Mark WahlbergI

Mark Robert Michael Wahlberg

7,8
57 136 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mark Wahlberg

Nie wiem dlaczego ale kojarzy mi sie strasznie z Mattem Damonem.. dziwne.. ale czasami aż za
bardzo ;o

ZaCiagamSieToba

no, są podobni :) ja mam to samo z Bradleyem Cooperem i Gerardem Butlerem

Phony

heheh z Tymi akurat problemu nie mam heh, ale wiadomo każdy ma inne oko ;))

ZaCiagamSieToba

Wow! Powiem Ci, że miałem dokładnie to samo spostrzeżenie, a wydawali mi się bardzo do siebie podobni, szczególnie za czasów, gdy nie byłem jeszcze tak oswojony z widokiem Marka na ekranie, jako że po prostu z niczego go specjalnie nie znałem, ale teraz, gdy mam już trochę filmów z nim obejrzanych, to już jeden z drugim mi się jakoś specjalnie nie kojarzy. :P Ale fakt, podobni są, mogliby nawet robić za braci. :)

Shaggy777

Dobrze że to nie tylko moje oko widzi że są mega podobni. Dokładnie mam tak samo! Myliłam ich jak jeszcze nie byłam oswojona z Markiem na ekranie! Generalnie dalej pierwsze wrażenie to " o to ten Damon" a po chwili.. cholercia przecież to ten drugi ;D

ZaCiagamSieToba

wg mnie oni wcale podobni nie są.. :D aczkolwiek kiedyś jedna fanka krzyczała za Wahlbergiem Matt Damon bo chciała fotę ale on nie wyprowadził jej z błędu, zapewne było śmiesznie. Moim zdaniem Mark jest o wiele przystojniejszy od Damona i naprawdę nie widzę podobieństwa:)

alexis586

Też to miałem. Jak nie znałem dobrze Wahlberga na ekranie, to zawsze miałem złudzenie, że widzę Damon'a. :D.

ZaCiagamSieToba

to samo skojarzenie! jest bardzo podobny do Damona, może przez oczy.... kto wie. Ja natomiast mam ogromny problem w odróżnieniu Javiera Bardema od Jeffreya Dean Morgana

ZaCiagamSieToba

Czytałem kiedyś wywiad z Wahlbergem w którym przyznał , że on i Damon często są myleni . Podobno mają nawet "układ" polegajacy na tym , że jeżeli któryś z fanów bierze Matta za Marka (i odwrotnie) to aktorzy nie będą zaprzeczać .

ZaCiagamSieToba

Warto też dodać, że maja tyle samo lat i urodzili się w tym samym stanie USA. Może po tym samym listonoszu?

ZaCiagamSieToba

Też się dzisiaj pomyliłem ^^

ZaCiagamSieToba

Ja mam tak samo ale tylko z tymi dwoma
A tak naprawdę nie są do siebie podobni

lukak83

To jak nie są do sb podobni wg cb to czemu ich mylisz hahaha!

ZaCiagamSieToba

nie inaczej sami aktorzy o tym mówią:

https://www.youtube.com/watch?v=Ap_N4BEAJQc

https://youtu.be/zh4IBVhHwjA?t=2m1s



maximus_

Mam to samo. Przed chwilą aż wygooglowałam dla pewności Marsjanina :D

ZaCiagamSieToba

Nie wiem skąd to się bierze ale mi też zawsze się mylą ;D

ZaCiagamSieToba

A z Marky Markiem Ci się nie kojarzy? ;)

ZaCiagamSieToba

Ja tak mam z Finnes'em i Neesonem.

ZaCiagamSieToba

Co ciekawe nie są podobni ale się mylą widać to w samej inflirtacji gdzie przecież jak grali obok siebie to w żadnym razie nie można ich było pomylić.

Za młodu nie raz ich myliłem sam sie zastanawiam bo różnica jest duża.

ZaCiagamSieToba

Podobny poziom aktorski reprezentują Ci Panowie ;-)

ZaCiagamSieToba

To są dwa różne świat . Pozdrawiam.

ZaCiagamSieToba

Gdyby Matt Damon i Bill Paxton mogli mieć dzieci to Mark był by ich synem ;)

ZaCiagamSieToba

Mark ma przyjemna twarz o wiele przystojniejszą od twarzy Damona. Nie nie, to nie to, może jakaś konkretną cecha rysow twarzy ale całość absolutnie niepodobna IMO.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones