Lily CollinsI

Lily Jane Collins

8,3
30 666 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lily Collins

Ma piękny uśmiech, piękną figurę i oczy <3 Co do gry aktorskiej moim zdaniem gra całkiem dobrze i ma dobrą dykcję.

agaciana

Zgadzam się, jest prześliczną dziewczyną i osobiście zazdroszczę jej urody :) Jednak 13. miejsce w rankingu to trochę za wysoko jak na tak młodą aktorkę, która jeszcze nie zagrała żadnej poważnej i większej roli. Ma szanse, jej gra nie jest irytująca i miło się na nią patrzy (nie tylko ze względu na wygląd), ale musi jeszcze sporo popracować :)

Yennefer_de_Vengerberg

W sumie też się zgadzam :) czekam z niecierpliwością na jakiś kolejny film z jej udziałem, niech pokaże więcej swoich umiejętności w nowej roli, bo je posiada ;)

agaciana

Ostatnio zobaczyłam ją w "Love Rosie" (w końcu znalazłam czas) i jestem zachwycona tą młodą aktorką. Jej gra aktorska w tym filmie była bardzo dobra. Ma naprawdę wielki talent, ale co z tym zrobi to już jej sprawa. Ja życzę Lily jak najlepiej :)

agaciana

a nie przeszkadza wam, że jej się szczęka nie domyka? ciągle chodzi po filmach z rozchylonymi ustami

agaciana

co do tej figury to już się nie zgodzę, od kiedy zauważyłam ze ma nieproporcjonalnie duże nogi, przeszła mi większość zachwytu nad nią ;) ale póki w kadrze pokazują ją do pasa jest idealnie :D

agaciana

Zgadzam się :)
Za urodę 10/10! Piękna, delikatna twarz, wyraziste oczy i brwi, idealne włosy, figura - jest szczupła i drobna, ale nie wychudzona... Chyba jedna z najpiękniejszych aktorek młodego pokolenia.
Z grą aktorską nie jest źle. Widziałam ją dotychczas tylko w "Love, Rosie" i jej gra nie była ani wymuszona, ani sztuczna. Bardzo naturalna, swobodna, potrafiła wywołać łzy lub śmiech. Wydaje mi się, że jej kariera rozwija się w dobrym kierunku. Ciekawe, jak poradziłaby sobie w filmie psychologicznym?
Osobiście trzymam za nią kciuki, bo wydaje się być sympatyczną dziewczyną :)

Rarari78

Polecam ''az do kości ''z lily collins :)

mrs robinson

Dziękuję za polecenie :) Właśnie zobaczyłam, że poza Lily (która jako aktorka mnie ciekawi i chcę zobaczyć, jak sobie radzi w innych produkcjach) gra także Keanu Reeves, do którego mam swego rodzaju słabość XD Chętnie zobaczę :)

Rarari78

I gra tam z nią kolejna śliczna aktorka młodego pokolenia - Liana Liberato. Zdecydowanie ciekawszą ma urodę od Lily. Mimo pulchnej buzi i nie bardzo szczupłej sylwetki jest strasznie dziewczęca. Lily też uwielbiam oczywiście.

Patianna

Nie widziałam nic z Lianą :) Ale po zdjęciach stwierdzam, że faktycznie bardzo ładna. Obie z Lily są przepiękne i bardzo naturalne :) Nie potrafię wybrać, która ładniejsza - moim zdaniem to kompletnie różne typy urody, ale równie piękne.

Rarari78

Polecam "Dla Ciebie wszystko". To tam mnie urzekła i w dodatku gra główna rolę :)

Patianna

Dzięki :) Dodałam do listy. Co prawda romanse nie są moim ulubionym gatunkiem filmowym (poza ekranizacjami książek Jane Austen), ale jak ktoś coś poleca to nie potrafię odmówić :D
Teraz właśnie zaczynam oglądać "Aż do kości" - stwierdziłam, że po oblanym egzaminie na prawko zrobię sobie na pocieszenie relaks z filmem i czekoladą XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones