Marion Cotillard

7,9
33 213 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marion Cotillard

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=877658962264115&set=t.100000600580957&ty pe=3&theater

użytkownik usunięty
darek_olech

Zazdroszcze, a oprócz niej masz jeszcze z jakimiś gwiazdami zdjęcia?

kilka takich tam :P

użytkownik usunięty
darek_olech

na przykład...;)

zapraszam na FB

darek_olech

Na jakie tematy nie wejdę z aktorami tam zawsze twój nick i komentarz "takie tam zdjęcie z ...":))) Dobry jesteś stary;)

NickManu333

Dziękuję. Staram się

użytkownik usunięty
darek_olech

Ten po prawej to Nick Nolte ? A na zdjeciu jestes z Katy Perry?

Z Marion Cotillard jestem. :) A ten z prawej to ochroniarz.

darek_olech

Tak się zastanawiałem gdzie już widziałem tę prześliczną dziewczynę a przecież ona grała w "Batmanie" (też z Bale'm zresztą

darek_olech

Ochroniarz ma minę jakby chciał Cię zabić :)

Tak, a tam z tyłu po lewej stronie stoi Jolanta Kwaśniewska buahaha dawno się tak nie uśmiałem.

darek_olech

Postarzało się jej ale na 4 dychy nadal spoko...ty to masz szczęście chłopie.kiedyś byłem na twoim koncie na fb i fakt masz wiele zdj z aktorami..ale ja z bratem najbardziej zazdrościmy ci zdj z Johnnym deppem..pzdr

dj_carlos

dzięki.

dj_carlos

Gdzie jej sie postarzało? Na tym zdjęciu wygląda jakby miała 20 lat. Skoro taki wygląd to dla ciebie "postarzało jej sie" to chyba masz z 8 lat

penetrator1981

jakoś widze drogi trollu tylko ty tak uważasz,bo jakos autor tematu do kogo to napisałem nic mi nie odpowiedział na ten mój tekst to po pierwsze a po drugie troche kultury bo sam zachowujesz sie jak 8 letnie dziecko bo sam wtrącasz sie do rozmowy między mną a darkiem,nara i proszę mi nie odpisywać

dj_carlos

Twój stary to troll

penetrator1981

a jednak odpisałeś...hmm,dobra zacznę od początku kulturalnie ci wyjaśnic wszystko od początu,dałes mi zarzut w samym słowie że" jej sie postarzało" nie zauważając że dopisałem póżniej że i tak na 4 dychy nadal spoko wygląda to po pierwsze.po drugie twój tekst" Na tym zdjęciu wygląda jakby miała 20 lat" powiedziałbym że chyba sb jaja robisz to ja mam 28 lat a w tym roku kończe 29 a mi dawaja 20 po wygladzie,więc moge porównywać i dla mnie miałaby ze hmm powiedzmy 30 ale mógł bym twoje zdanie uszanowac jakbys z tym, tekstem o 8 letnim dzieckiem do mnie nie dowalił.Po zatym spójrz na różnice jej twarzy czy między pierwszym taxi a tym zdj faktycznie dla cb wygląda tak samo? widac że się zmieniła to fakt!...choc przyznaje że i tak wygląda młodziej niz swoje rówieśniczki ,popatrzyłem sb na jej zdj z zeszłego roku w google grafika przed chwilką to stwierdzam nawet że i mógłbym dac jej mniej niż dawałem na początku tak na dwadzieścia parę lat,tyle że i tak tam zdj nie są równe bo na jednych wygląda lepiej( a co przez to wynika i młodziej) a na innychj troszkę mniej i tyle.

dj_carlos

Nie wiem, nie oglądałem TAXI więc nie mam skali porównawczej. Nie jestem trollem i sam mam 34 wiosny i znam 20 latki, które wyglądają na starsze od niej. Porównaj sobie ją np. z Kate Winslet obydwie są z rocznika 75 czyli 40-tki. Obydwie są przepiękne jak dla mnie tyle że Kate ma już zmarszczki i można powiedzieć, że wygląda na swój wiek. Marion w żadnym wypadku, napewno nie na tym zdjęciu. Mnie też ostatnio laska powiedziała, że nie wyglądam nawet na 30, inna poprosiła mnie o dowód jak kupowałem alkohol, natomiast ktoś inny powiedział że wyglądam na 30, jeszcze kto inny że na więcej niż 34. Moja opinia o niej jest taka dlatego, że tak jak mówie znalazł bym kilka 20 latek, które wyglądają starzej od niej na tym zdjęciu.

dj_carlos

Nie wiem czy dalej żyjesz ale nie mogłem pozostawić tego tekstu sprzed lat bez komentarza. Plujesz się do tego drugiego typa, a faktycznie co chodzi o sposób myślenia, składania zdań, popełniania błędów ortograficznych i gramatykę, to więcej niż osiem lat bym Ci nie dał. Miłego życia :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
dj_carlos

Wcześniej do innej osoby "wtrącasz sie do rozmowy między mną a darkiem", teraz do mnie że "wpieprzam się w rozmowę"? To nie jest twój prywatny numer gdzie sobie smsujesz z kim chcesz, tylko forum gdzie każdy do każdego ma prawo napisać i tu się capie prowadzi dyskusję! Życzysz mi żebym nie żył a ja dlatego, że był to komentarz sprzed lat użyłem żartobliwie" nie wiem czy jeszcze zyjesz"? Ironia też obce słowo. I masz czelność nazywać mojego przedmówcę trolem? Zobacz co to znaczy bo typowym trolem internetowym jesteś właśnie ty napinaczu z neta. W dodatku mi ubliżasz a prywatnie pewnie jesteś dukającym nieudacznikiem życiowym. Tyle lat minęło a ty nawet nie piszesz jak 12 - latek tylko te 8 lat to wciąż dla ciebie poziom odpowiedni. "Mamo, bo on się wtrANca" buahahaha. Żal. Żegnam! :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
dj_carlos

"Syndrom przeniesienia" haha aleś palnął no po prostu szok.

dj_carlos

Nie ma to jak konkretny komentarz niemal powielający to co napisałem i ani jednego kontrargumentu (bo po prostu ich brak). Tym razem napisałeś o mamusi i znowu mi ublizyłeś - "kretyn" to cIĘ zrobił a że nie dorobił to do niego możesz się zwracać w ten sposób. "Żegnam" które dodałem na końcu też coś znaczy.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
dj_carlos

Frajerze który napisałeś: "jakie to żałosne wszystko jest to nie ma słów... Żegnam! :p" a w kolejnym komentarzu: "odpisuje "żegnam", czyli że kończy swoje wypociny a potem sam dalej odpisuje,... Jezu jak się sam teraz zaorałes kmiotku że nwm haha,nie dość że kretyn to jeszcze hipokryta". Dalej cytować nie ma sensu. Dawno nie spotkałem takiego przypadku który kompromituje się w każdym komentarzu, pisząc w dodatku o sobie a na końcu nazywa kogoś hipokrytą haha no nie do wiary. Czy ty na serio nie widzisz jakim jesteś zerem?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
dj_carlos

No i cap dalej się pogrąża haha. Napisałem "żegnam" - wyraz używany jako formuła pożegnania, sygnalizująca wolę mówiącego, aby jak najszybciej zakończyć kontakt z rozmówcą. Skoro Ty wciąż pisałeś swoje pierdoły (czyli kontaktu nie udało się zakończyć) musiałem się jakoś do tego odnieść, czyli odpisać. Nawiązując do TWOJEGO odkrycia jakobym miał się raczyć Martini stwierdzam, że powinieneś zmienić nick na ndj_czarlos buahaha

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
dj_carlos

Nie rozumiałeś i nie zrozumiesz. Później ty też się pożegnałeś i dalej rozmowę kontynuuowałeś więc idąc twoim tokiem rozumowania jesteś jeszcze większym frajerem. Poza tym przestań operować pojęciami których nie rozumiesz i zakup sobie słownik ortograficzny oraz języka polskiego.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
dj_carlos

"Czułem że możesz odpisać dlatego moje pożegnanie było celowe" haha (po prostu to już jest trumna w tWOIM wydaniu) napisał pajac w odpowiedzi tym samym wytrącając sobie wszystkie argumenty których wcześniej użył odnośnie słynnego już "żegnam", a nawet nie "czuje" jak robi z siebie kretyna pisząc dalej z błędami. Żeby się już nie kompromitować dalej to sprawdziłbyś tekst zanim go wyślesz 15 razy, ale nawet na to jesteś za głupi. Dalsza dyskusja z kimś tak ułomnym nie ma sensu - nie ta liga (czujesz?), więc skwituję ją jednym krótkim sformułowaniem: jesteś typowy "łeb świni" . R. I. P.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
dj_carlos

Wiem jak się teraz czujesz i "funkcjonujesz" ndj czarlosie. No cóż, tylko jedna sentencja przychodzi mi na myśl: "veni, vidi, sed non vici". Weź ją sobie utrwal bo tak wyglądało i będzie wyglądać tWOJE życie chyba, że wyciągniesz wnioski na przyszłość (w co niestety wątpię aczkolwiek trzymam kciuki) i chociaż raz na jakiś czas uda ci się "wyjść z twarzą" w danej sytuacji. Jest jeden (tylko jeden) plus: dzięki naszej konwersacji mogłem się przynajmniej pośmiać, bo naprawdę ciężko jest trafić na taki przypadek którym ty niestety jesteś. Będzie lepiej jak zostawisz siły na naukę poprawnej polszczyzny zamiast do mnie pisać w przyszłości zatem żeby nie przedłużać mimo wszystko życzę ci przetwania w tym trudnym dla ciebie świecie. Bez odbioru

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
dj_carlos

A śmieszny ty jesteś ze swoich słów, z których raz piszesz tak, a potem robisz coś innego, albo innych słów nie rozumiesz, więc ubaw po pachy... obyśmy już się nigdy nie spotkali a przynajmniej dobrze by było, bo z takimi jak ty, nie można obcować jak z kimś normalnym

dj_carlos

Ps... ciekawe że odpisałeś po 2 dniach a przedtem co parę godz.. Czyżbyś nie wiedziałeś co mi odpisać już, już się wyprodukiwywaleś i pustka w głowie haha... No dobrze to by było na tyle narazie, bo możesz mi znowu odpisać bo już po kilku twoich "żegnaniach" twoje słowa jak widać są gie warte jak widać

dj_carlos

P. S. "sam sb wystawiasz ocenę w ten sb kretynie" buahahahahahahaha. Oleisty olej po mongolsku? Pytanie retoryczne

darek_olech

Super. Przyznaję nie poznałabym jej, gdyby zdjęcie nie było podpisane.

użytkownik usunięty
darek_olech

Cholernie zazdroszczę podpisu Pacina,Stallone'a i zdjęcia z De Niro. Jak ty ich wyłapujesz? :D

darek_olech

wow, tylko pozazdroscic

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones