Luca Guadagnino

8,0
1 758 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Luca Guadagnino

będzie remakował francuskie i włoskie klasyki z Tildą Swinton i Dakotą Johnson. Przerobił już "Basen", teraz czas na "Suspirię". Tak po prawdzie to jestem zazdrosny, że tak sobie może (ale zdecydowanie mógłby to robic sensowniej i mniej oczywiście). No to co dalej? "W kręgu zła", "Dobry, Zły i Brzydki", "Noce Cabirii"? Możliwości są przeca nieograniczone...

Picu

tyle, że Guadagnino nie podąża tylko i wyłącznie tą drogą. czasem skręca na inną - opatrzoną znakiem: "seksułki" (patrz: "melissa p.", "tamte dni, tamte noce", "jestem miłością"). nie wiem jak długo będzie jeszcze jechał, bo tak jedna, jak i druga droga, zwykle prowadzą donikąd.

Picu

@Picu Przebiaj tez , jak masz jego talent i inwencje. Czekamy! :-)

justykob

*przerabiaj

justykob

Ale po co mieć Jego talent i inwencje - nie lepiej mieć swoje? ;-D On tak tego widać nie postrzega. Jak wielu scenarzystom na początku drogi brakuje mi tylko jego pieniędzy i znajomości, masz może jakieś załatwić? Mam za dużo pokory do uznanych dzieł, żeby je od tak sobie średnio remakować, mimo to poczekam na Suspirię, choć zwiastun wcale nie okazał się zachętą.

Picu

To raptem dwa tytuły, a filmografię ma nieco większą. Już bardziej ślepa uliczka pod hasłem "cielesność" bardziej do niego pasuje. W tym, co robi jest jednak bardzo estetyczny, więc jak na razie nie narzekam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones