Lin Shaye

Linda Shaye

7,5
7 553 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lin Shaye

Mało znana aktorka, grająca przeważnie epizody i role drugoplanowe. Nie wybiła się, ale sam zwróciłem na jej uwagę dzięki naprawdę doskonałej grze w horrorze (czy jak kto woli czarnej komedii, bo ten film jest dziwaczny) "Dead End". I tylko z tego filmu ją kojarzę, ale widać, że niezła z niej aktorka.

ABEL

Cóż, jej twarz kojarzę, ale jakoś nie pamiętam ją z innych filmów, ale ja również zwróciłam na nią uwagę w "Dead End", jej rola tam była chyba najlepsza i bardzo fajnie zagrana, no i poza tym bardzo zabawna postać:)

ABEL

widziałem z nią nawet sporo filmów [2001 maniacs, noc kawalerów, Hoboken Hollow, Boat Trip] ale i najbardziej zapadła mi w pamięci jej rola w "dead end". jest naprawdę dobra, myślę, że spokojnie można by znaleźć jakąś główną rolę.
ps: widzę , że grałą w "Crittersach" :) jak ponownie przyjdzie mi obejrzeć ten film, będę musiał zwrócić na nią uwagę.

użytkownik usunięty
kangur_msc_CM

A ja widziałam ją w "Naznaczonym" :-)

Nadaje się do takich drugo i dalszoplanowych ról. Za to ilość filmów jakie narobi każdego roku! To jest coś :D

Widziałam sporo filmów z jej udziałem ale najbardziej podoba mi się `Naznaczony` z jej udziałem. Bardzo dobra z niej aktorka. :)

ABEL

Ja pamiętam ją z filmu Critters no i z 2 innych chyba ale tytułów nie pamiętam, gra role drugoplanowe ale jest naprawdę świetna i myślę że spokojnie mogłaby zagrać główną rolę.

ABEL

Fani Kreglogłowych zapamiętali ją ze sceny "płacenia" czynszu przez Woodiego (brrrr) ostatnio widziałem ją w "The Signal" epizod perełka!

ABEL

Aktorka o bardzo charakterystycznym wygladzie to chyba ciekawe ze 2 planowa aktorka jest rozpoznawalna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones