Maria Dębska

7,4
11 662 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maria Dębska

Sama jestem kobietą, ale uważam że Panu Bogu się wyjątkowo udało. Jest przepiękną kobietą. Mam nadzieję, że i aktorstwem się popisze. Fanka

Joanna_S_1732

Ladna ale chyba niezbyt rozsadna patrzac na jej zycie prywatne.. uroda to nie wszystko

paczi88

Nie jest rozsądna, bo? Nie interesuj się czyimś życiem prywatnym i nie oceniaj go jak gów.. o nim wiesz.

paczi88

A co ty naprawdę wiesz o jej życiu… Żenujące jest takie osądzanie publiczne na podstawie tego, co podają media, no chyba, że twój iloraz inteligencji mówi ci, że to prawda… Wtedy nie ma o czym mówić, ani z kim…

Joanna_S_1732

W "Czarnym Mercedesie" odsłoniła nieco (a nawet bardzo) swojej urody :-)

Joanna_S_1732

spermiarz - wersja żeńska

MrsSpock

Skoro Joanna_S- to logiczne, że żeńska!

użytkownik usunięty
Joanna_S_1732

Potwierdzam piękna kobieta ! Ona i Więdłocha to współcześnie najatrakcyjniejsze polskie aktorki

Prawda. Oczu nie można oderwać od nich.

Joanna_S_1732

To prawda jest przepiękną kobietą, urodę odziedziczyła po mamie.

Joanna_S_1732

Chyba nie tylko urodziwa, ale też utalentowana. Obok Boczarskiej to najlepsze polskie aktorki. Rzeczywiście mają warsztat i umieją zagrać.

Joanna_S_1732

Ja również uważam że Maria jest piękną kobietą, kiedy pojawia się na ekranie nie można oczu oderwać do tego moim zdaniem bardzo dobrze sobie radzi w różnych rolach co czyni ją dobrą aktorką

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones