Meryl Streep

Mary Louise Streep

8,2
116 278 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Meryl Streep

Margot Robbie ma pierwsze miejsce w ''Legionie Samobójców'' a Meryl Streep za ''Wybór Zofii'' ma 233 miejsce!!!!!! To jest przecież jakaś zakrawa na skandal. Wiem wiem w sprawach politycznych jest ****** ale jest wyśmienitą aktorką, która ma na swoim koncie WSPANIAŁE Role większość to klasyki kina! Trzy oskary i wiele wiele innych nagród i odznak ale żeby 233 miejsce za ''Wybór Zofii'' ? To jest Dramat

25januszk25

Margot w Legionie nie zagrała źle, to musisz przyznać. Jednak co do pierwszego miejsca to całkowicie się zgadzam - nie zasłużone

Nekromanta21456

Zagrała wybitnie, ale że większość z was jest zacofana jeśli chodzi o kino i dla was wybitni aktorzy to tylko Streep, Brando i Nicholson to już wasz problem. Kino robi postęp i się rozwija, zrozumcie w końcu imbecyle, że współczesne role też są wielkie i za parę lat przejdą do kanonu kina. Heath Ledger rolą Jokera wpisał się już do historii i jest to najlepsza rola męska w historii, ale ja nie spieram się, że lepszej już nie będzie bo za parę lat może ktoś go przebije. Brando już dawno został przebity ze swoim Vito Corleonem, a Nicholson z McMurphym, to normalna kolej rzeczy. Jeśli chodzi o Margot, Harley Quinn w jej wykonaniu to bez wątpienia najlepsza rola damska ostatnich 15 lat, czy w historii nie wiem, ale jest to bardzo możliwe.

Ollie_Queen

Kto tu jest zacofany? Meryl Streep jest dobrą aktorką, ale moim zdaniem są lepsi. Szanuje tez współczesne kino, ale uważam że nie umywa się do starszego. Wszystkie dzisiejsze produkcje to remake starego filmu albo jakaś inna tandetna kopia (oczywiście są nieliczne wyjątki). Heath Ledger faktycznie dobra rola. Natomiast pisząc, że rola Margot Robbie jest najlepszą damską rolą w ciągu ostatnich 15 lat, a wspominając o historii to już w ogóle. Jest wiele lepszych damskich ról w ciągu ostatnich 15 lat, a o historii już nie wspomnę. tacy ludzie mnie własnie bawią, lubią wciskać swoje zdanie bez żadnej sensownej argumentacji

użytkownik usunięty
Nekromanta21456

Koleś ocenił Transformers i Wojownicze Żółwie Ninja na 10 co zapowiada niemiłą dyskusje...

Nie wchodziłem w jego system oceniania, więc nie wiem komu dał 10 komu nie.

Dobre :-)

Ollie_Queen

Najlepsza rola ostatnich 15 lat???Chyba jaja sobie robisz

Ollie_Queen

Ty tak na serio z tymi ostatnimi 15 latami?

Ollie_Queen

Nawet nie jest to najlepsza rola tego roku

Ollie_Queen

Ostanie 15 lat... o ja jebie. Najlepsze role damskie w ostatnich 15 lat to Emmanuelle Riva w ''Amour'', Julianne Moore w ''Still Alice'', Juli Roberts w ''Erin Brodovic'', Natalie Portman w ''Czarny Łabędź'', ale napewno nie Margot Robie.

Ollie_Queen

Też nie wiem czy najlepsza w historii, ale ja pokusiłbym się o stwierdzenie że to najlepsza rola ostatnich 16 lat

Ollie_Queen

O ile w ciągu ostatnich 15 lat widziało się tylko "Legion samobójców".

Ollie_Queen

Dzięki za dostarczenie mi powodu, który skłonił mnie do zupełnego zaprzestania czytania filmwebowych wątków. Zaoszczędziłeś mi wiele wolnego czasu i szarych komórek.

25januszk25

Srajtki co glosowały na ta Margot nie wiedzą za pewne kto to jest Meryl Streep.W d...e mieć te wszystkie j..e rankingi dobrze radzę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

25januszk25

No i co z tego, że ma Oscary, chvjowa gra i tyle. Komuś to się podoba, a komuś nie. Ocena gry aktorskiej jest subiektywna i mi się jej gra aktorska nie podoba. W filmach gra zbyt teatralnie i po prostu przedobrza, co powoduje że grane przez nią postacie wyglądają nienaturalnie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Morgotheron

Pragnę zauważyć, że wszystkie filmy, w których Streep zagrała nawet mało kluczowe role, zostały przez tego użytkownika ocenione na 1 gwiazdkę, to chyba coś znaczy ;) Troszke mógłby Pan obejrzeć kina, klasyki, bardziej wykwitnego a jestem przekonana, że chociażby jeden z tych filmów, ciekawe czy wszystkich obejrzanych czy ocenionych w ten sposób za obsade, zostałby oceniony na dwa :))

adaaj

Wątpię

25januszk25

margot na pierwszym, w 2018 ktos inny na pierwszym.... listy przebojow rządzą się swoimi prawami

25januszk25

Filmweb mógłby sobie darować ten kompromitujący ranking, bo on niewiele odzwierciedla. Meryl powinna być co najmniej w pierwszej trójce. Jest wybitną aktorką, jej gra to zawsze majstersztyk i ogląda się ją z przyjemnością.

25januszk25

"To jest jakaś zakrawa na skandal". Dobre :D

25januszk25

Dla zabawy sprawdziłem mężczyzn. Eddie Redmayne 17 przed Hopkinsem 19. Po prostu wzór obliczania pozycji w rankingu jest nierzetelny w tym sensie, że generuje gówniane wyniki. Oczywiście pokazuje, co zapewne ma wedle twórcy algorytmu pokazywać. Ale mógłby liczyć się z faktyczną renomą aktora w świecie filmowym, a nie z kształtowanymi przez blockbustery z ostatniej dekady gustami. U Pań Wright, Bates, a zwłaszcza Foster, Thomson, Winslet, Lange, Blanchett, Mirren, Swindon, Theron biją MR na głowę.

25januszk25

Zgłoś to do prokuratora, a potem idź do apteki po maść na ból odbytu.

25januszk25

Nie zesraj się ;)

25januszk25

Ochlokracja.

użytkownik usunięty
25januszk25

Bo mamy wysyp cipowatych facetów, inceli, którzy się pucują do takich lasek. Nie liczy się talent aktorski, tylko uroda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones