Lily Cole

Lily Luahana Cole

7,1
1 101 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lily Cole

ta pani jest przepiękna, wygląda jak laleczka z porcelany ; )

alexandra_krajewska

WYGLĄDA JAK STWÓR Z INNEGO WYMIARU, KTÓRY STARA SIĘ UDAWAĆ KOBIETĘ, ALE MU NIE WYCHODZI!!!

alexandra_krajewska

Osoby piszące, że jest brzydka, czy jest stworem z innej planety mają na 100% dużo piękniejsze kobiety na zawołanie hehe. Moim zdaniem ona ma niespotykaną urodę, lekko perwersyjną, oj całowałbym (gdybym był singlem i miał pozwolenie) -10/10. Pozdrawiam wszystkich :)

vlad1Go

Cholera "-10/10" to myślnik, a nie minus, super babka ;D

vlad1Go

dokładnie jej odmienność jest wyjątkowo piękna ; )

alexandra_krajewska

Nie widzieliście jej po prostu na żywo albo na zdjęciach bez Photoshop'a na twarzy.

alexandra_krajewska

mi też się podoba, od zawsze lubię kobiety z nietypową urodą, w Parnassusie bardzo urocza

alexandra_krajewska

no przyznam, że też ją lubię. Podoba mi się jej niejednoznaczna uroda, piękne włosy i ciekawa twarz. Fajnie prowadzi karierę - filmy, modeling, żadnych skandali.

vlad1Go

E.T. też jest "lekko perwersyjne"....

alexandra_krajewska

Zakochałem się w niej w doktorze who, gdzie grała syrenę. A potem zobaczyłem zdjęcia i się przeraziłem. A potem obejrzałem więcej zdjęć i filmów i... Dziewczyna jest fascynująca :-)

alexandra_krajewska

chyba ja laleczka chuky

alexandra_krajewska

Laleczka z porcelany jest przepiękna dlatego, że jest z porcelany. Spotkanie z kimś takim np w łóżku nie musi już być "przepiękne".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones