Mathieu Amalric

Mathieu Bernard Amalric

7,4
6 586 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mathieu Amalric
Bilet95

oj tak, znam dwóch mężczyzn o jego typie urody
coś jest w tym spojrzeniu jednocześnie ciapowatego i strasznego :-)

Kasha

Spojrzenie psychopaty.
Niby się uśmiecha, ale oczy i czoło... zero reakcji.

Bilet95

drętwiak, drewniak, lodowiec ;P

Bilet95

Masz dość prymitywne wyobrażenie psychopatów. Filmowe: oni muszą mieć w filmach "dziwne" twarze, żeby nieskomplikowany intelektualnie widz się połapał, że to psychopata. W prawdziwym życiu jedynie obrażasz ludzi o nietypowych twarzach, pozostając niezdolny do rozpoznania psychopaty.

hyrkan

Powiedział facet co obraża wszystkich którzy mu nie pasują.

Bilet95

Gdybyśmy tak poczytali sobie nasze rozmowy, obrażasz mnie prawie nieustannie, a ja tylko ci piszę, gdzie robisz błędy (czasem takie jak pomylenie lewej ręki z prawą). Nie możesz się tak ciągle obrażać tylko dlatego, że ci ktoś objaśnia świat.

hyrkan

Człowieku. Nie zmyślaj, rozpocząłeś sobie wojenkę nękania mnie we wszystkich komentarzach. Możesz udawać, ale każdy widzi jak pod komentarzami sprzed paru lat nagle ty odpowiadasz.
Powiedziałem ci coś, co nie pasuje twojemu światopoglądowi, lepszego dowodu na to, że mówię prawdę która ci nie pasuje, nie ma. Bo prawda obroni się sama, a kłamstwo trzeba bronić jak lew, co robisz cały czas.

Bilet95

Znów kłamiesz. Nikt cię nie nęka i nie obraża. Ja tylko ci wskazuję twoje błędy i pytam o różne rzeczy. Naprawdę masz kłopot z czytaniem.

Oczywiście pisałeś trochę rzeczy, które można nazwać zboczonymi, ale ja nie mam do ciebie żalu.

hyrkan

Ty mnie nękasz i mnie obrażasz. Wyszukałeś sobie 20 moich wypowiedzi i teraz pod każdym wyzwiska i nękanie. Typowe dla osoby która została tak zjechana za swój brak inteligencji
Masz do mnie żal, robiąc tą wojenkę, ale już mi pisali, że jesteś nawiedzony pod tym względem i każdego tak atakujesz kto ci nie pasuje.

Bilet95

Czytanie wypowiedzi i odpisywanie na nie to jest zasada działania forum. Nie wiedziałeś? :)

hyrkan

Człowieku, wyszukałeś gdzieś z 20 forów, i pod wszystkimi tworzysz teorie choć żadnego z tych filmów nie widziałeś.
Typowe zachowanie trolla. Nie oglądałeś a się wypowiadasz.
Masz do mnie żal, robiąc tą wojenkę, ale już mi pisali, że jesteś nawiedzony pod tym względem i każdego tak atakujesz kto ci nie pasuje.

Bilet95

Czemu kłamiesz odnośnie tego, czy widziałem jakieś filmy? :)

hyrkan

Przecież ty oglądasz tylko dramaty. Filmy woke, które ładują twoje lewicowe akumulatory. Widać, jaki film oceniłeś a jakiego nie. Nie oglądałeś i mam na to dowody takie, że nie ma oceny, a ty oglądasz tylko dramaty o "życiu" bo własnego nie masz. Dlatego też masz czas atakować na każdym forum, bo nie masz nic do roboty.

Bilet95

Atakujesz mnie kłamstwami, bo ja oglądam dramaty a ty kreskówki? :D

hyrkan

O to straszne, że mój asortyment filmowy jest bogatszy od twojego. Oglądaj sobie te dramaciki, zaznaj życia jakiego nie masz.

Bilet95

Ale ja się nie gniewam na ciebie za te kreskówki, baw się dobrze. To ty masz problem, że ja oglądam dramaty :D

hyrkan

Powiedziała osoba która ma problem, jak ktoś napisał jej rzeczy które ci nie pasują. Oglądaj sobie te dramaty, miej coś z życia chłopczyku.

Bilet95

:) Ciągle piszesz wymysły na temat tego, co ja rzekomo 'twierdzę', ale to nie ja mam z tym problem. To nie jest mój objaw. :D

hyrkan

to ty masz z tym problem. gdyby tak nie było, to nie spamiłbyś mi na 20 forach. Oj, biedaczek sie poczuł urażony, bo jego jedyna życiowa esencja jaką są strony w sieci stulejo została zachwiana.

Bilet95

Ja na forum rozmawiam :)

Ty się boisz rozmowy, bo to nękanie.

A po co jesteś na forum? Nie dla rozmowy przecież...

hyrkan

Ja się boje rozmowy dlatego odpowiadam...
Fajna logika, dlatego nie skończyłeś podstawówki.

Ty mnie nękasz, bo jak zjechałem twoją logikę z góry na dół to zacząłeś mnie nachodzić na wszystkich forach.
"wysyłanie dziesiątków wiadomości e-mail wywołujących poczucie osaczenia,"

Ty jesteś na forum tylko po to by hejtować prawda?

Bilet95

Ale czemu się boisz rozmowy?

hyrkan

Nie boje się rozmowy, tylko pytam, masz z tym problem?

Bilet95

Boisz się rozmowy, dla ciebie rozmowa to nekanie. Nekacie się w rodzinie czy jest cisza? :)

hyrkan

Napisać ci 100 razy i nie zrozumiesz. Typowy wyborca wiosny. Masz takie problemy z czytaniem bo nie skończyłeś szkoły?

Bilet95

Tu właśnie pokazujesz, jak odpowiadasz na pytanie. Pytałem, czy na wigilię w rodzinie się nękacie, czy jest cicho.

hyrkan

Widać, pisałem 100 razy a ty nic. Oczywiście jak ja pytałem ciebie to tylko ucieczki.

Bilet95

Gdybym kłamał ciągle, to miałbym ciągle wyrzuty sumienia, bo mnie rodzice nauczyli, że prawda to pewna wartość. :)

Gdyby mnie nauczyli inaczej, to umiałbym pisać jak ty.

hyrkan

Notoryczni kłamcy nie mają wyrzutów sumienia. Czyli tacy jak ty. Co już udowodniłeś wielokrotnie kłamiąc jak to Stalin był prawicowcem albo wmawiając mi słowa których nie powiedziałem, bo tobie się tak wydawało.

Bilet95

Dziękuję za wyjaśnienie, jak to przebiega u ciebie. :)

Nawet pisząc o mnie jako kłamcy wrzucasz kolejne kłamstwa, co rzekomo napisałem :D

hyrkan

Ja nie kłamie, w przeciwieństwie do ciebie. To ty jesteś notorycznym kłamcą. Kto twierdził, że Stalin nie był lewicowcem? Albo, że w UE nie ma pomników Lenina? Tak, ty!

Bilet95

Ty, w przeciwieństwie do mnie, nie umiesz nawet zdania prawdy napisać. Bardzo to ciekawe. :)

Jeśli chodzi o pytania: nikt tego nie stwierdzał w naszych rozmowach.

hyrkan

Jesteś zabawny chłopaczku. Po prostu sobie napisałeś coś przeciwnego do tego co ja. I myślisz, że nagle ci wszyscy uwierzą.

Ale to ty pisałeś, jak to Stalin to prawica, a w UE nie stawiają pomników Leninowi to już mogło być.
Niestety, to ja pisze prawdę a ty tylko kłamiesz. I możesz sobie powtarzać swoje kłamstwa 1000 razy, świata nie zmienisz bo nawet z piwnicy nie umiesz wyjść.

Bilet95

:) No cóż, zerknąłem, czy pisałem, że Stalin to prawica. Nie, nie pisałem. :D

Nie pisałem też, że w UE nikt nie stawia pomników Leninowi. :)

Może wrzuć linka, jeśli znajdziesz taką moją wypowiedź? :D

hyrkan

Czyli potępiasz lewicę?
Potępiasz lewicową UE?

Bilet95

Czyli? Gdzie ja coś pisałem, że potępiam lewicę?

Czy ty na pewno jesteś zdrowy? Nie masz gorączki? UNIA TEŻ JEST LEWICOWA? :D WSZYSTKO JEST LEWICOWE? :D

hyrkan

Czyli jednak pochwalasz to co robił Stalin i jak stawiali pomniki w UE.
No ale UE jest dla ciebie za mało lewicowe, powinni być tacy jak w ZSRR.

Bilet95

"czyli" znów trochę objaw gorączki. :)

Nigdzie i nigdy nie pochwalałem rządów Stalina.

ZSRR był mało lewicowy, powinien być bardziej jak partia Razem. :)

hyrkan

ZSRR był za mało lewicowe, czyli było według ciebie prawicowe?

Bilet95

Może ty nie wiesz, co znaczy słowo "czyli" i dlatego używasz tego słowa zawsze źle? :D

Bilet95

nie wiesz co znaczy "czyli"

Bilet95

znów źle używasz "czyli"

hyrkan

Zaczynasz zdanie z małej litery, nie mówiąc już o braku kropek.

Bilet95

Punktuję. Elementy list punktowanych nie muszą mieć ani wielkiej litery z przodu, ani kropki na końcu. :) Pudło. Ale starałeś się. :)

hyrkan

Punktujesz? To dlaczego trzy razy piszesz to samo? Dlaczego pierwsze jest napisane z dużej litery i z pytajnikiem na końcu a kolejne nie?

Bilet95

Punktuję. Wskazuję kolejne błędne użycia "czyli". W punktach. :)

hyrkan

Jak to jest, że jak popełniasz błędy w zadaniu to punktujesz, trzy razy to samo, a na samym początku też punktujesz ale już piszesz od dużej litery...

Bilet95

Czasem cię poprawiam punktując, a czasem pisząc zdania. To na tym się zgubiłeś? :D Bardzo mnie cieszy, że zaczynasz myśleć o języku polskim, po latach nauki może już nie będziesz go kaleczyć!

Wciąż kibicuję!

hyrkan

Dałeś trzy razy to samo.
Jak przystało na trolla.

Bilet95

Wskazałem ci błędy w trzech RÓŻNYCH wypowiedziach. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones