Mena Suvari

Mena Alexandra Suvari

7,5
7 001 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mena Suvari

I niestety po latach widać tego efekty. Dziś gra w trzeciorzędnych produkcjach. A szkoda bo miała
potencjał.

MikeyS

Takie życie, faktycznie szkoda.

MikeyS

...i zaczął się poziom "American Pie".

SylviaBlack

Co by nie mówić o "American Pie" jest to pozycja kultowa :) Ponadto film zarobił fortunę i obok "American Beauty" miał być początkiem wielkiejkariery Suvari. Niestety sromotna klęska "D'Artagnana" pokrzyżowała te plany

MikeyS

kultowy, niekultowy, ale gówniany niestety

anarchistt89

gowniany to malo powiedziane. Ten film pokazuhe wszystke czego nie cierpie w amerykanskich produkcjach (to nie filmy, to produkcje).

MikeyS

Pierwsze trzy american pie trzymały jakiś poziom i w kategorii prostych komedii dla nastolatków są jednymi z lepszych (choć dla kogoś sama ta kategoria może być gówniana), definicją gówna są dopiero późniejsze dziwne sequle i spin off-y jadące na tej marce ;)

MikeyS

Ja nie uważam, żeby pokazała coś szczególnego w American Beauty. Oczywiście to moje osobiste zdanie. Jest idealnie wpasowana w rolę, młodzieńczo zmysłowa - zgadzam się. Jej roli w AB nie da się niczego zarzucić, reżyser wiedział co robi jednak talentu aktorskiego tam nie widzę bo też nie był jej on szczególnie potrzebny do roli Angeli. Tak więc owszem - był to dobry start ale bez talentu trudno rozwinąć go w karierę. Wczoraj widziałem ją w filmie Don't tell a soul. Żenada.

MikeyS

Wcześnie zaczęła grać role jedynie opierające się na jej urodzie. Można by powiedzieć, że Hollywood ją wykorzystał i tak pokierował jej karierą. Może nie miała nic innego do zaoferowania. A może nie miała kogoś, kto by ją wyrwał z takiej drogi i pokierował na bardziej ambitne role.

MikeyS

Film bardzo dobry a i ona zagrała dobrze, ale być może zagrała podobiznę samej siebie, jak była wówczas młodą, uroczą nastolatką, dlatego było jej łatwo wczuć się w role nastolatki ze scenariusza:)

MikeyS

Gdzieś czytałam, że jej kariera upadła,bo zablokował ja Waintsain (czy jak mu tam było). Była jedną z jego ofiar, która nie zgodziła się na niemoralną propozycję, więc się zmieścił. Podobnie było z Ashley Judd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones