Marcin BorchardtI

8,6
91 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Marcin Borchardt

Na tym profilu stała się rzeczy niebywała. Pod nazwiskiem Marcin Borchardt tworzą dwie osoby, twórca filmów dokumentalnych oraz aktor filmów niezależnych, obaj z Trójmiasta. Ty, który tu zaglądasz, miej to na uwadze ;)

rafial

Wczoraj rozdzielono te osoby na dwa różne profile (poprawka danych osobowych czeka jeszcze na sprawdzenie). Jeśli dodawałeś poprawkę do Beksińskich z usunięciem reżysera/scenarzysty możesz ją anulować. Teraz ich dorobki artystyczne są w porządku. Na przyszłość tutaj się zgłasza duble/poprawki profili: http://www.filmweb.pl/user/nowy_blog/blog/430977

worren_2

nie dodawałem żadnych poprawek, dzięki za informację!

worren_2

na tym profilu nadal są błedy

Joda_filmaniak

Na pewno są jeszcze błędy, bo zostały rozdzielone dwie różne osoby. Ja zgłosiłem jedynie poprawkę daty urodzenia i została naniesiona. Jeśli coś widzisz jeszcze do poprawy to zgłoś kontrybucję ze źródłem i za jakiś czas zostanie sprawdzona przez weryfikatorów. Tak działa filmweb.

worren_2

Jedno pytanie. Czy któryś z tych Panów jest skoligacony z Karolem O. Borchardtem? Autorem Znaczy Kapitan?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones