Lucas Hedges

7,5
12 659 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lucas Hedges

2x u Wesa Andersona, zaliczony Gilliam i oscarowy 'Man. by the Sea'. Ma chody rudzielec.

dany_s

A teraz kolejny sezon nagród i role w Trzech billboardach i Lady Bird. Albo szczęścia, albo ma chłopak nosa. Trzeba mu jednak oddać, że dobrze gra

użytkownik usunięty
tolerancja91

To ogromny fart, że zagrał w dwóch filmach w jednym roku, które akurat są teraz faworytami do Oscara xD

Nie wiem czy fart, predzej jakaś dobra kalkulacja albo wrodzony talent do pozyskiwania ról. Ponad rok temu było Manchester by the Sea, wczesniej (uwielbiany przeze mnie) Grand Budapest Hotel, do tego Moonrise Kingdom... Chłopak gra we wszystkim co dobre. Nastepnym razem pewnie jak zobacze go w obsadzie to pójde na film w ciemno.

dany_s

W którym miejscu on jest rudzielcem?

whitestripes_333

Na głowie?
Jaki to jest Twoim zdaniem kolor? https://www.filmweb.pl/person/Lucas+Hedges-897121/photos/733289 :P

kotolak

Ciepły, brązowy o rudych refleksach. Facet ma jasną karnację, niebieskie oczy ale nie jest blady. Nie ma też piegów. Troszkę kiepsko z tym komentarzem trafiłeś bo pytasz o to naturalnie rudowłosą osobę. Rude refleksy we włosach nie czynią nikogo "rudym" https://www.rottentomatoes.com/celebrity/lucas_hedges#&gid=1&pid=r-44720

whitestripes_333

W jaki sposób naturalnie rude włosy (lub jakiekolwiek inne) wpływają na rozróżnianie kolorów? XD
I w ogóle co to za bullshit, że naturalnie rudy = blady i z piegami? Poza tym, troszkę głupio tłumaczy mi się to osobie, która ma zapewne więcej niż 10 lat, ale rude włosy, tak samo jak blond czy brązowe mogą się od siebie różnić - wiesz to, że ktoś nie ma dokładnie takiego samego odcienia jak Ty nie znaczy, że nie ma rudych włosów.

whitestripes_333

Jeżeli naprawdę jesteś naturalnym rudzielcem to stanowisz dowód na to, że rude jest wredne. Luke Hedges jest naturalnym rudzielcem. Słaba ta Twoja znajomość rozpoznawania naturalnych rudzielców.

Rouge_fw

Jestem wredna bo potrafię rozróżnić kolory i ciemny blondyn jest dla mnie ciemnym blondynem a nie rudowłosym gościem. Wow, dzięki! Jak to prosto oceniać osoby w sieci i określać je takimi epitetami...Brawo Ty.

whitestripes_333

Moja koleżanka jest ruda z brązowymi oczami. I nie ma ani jednego piega na twarzy. Więc nie ma reguły wg mnie.

dany_s

Może nie bez znaczenia jest fakt iż jest synem reżysera/scenarzysty. Jego ostatnia główna rola u boku samej Julii Roberts to właśnie angaż u ojca..

dany_s

ma chody i koneksje rodzinne ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones