Lily JamesI

Lily Chloe Ninette Thomson

7,8
20 491 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lily James
LarryTheNinja

Taaaaak

ulennia

Raczej jak sobowtór Jessiki Lange
.

LarryTheNinja

Faktycznie, nieco podobna, ale gdybyś nie napisał - nie pomyślałabym chyba o tym :)

majka95k

Jeszcze miesiąc temu, Lily miała inne zdjęcie profilowe, na którym wyglądała niemalże dokładnie tak samo jak młoda Kate ;) Na nowym jest tylko nieco podobna ;P

LarryTheNinja

Ani trochę.

LarryTheNinja

Bardziej młoda Jessica Lange

viatraco

Dokładnie :) Też to zauważyłem. Myślałem, że to nawet rodzina :) http://www.filmweb.pl/film/King+Kong-1976-6754/photos/326783#prev

pendrago

dokładnie, wbiłam w profil sprawdzić, czy to nie jej córka przypadkiem..
a patrząc na zdjęcia Lange z młodości wręcz stwierdzam, że wygląda bardziej jak młoda Jessica niż sama Jessica wyglądała ;D

viatraco

Chciałam o tym napisać post. Ale już nie muszę. Młoda Jessica Lange. Te oczy, szyja, brwi.

LarryTheNinja

A myślałam, że jestem jedyną osobą, która to zauważyła ;)

LarryTheNinja

Nie róbmy tego Kate. Chociaż... w niektórych ujęciach... :/

Naomi_88

Lily ma piękną twarz ;) Nie ustępuje wcale młodej Kate ;)

Naomi_88

Oczywiście, chodzi mi tu tylko o urodę. Warsztat aktorski... Cóż, Kate w jej wieku miała już na koncie "Titanica".

Naomi_88

Nie wiem co masz na myśli, Kate jest świetną aktorką-nie ma porównania, alę pod względem urody Lily bije ją na głowę. Nie rozumiem gdzie ktoś widzi jakiekolwiek podobieństwo.

LarryTheNinja

mi bardziej przypomina Annę Paquin ;)

LarryTheNinja

Coś pomiędzy Anną Paquin i Kate Winslet ;)

LarryTheNinja

też to zauważyłam!

LarryTheNinja

Mi strasznie przypomina młodą Mädchen Amick z Twin Peaks. Aż musiałam sprawdzić czy nie są spokrewnione

LarryTheNinja

Nie jest podobna

LarryTheNinja

nie, zero podobienstwa

LarryTheNinja

Mnie bardziej przypomina Ruth Wilson. Chyba przez brwi i mimikę, którą z resztą bardzo przyjemnie się ogląda. Szczególnie w Kopciuszku mi się to rzuciło w oczy, ale tylko ten film z aktorką widziałam.

LarryTheNinja

Moim zdaniem Alicia Vikander szczególnie z włosami do ramion.

LarryTheNinja

Dla mnie w Stowarzyszeniu wyglądała jak Anna Stelmach :P

LarryTheNinja

bzdura, to młodsza wersja Mädchen Amick

walkirium

Dokładnie. J. W. Powiedział bym że Diane Kruger

LarryTheNinja

Moim zdaniem wcale nie jest do niej podobna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones