Matt Damon

Matthew Paige Damon

8,2
104 512 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Matt Damon

Wyjaśni mi ktoś dlaczego ma takie miejsce w rankingu aktorów?!

juziapinkfloyd

Dlatego bo Polska to kraj trolli i zawistnych ludzi oraz niedoyebanych nastolatek. Oni wszyscy twierdzą że Matt ma wodogłowie i że nie umie grać i dają mu 1/10 ... stąd ta niska pozycja w rankingu.

juziapinkfloyd

Ja go nie cierpię, szczególnie przez Tożsamość Bourna, a w Infiltracji tak mnie wkurzył, że rzuciłbym w niego butelką na ulicy. Dla mojej przyjemności może być na 1 527 894 miejscu.

stalker52

to,że go nie lubisz nie oznacza, że jest złym aktorem...

juziapinkfloyd

Właśnie typowe polskie zawistne myślenie ! Nie lubię go jest złym aktorem pomimo że jest dobry w tym co robi.

juziapinkfloyd

Wiem, ale mnie on irytuje. Każdy lubi co innego.

stalker52

Tu raczej chodzi o refleksję. To, że czegoś się nie lubi nie znaczy, że jest złe. Jak to się mówi o gustach się nie dyskutuje... a tym bardziej nie rzuca w kogoś butelką. Możesz go nie lubić w filmach, ale jeżeli jego niepowodzenie ma tobie sprawiać przyjemność to masz problem z głową - ten człowiek ci nic nie zrobił.

stalker52

Rozumiem, że 52 to twoje IQ?

stalker52

A według mnie to jest właśnie dobre, jak aktor potrafi tak zagrać postać, że się ją nienawidzi :D

stalker52

jest rewelacyjny jako aktor

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Rott

Trollu jesteś żałośnie głupi skończ wypisywać te kretyńskie teksty !

tomucho77

Witaj juziapinkfloyd
Też się nad tym zastanawiam.

rado_filmaniak

To nie do mnie to ... odnośniki pomyliłeś ^^^

juziapinkfloyd

mnie tam to jakoś specjalnie nie dziwi. Jego gra aktorska jest w porządku ale dupy nie urywa. Są lepsi.

taakaja69

Ale jednak przed nim w rankingu jest kilku gorszych aktorów, to trzeba przyznać. Ja od jakiegoś czasu wg przestałam patrzeć na miejsca w rankingu, bo to się robi po prostu śmieszne.

użytkownik usunięty
Angela4b

Zgadzam się w kwestii rankingu , a przed nim jest nie kilku a kilkunastu gorszych aktorów od Matta :(

Aktorów, aktorki- niektórych ludzi, którzy znajdują się w tym "rankingu" nawet nie można nazwać aktorami

Angela4b

Podaj przykład ?

tomucho77

Już od pewnego czasu rankingu nie przeglądam, jak już pisałam... Ale jeśli dobrze pamiętam, to była aktorka, która grała w "Szybcy i wściekli: Tokio Drift" i dosłownie kilku filmach. A miała bardzo wysokie miejsce. Nie pamiętam nawet nazwiska tej "aktorki"...

Angela4b

Olivia Wilde- według mnie nie zasługuje na 20 miejsce w rankingu...

Angela4b

Dany aktor, aktorka dziś jest na dajmy na 10 miejscu, a za miesiąc będzie na 150, po czym nagra kasowy film i znowu będzie w pierwszej dziesiątce. Angelo musisz się do tego przyzwyczaić albo olać tą top listę.

tomucho77

Jednak ciężko mi uwierzyć, że to talent aktorski pani z "Szybkich i wsciekłych" (a nie jej ciało) zaciągnęło ją na szczyt listy

Angela4b

Ale przecież Olivia nie grała w Szybkich i Wściekłych ?

tomucho77

Chodziło jej chyba o Nathalie Kelley
http://www.filmweb.pl/person/Nathalie+Kelley-457306

Anaissa

Nie jest brzydka ta Natka ale ja wolę Olivię :)

użytkownik usunięty
juziapinkfloyd

Też się zastanawiam, to miejsce to nieporozumienie..ale nie ma się co sugerować tym rankingiem, na filmwebie na ogół wszystko jest odwrotnie :D

juziapinkfloyd

Szczerze powiedziawszy myślałem, ze to oburzenie wynika z wysokiego miejsca w rankingu.

juziapinkfloyd

Zgadzam się...jakiś Mario Casas (o którym w życiu nie słyszałam) jest na 82 miejscu, tylko dlatego, że zagrał w "Trzy metry nad niebem". Jeśli już taka klasyfikacja istnieje, to niech ma w sobie odrobinę logiki, albo niech nie będzie jej wcale.

ksenia20

marniak

juziapinkfloyd

Nie mam zielonego pojęcia.
Role dostaje fajnych bohaterów, a jest byle jaki:-/

juziapinkfloyd

Bo jest dobrym aktorem .Ja np.bardziej go lubię jak Dicaprio czy Brada Pitta.

juziapinkfloyd

już nie jest na żadnym miejscu . Zadowolony ? Jesteś z siebie dumny ?

juziapinkfloyd

Bo jego klasycznym stylem gry jest klasyczny poker face, zero emocji charyzmy. Zero i dwa metry mułu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones