Maria Dębska

7,4
11 662 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maria Dębska

Jest bardzo podobna do Agnieszki Więdłochy ;)

nikka4

Też tak uważam, tylko Agnieszka ma wyższą notę

nikka4

Dokładnie, w Demonie myślałam, że to Więdłocha.

nikka4

ja to samo, oglądałam przed chwilą W rytmie serca i nie wiedziałam, która to z nich.

nikka4

może do siostry bliźniaczki, tylko jedną oddano na wychowanie do innej rodziny żeby się nikt nie zorientował?

Wystaw

Krzesimir Dębski też ma córkę Marie czyli też Maria Dębska

nikka4

Z kolei mi zdarzało sie ją mylić z Anną Próchniak.

Wicionator

Mi bardziej przypomina Jenny Slate ;)

nikka4

Prześliczna jest. I dobrze gra:)

nikka4

Na pewno tak. Mi jeszcze przypomina troszeczkę Matyldę Baczyńską - prawdziwy cud natury :)

nikka4

o tak, z tą różnicą że gra jednak lepiej :)

nikka4

Mogłaby kiedyś grać jej siostrę

nikka4

Jest o niebo ładniejsza. I świetnie gra.

nikka4

Dokładnie. Oglądałam właśnie "Zabawa, zabawa" i z początku myślałam że to Więdłocha tam gra.

nikka4

Zacząłem oglądać "Czarny Mercedes" święcie przekonany, że to Agnieszka Więdłocha!

Elzi2

Mnie właśnie oświeciliście,że w mercedesie nie grała Więdłocha

ChmielewskaA

Ja się zorientowałam dopiero na napisach końcowych, że w Czarnym Mercedesów nie grała Agnieszka Więdłocha...:)

nikka4

W "Bo we mnie jest seks" momentami przypominała mi Natalie Portman.

nikka4

Nie jest. Może i uroda podobna, ale inne rysy. Więdłocha jest 6 lat starsza od Dębskiej, a wygląda na 6 lat młodszą, Dębska brzydko się starzeje, no i Więdłocha jest ładniejsza.

lsdflashback

Dokładnie, byłam przekonana że Dębska ma 10 lat więcej. Wygląda jak kobieta w średnim wieku zmęczona życiem. Może to te opadające policzki...

nikka4

Dosłownie myślałem że w "Bo we mnie jest seks" gra własne Agnieszka Więdłocha

nikka4

W pierwszej scenie "Ślepnąc od świateł" też myślałem, że to Więdłocha.

nikka4

Zgadzam się. Ale jest też podobna do Marisy Abeli. Chociaż na zdjęciu profilowym tamtej aktorki tego nie widać, ale w filmie "Back to Black. Historia Amy Winehouse" wygląda niemal identycznie.

https://www.elplural.com/uploads/s1/16/75/73/0/marisa-abela-quien-es-back-to-bla ck.jpeg

nikka4

Jest też podobna do Marisy Abeli. Chociaż na zdjęciu profilowym tamtej aktorki tego nie widać, ale w filmie "Back to Black. Historia Amy Winehouse" wygląda niemal identycznie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones