Maciej Pieprzyca

7,6
1 294 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Maciej Pieprzyca

W 2005 roku otrzymał nagrodę im. Stefana Traugutta za spektakl "Fryzjer" - szkoda, że tę notę można znaleźć jedynie w ciekawostkach, co prawda to nie film lecz przedstawienie telewizyjne, ale i takie znajdują się na film web, więc może warto wrzucić ;)
http://www.teatry.art.pl/!recenzje/fryzjer_pie/premieraw.htm
Świetne - polecam.

magnolia_k

"Fryzjer" był genialny i choćby za to należy się 9/10.

magnolia_k

Faktycznie udany. I jak zagrany: Krzysztof Pieczyński, Dorota Kolak, a zwłaszcza Katarzyna Warnke - co za odkrycie! Petarda.

magnolia_k

Otóż to, pamiętam że miałam 14 lat i pytałam się mamy co ogląda i odpowiedziała, że spektakl po czym dosiadłam się do niej i nie mogła oderwać oczu. Dzisiaj mi się przypomniało, zaczęłam szukać, wiem kto grał ale patrze fryzjer... fryzjer nigdzie nie ma to może nie tak się nazywał ten spektakl, ale widzę, że po prostu nie jest ujęty jest w filmografii... a szkoda:(

magnolia_k

Niestety, ale ostatnimi czasy pojawiają się na FW programy typu show (Rolnik szuka żony itp) zaś jakoś spektakli teatru telewizji nie można zamieścić. Ot poziom, marwelowski, że tak powiem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones