Marlon Brando

Marlon Brando Jr.

8,6
34 286 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marlon Brando

a potem tak się zapuścił. Ale aktorsko to już człowiek - legenda

Bill_Sherman

No, z tym zapuszczeniem...co kto lubi :-)

Ekranizacja

Przytył strasznie. Wielu trzymało się nawet po 80-ce, jak choćby Peck, a on spasł się niestety straszliwie

Bill_Sherman

"Piękniejszego samca w życiu nie widziałem."

KLAssurbanipal

Miał facet swój czas, jeden z najlepszych

Bill_Sherman

Oj tak, w młodości mało ktora, by mu się oparła. Bardzo przystojny mezczyzna :)

Asiulka1237

Zgadza się!

Asiulka1237

Słyszałem, że rzeczywiście, sporo kobiet uwiódł, jeden z większych Don Juanów Hollywoodu

Bill_Sherman

Zauważyłem jedną przypadłość, zobacz na jego brwii, faceci niezwykle urodziwi zwykle mają bardzo dlugie brwii, moje koncza sie mniej wiecej gdzie konczy sie oko, u niego dobre kilka cm idzie dalej, co mu dodaje uroku. No i ta postura, szeroka klatka. Facet wygrał geny.

aplauz

To raczej chodzi nie o długość brwi, a ich charakterystyczne ułożenie przy zmarszczeniu czoła - tylko nasada brwi idzie ku górze, jeśli wiesz o co mi chodzi :)

Bill_Sherman

Nie tylko kobiet,przyznał się do biseksualizmu..

użytkownik usunięty
Bill_Sherman

Racja, w młodości był wręcz piękny.
Szkoda, że sie tak brzydko zestarzał.
Przez całe życie pozostał jednak genialnym aktorem.

To akurat prawda

Zgadzam się

Bill_Sherman

Nie było piękniejszego mężczyzny. Aktorzy, którzy kiedyś wydawali mi się ''naj'' wypadają przy nim strasznie blado. Do tego wybitny aktor, być może najlepszy :)

AnneBoleyn1536

Mnie trudno wybrać tego jednego "naj", ale na pewno jest w moim TOP 10!

Bill_Sherman

a kto jest jeszcze w Twoim top 10?

AnneBoleyn1536

Racja - nie było piękniejszego mężczyzny...:)

reggy7

;-)

Bill_Sherman

To najprzystojniejszy mężczyzna jaki kiedykolwiek chodził po ziemi, ale niestety ta uroda dość szybko u niego przeminęła, nad czym bardzo ubolewam..

azxlea

Niestety, przestał dbać o siebie i to było widać

azxlea

Paul Newman boski za młodu i lepszy ale co kto woli

Bill_Sherman

No mi sie w głowie nie mieści żeby taki playboy tak sie zapuścił . Choć nie wiem na ile sie zapuścił a na ile był po prostu chory .

maciekb80

Możliwe, chociaż różnie to bywa

Bill_Sherman

Tym bardziej że tusza czesto nie jest powodem łakomstwa a właśnie choroby .

maciekb80

W sieci znajdują się informacje, że chorował na bulimię - czyli zaburzenia odżywiania. Przy tej chorobie zdarza się tyć i chudnąć na przemian. Być może też tak rozregulował swój własny metabolizm, że w starszym wieku nie mógł schudnąć (zakładawszy, że chciał; bo tego czy chciał - nie wiemy ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones