,1
1 101 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lily Cole

Chyba większość zgodzi się, że uroda Lily jest ,,inna". Na tyle inna, że zdania na jej temat są
podzielone. Ja należę do osób, które uważają, że jest przepiękna. Do tego bierze udział w
cudownych i pomysłowych sesjach.

siedzepodtwoimlozkiem

Doskonałe określenie, wygląda jak porcelanowa lalka. Buzię ma śliczną, taką dziecinną wręcz. Mogłabym ją porównac jeszcze do jakiegoś elfika:)

siedzepodtwoimlozkiem

Tak, rzeczywiście przypomina porcelanową lalkę albo właśnie jakiegoś elfa. Idealna do filmów fantasy, jednak ja należę do tych osób przeciwnych, co nie znaczy, że uważam, że jest bardzo brzydka. Po prostu dla mnie nie za ciekawa pod względem urody, ale jej twarz przez to pozostaje w pamięci.

użytkownik usunięty
siedzepodtwoimlozkiem

Nie uważam żeby była przepiękna ale... buziulkę ma śliczną. Wygląda trochę jak nie z tego świata :)

użytkownik usunięty

Mi się jednak takie dziewczyny nie podobają ;)

siedzepodtwoimlozkiem

Wczoraj obejrzałam 'Internat' i muszę przyznać, że jej twarz mnie zaintrygowała. Na pewno jest fotogeniczna :) ale całościowo Lily mi się nie podoba jest stanowczo za wysoka jak na mój gust i bezkształtna.

xChouchoux

za wysoka? ma tylko 178... twarz ma dziwną, ale to może jej pomóc bo jest rozpoznawalna ;)

goddessa

tylko? :P dla mnie jak na kobietę jest bardzo wysoka. poza tym nie ma kobiecych kształtów, może to też robi wrażenie jakby była straszliwie długa. a twarz ma ciekawą c:

xChouchoux

raczej jak n a aktorkę. większość ma poniżej 165. ale ludzi tak niskiego wzrostu to raczej rzadko spotykam...

goddessa

dziwne wnioskowanie, aktorzy to nie ludzie? może znasz po prostu mało 'ludzi'.

xChouchoux

aktorzy to "gwiazdy". nie są to raczej ludzie, których się poznaje dlatego raczej traktuję ich jako osobną grupę, to chyba rozsądne? a ludzi znam sporo.

goddessa

myślę, że to wręcz absurdalnie nierozsądne traktować aktorów jak odrębny gatunek, którego wzrost twoim zdaniem sięga 165. koniec tej irracjonalnej dyskusji.

xChouchoux

to nie jest irracjonalne. aktorzy są niscy w większości dlatego, że lepiej prezentują się przed kamerą. to tak samo jak koszykarze są wysocy. to po prostu norma nie mająca nic wspólnego ze średnią populacji. i tyle.

goddessa

lol koszykarze to zupełnie inna bajka im wzrost rzeczywiście potrzebny jest do pracy. nie wiem skąd wzięłaś takie dane o aktorach. poza tym twierdzenia że 'reszta' ludzi jest wysoka to kolejny absurd. to tak jakbyś uważała, że wszyscy niewysocy ludzie zostają aktorami.

xChouchoux

kompletnie nie rozumiesz o co mi chodzi, a naprawdę nie chce mi się tracić czasu na tłumaczenie. skoro wolisz się czepiać pierdół to nie ma o czym rozmawiać. do widzenia.

goddessa

to ja tłumaczę tobie, a nie odwrotnie ponieważ to ty piszesz głupoty choć najwyraźniej nie zdajesz sobie z tego sprawy :) do widzenia.

xChouchoux

widzisz, z takim podejściem nie ma dyskusji. skoro uważasz, że jak ktoś ma inne zdanie to pisze głupoty...

goddessa

właśnie o to chodzi ty masz jakieś zdanie i ja, nie ma sensu o tym dłużej dyskutować, pozdrawiam.

siedzepodtwoimlozkiem

Widzialem ja wlasnie w "Internacie"dla mnie to ona wyglada jak UFO,paskudna jest brrrrrrr.

german1

Dokładnie;)

german1

No, tak jak by jakaś mutacja czy coś. O dziwo przy dobrej charakteryzacji wygląda słodko. A tak to strasznie, do tego jest wysoka i ta głowa dodatkowo wydaje się mniejsza

siedzepodtwoimlozkiem

Wiecie co já tak chyba charakteryzujá tylko, bo w filmie Dziewczyny st Trinian wyglada calkiem normalnie. Az jej poznac nei moglam ;p

LiQuierroGirl

No charakteryzacje też mają duże znaczenie, wystarczy sobie wpisać jej nazwisko w google grafikę i przeglądnąć niektóre sesje zdjęciowe :d

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones