Matt Damon

Matthew Paige Damon

8,2
104 512 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Matt Damon

niesamowicie mnie drażni! Nie to, że jego obecność psuje film, ba, często tam, gdzie gra,
tam powstaje arcydzieło, ale sama jego postać niesamowicie mnie irytuje. Może to przez
role, które nie są zbyt chlubne i godne, może przez takie częste "rozmemłanie" mimiki...
Polecam filmy z nim, ale zdecydowanie nie przez jego udział!

MiszoZawodowiec

Zgadzam się.
Dla mnie film musi być przynajmniej dobry żeby odwrócić uwagę od tego aktora, strasznie mnie irytuje jego osoba i staram się nie wybierać filmów z jego udziałem.
Obejrzałam właśnie Infiltrację i przez niego moja ocena bardzo spadła...
Nigdy więcej :/

marza4366

calkowicie sie zgadzam. oczywiscie nie zanizylem noty Infiltracji przez Damona, po prostu ten film jest dla mnie sredni ale jego rola bardzo draznila. sam wyraz twarzy sprawial ze sie go nie lubilo, gdy sie odezwal nie bylo lepiej. taki dla mnie rozpieszczony dzieciak-takie sprawia wrazenie. no coz ma sie aktorow czy aktorki ktore denerwuja sama twarza, zachowaniem. ale przynajmniej fajnie skonczyl w INfiltracji ;)

marza4366

Mam tak samo. denerwuje mnie jego Gęba i tyle. aktor cieniutki ale zasłużony w wyższyszch swerach za ataki i drwienie z katolicyzmu. ... to widać na każdym kroku, np, netfilx propaganda i tyle. Nie chodzę do kina jak on gra żeby ani złotówki ze mnie nie miał. wogóle nie chodzę do kin i teatrów żeby nie wspierać marksistów...! pozdro... wolność słowa, prawda?

MiszoZawodowiec

Są różni aktorzy z różnymi manierami i faktycznie ich manieryczność może być irytująca, ale w życiu nie pomyślałabym, że ktoś kiedyś zaliczy do tej grupy Damona. Dla mnie jest rewelacyjny i to dla niego i przez niego oglądam filmy.

goslawa25

też chciałbym oglądać ale jego ziemnaczane czoło zajmuje cały kadr, matt damon i matt damon

oneiric

O matko! Szkoda że nie można dać tu lajka

jpytel

ha ha. Najlepsza odpowiedź;)

oneiric

z ziemniaczanego czoła zaśmiałam się na głos do komputera :D

oneiric

dokładnie

MiszoZawodowiec

Mnie również niesamowicie drażni ale nie pokusiłabym się o stwierdzenie, że gra dobrze - dla mnie jego gra sprowadza się do jednej zadumanej miny, drugiej "mnie tu nie ma", jednego półuśmiechu i drugiego "pokaż wszystkie zęby". Facet ma szczęście do ciekawych ról ale jego "brak gry" powoduje, że na jego miejscu chętnie zobaczyłabym dziesięciu innych aktorów, którzy z pewnością przykuliby uwagę widzów. Obejrzałam go w 29 filmach - daję aktorską malinę za całokształt.

MiszoZawodowiec

Mnie drażni tak Hanks. Nie ta ekspresja, nie ta aparycja. No, każdy ma swoje odczucia.

SylviaBlack

Mnie drażni Fassbender, jak dla mnie ma wredną aparycję

SzefPorsche

a wiesz, że ja też mam coś takiego z Fassbenderem? uwielbiam go, ale jednocześnie drażni mnie... wszystko zależy od kadru

użytkownik usunięty
SylviaBlack

Chciałem to dawno napisać,mnie również bardzo Hanks drażni,wygląda na sympatycznego faceta,ale w filmach....

MiszoZawodowiec

Czesław Niemen - Mam tak samo jak ty :)

MiszoZawodowiec

Nie zgodzę się do końca. Buntownik z wyboru, Dobry agent i Dogma, to wyśmienite role. Jest to typ aktora, który potrzebuje dobrego reżysera, podobnie jak Cage. Musi być osadzony w odpowiedniej roli. Jest bardzo dobrym aktorem, ale niestety jak wielu innych złapał się na łatwy pieniądz i po prostu pracuje jako aktor (seria Bourna na przykład)

MiszoZawodowiec

Ja również uważam, że jest irytujący. Kiedyś uwielbiałam oglądać filmy z jego udziałem, z racji, że gustowałam w jego typie urody, ale nawet tak bardzo subiektywne podejście nie było w stanie przysłonić faktu, że aktorem niestety jest bardzo słabym.

MiszoZawodowiec

Czytam te wasze komentarze krytykujące Matta i nie wierze, że jest aż tyle popieprzonych ludzi, niestety jest to przykre :/

Ramzes_94

Ludzie tutaj twierdzą, że Damon jest irytujący, ale nie krytykuje jego osoby ze względu na wygląd, grę. Mi osobiście jest obojętny z wyglądu, gra dość dobrze, ale dla mnie, nie potrafię powiedzieć konkretnie dlaczego, ma denerwujący sposób bycia.

Ramzes_94

Jakie to budujące - założyć klona dla jednej "błyskotliwej" wypowiedzi. Fan/ fanka Damona czy zwykły troll? ;)

MiszoZawodowiec

Mam to samo. Filmy z nim są dobre ale jego nie mogę znieść. No po prostu nie mogę.

MiszoZawodowiec

Też go nie mogę znieść. I też nie wiem do końca z jakiego powodu.

MiszoZawodowiec

Nie moge uwierzyc, ze ktos zalozyl taki temat z takimi samymi odczuciami :D

MiszoZawodowiec

rozmemłana mimika? ciekawa jestem, co masz do powiedzenia na temat Nicolasa Cage'a

u Matta mam coś takiego, że chciałoby się go przytulić... może to przez role, sama nie wiem, ale po Buntowniku i Bournie miałam wiele razy takie uczucia ;p osobiście uważam, że jest bardzo dobrym aktorem... miliard razy lepszym od Afflecka

MiszoZawodowiec

On jest taki.... gejowaty

thccc

fakt, trochę takie ciepłe kluchy ;p

MiszoZawodowiec

O kurcze mam mega podobnie jakby jego (bez urazy) morda mnie irytowała. nic nie mam do jego aktorstwa per se, ale jakoś nie wygląda mi po prostu na gościa który powinien grać główne role jakiejś takiej iskry mi brakuje...

MiszoZawodowiec

nie cierpię go, jest totalnie bezpłciowy

MiszoZawodowiec

Każdy ma swoje widzę, ja bardzo go lubię po obejrzeniu filmów z Bournem.

MiszoZawodowiec

Nie pasuje do ról które dostaje. Wygląda jak upośledzony a ciągle dostaje role jakichś bystrzaków.

Reksio_gwalciciel

Ja nie mogę znieść czosnkowej kiełbasy, a wszyscy Polacy(prawie) ją jedzą. Ktoś lubi coś, albo ktoś nie lubi czegoś. Dajcie spokój z tymi głupotami. Nie lubicie, to nie oglądajcie. Ja nie lubię Emmy Stone i jej nie oglądam , to po co miałbym tworzyć o tym post?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones