Zusje (Luxuria Astaroth)

Kamila Smogulecka

4,5
138 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zusje (Luxuria Astaroth)

Jaka ona jest próżna, niemiła, pusta i tak mało inteligentna wystarczy zobaczyć wywiad z nią życzę jej żeby kariera skończyła się jak najszybciej. Nie rozumie dlaczego takie osoby są sławna. Ona jest zmęczona życiem? Ha niech jedzie do Afryki i zobaczy jak tam ludzie żyją, osoby które nie mają domu ani bliskich. Ile osób jest bitych molestowanych oni mają ciężką a nie głupia 19latka. Naprawdę wstyd mi ,że żyję na takim świecie w sumie inaczej w takich czasach. Większość to puści ludzie jak ona, bieda, albo na południu słabo rozwinięty system opieki zdrowotnej, niski poziom edukacji, klimat niesprzyjający człowiekowi i gospodarka oparta na rolnictwie oni mają ciężko. Oni mają ciężko a ona ma jedzenie, dach nad głową, przyjaciół pewnie też czego jej brakuje? Mogłabym napisać że mam nadzieje ,że się poprawi ale niestety tacy ludzie się nie zmieniają.

Belfegor6

Ktoś musi wypełnić wakat po Joli Rutowicz.

Wiencor

Szczerze to już Jole wolałam.

Belfegor6

"życzę jej żeby kariera skończyła się jak najszybciej"

A to ona jakąś karierę zrobiła? Jeden film w którym tylko macha pomponami i teledysk w którym siedzi i ubija masło. Zanim pojawiła się u Wojewódzkiego to nawet nie wiedziałem o jej istnieniu.

Belfegor6

Nie wiedziałam kto to dopóki nie zaczęli obklejać jej twarzą każdego artykułu w internecie. Wygląda na strasznie tępą no i niestety tak też brzmi. Dowiedziałam się dzisiaj np. że książki "lubi czytać w ch*j". Prawdziwa z niej gwiazda. Najbardziej jednak lubię ten jej kolczyk w nosie, teraz wiem, że to kolczyk, a przez chwilę myślałam, że coś jej z nosa wypada;p Za rok nikt nie będzie wiedział kto to.

Belfegor6

Propozycji do zagrania w filmie już na pewno nie dostanie, skoro pojechała po filmie, w którym zagrała ten swój epizod oraz po reżyserze. Po takiej akcji, to już raczej jest spalona jako przyszła aktorka. Oby tylko nie zabierała się za nagrywanie płyty bo ma straszny głos, albo broń Boże, żeby nie chciała wydawać jakiejś książki.

Pijany_Mistrz

Dokładnie :) I tak mało by wyszło egzemplarzy by wyszło ponieważ wytwórnia zakładałaby z góry że nikt tego nie kupi :) Już o niej ucichło (jak na razie)

Belfegor6

Pusta dziewczyna i tyle xD

Belfegor6

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Belfegor6

Cicho się o niej zrobiło więc zaczęła rozbierać się dla Playboya aby zwrócić na siebie uwagę, ale to i tak jej nic nie pomogło. Jej kariera (jeśli można tak to nazwać) skończyła się równie szybko jak się zaczęła.

dirt16

Cicho się zrobiło, bo nikt nie chce pracować z kimś takim. Dostała szanse, posypały się propozycje, ale gdy ludzie zobaczyli jaka ona jest arogancka i próżna, to się od niej odsunęli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones