Marta Ścisłowicz

6,7
4 359 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marta Ścisłowicz

grając w drugorzędnych serialach czy jakieś epizody w lepszych filmach.Ja raz widziałem Martę Ścisłowicz realnie na deskach teatru w sztuce Caryca Katarzyna w roli tytułowej.No zagrała koncertowo , wgniatała w fotel mimiką,spojrzeniem,gestami.Ma coś takiego specyficznego w oczach,spojrzeniu .W filmie się tego nie zobaczy.Chyba by ocenić rzetelnie aktora trzeba mieć z nim kontakt na scenie ,co może zapewnić tylko teatr.

thanau

Zgadam się w 100 % :)

thanau

Zgadzam się z Tobą chodź w teatrze nie byłem. Uważam że aktorka jest bardzo dobra a jednocześnie niedoceniana. Mogę powiedzieć że po roli w "Lekarze" nie przypadła mi do gustu, możliwe że ze względu na odgrywaną rolę ale pomijając ten fakt była świetna w tym co robiła, jak grała, bardzo żałuje że nie dostaje szans na pokazanie się (wykazanie) na dużym ekranie lub w bardziej znaczących produkcjach. Mimo wszystko mentalność jest taka że (moim zdaniem) póki "dobrze sprzedaje się" Adamczyk, Karolak, Szyc itd. to po co pokazywać "nowe" twarze ... -_- wielka szkoda!

Wifirifi

Spodobała mi się już w filmie. "Jutro idziemy do kina" Później oglądałam ją w serialach i- Teatrze TV . Faktycznie jest świetna i wywarła na mnie duże wrażenie.Naprawdę, niedoceniona.Może częściowo dlatego,że nie ma parcia na szkło. Tak, jak większość jej kolegów i koleżanek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones