Mark Rylance

David Mark Rylance Waters

8,1
20 658 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mark Rylance

Nominacja do Oscara za rolę druplanową wisi w powietrzu, i byłaby w pełni zasłużona. Mark Rylance gra pokornie, skromnie, wręcz uniżenie, nie pozwala sobie na tanie efektowne i afektowne porywy serca i przez to porusza jeszcze bardziej. Żadnego szpanu. To nie Javier Bardem, to nie Christoph Waltz. To aktor. Angielski w najlepszym tego słowa znaczeniu tj. powściągliwy, ktoś pokroju Branagha, nie szarlatana Jasona Isacsa.

AutorAutor

Dla mnie w Moście szpiegów zagrał po mistrzowsku. Był tak wyprany z emocji, że to aż dziwne, ale na pewno cholernie trudne. Bardzo mi się podobał.

ajmfree

jak dla mnie tam można zupełnie wyciąć hanksa i zostawić tylko sceny z rylancem. w przyszłym roku zagra większą rolę u spilberga, oby na tym się nie skończyło. ale jego aktorstwo w "wolf hall" jeszcze długo pozostanie nie do przebicia.

dawno_niewidziany

Polecam zatem "Oto jest głowa zdrajcy" - to dopiero jest nie do pobicia!

AutorAutor

I w "Wolf Hall".

AutorAutor

Zgadzam się, najbardziej wyrazista postać z filmu.

astral5555

mistrz , po obejrzeniu filmu jego postac najbardziej mi utkwila w glowie

Kill_16

Przyłączam się do opinii przedmówców. Co do Oscarów, to muszę przyznać, że ma solidnego konkurenta w osobie innego Marka... Ruffalo. Pozostałych dżentelmenów nie miałem okazji jeszcze widzieć, ale sądzę, że ich nominacje też mają solidne podstawy.

AutorAutor

No i jest Oscar :)

h_chinasky

no i dobrze niezła niespodzianka :)

AutorAutor

Rzeczywiście to jego przełomowa rola. Oscar dla niego to jedna wielka niespodzianka tej gali.

AutorAutor

Nietrafiony oscar. Nie widzę powodu dla, którego powinien go dostać.

taksido

popieram

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones