Michael B. Jordan

Michael Bakari Jordan

7,6
16 052 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael B. Jordan

Fantastyczna Czwórka

użytkownik usunięty

Jest już potwierdzone ,że on będzie żywą pochodnią. I teraz mam takie pytanie : skoro Jonny i Susan
w filmie to rodzeństwo, to znaczy ,że teraz muszą znaleźć czarnoskórą dziewczynę do roli Susan ?
Czy może zrobią w filmie ,że nie są wcale spokrewnieni czy coś w tym stylu ?
Bo, nie wyobrażam sobie Susan w wersji czarnej ;/

użytkownik usunięty

Nie ,że jestem rasistką czy coś ;)

może będzie że są rodzeństwem adopcyjnym? ;] ale coś mi sie nie podoba ta wersja...

użytkownik usunięty
GDK.

Nie wiem. Zobaczymy co wymyślą ;)

wymyslaja, naprawde cuduja. czarny johhny i biala susan. katastrofa.

użytkownik usunięty
robert163

Zgadzam się.

I to jest wkurzające, biała osoba zaraz się tłumaczy uprzedzając bezpodstawne oskarżenia o rasizm. Odwagi kobieto masz prawo zapytać, od tego jest wolność słowa.

zawsze mogą zrobić tak, że są przyrodnim rodzeństwem - np. ta sama matka, dwóch różnych ojców.

użytkownik usunięty
isobel

I tak jakoś ten film zapowiada się :/

Nie muszą, znam rodzinę na moim osiedlu gdzie brat jest czarny, a siostra biała. Matka jest Polką, ojciec jest czarnoskóry.

Tutaj po prostu wychodzi poprawność polityczna, w latach 60' kiedy to powstawało większość komiksów Marvela praktycznie nie do pomyślenia było że superbohater (czyli ktoś ponad zwykłym człowiekiem) może być czarny, później w roku 2000 zaczął powstawać "Ultimate Marvel" gdzie postanowiono zmienić pewne szczegóły, a w późniejszych czasach także kolory skór bohaterów jak np. Nicka Fury'ego czy w tym konkretnym przypadku Człowieka Pochodni...

EDIT: właśnie wszedłem w angielską wikipedię, ten Nick Fury którego znamy z filmu Avengers czy nowych komiksów to jak się okazuje syn Nicka Fury'ego, prawdziwego założyciela Tarczy :) http://en.wikipedia.org/wiki/Nick_Fury,_Jr.

matheww94

Chociaż na jeszcze innych stronach znalazłem jeszcze inną informację "Nick się nie starzeje, gdyż wstrzyknięto mu Formułę Nieskończoności. Wyszkolony strateg i mistrz sztuk walki, posiadający wielkie doświadczenie wyniesione z czasów, kiedy był żołnierzem"

"Niestety w okupowanej Francji Nick Fury wszedł na minę, oznaczało to dla niego koniec wojny. Z pomocą przyszedł mu francuski lekarz, Berthold Sternberg. Wstrzyknął mu Serum Nieskończoności, co nie tylko go wyleczyło, ale dało mu bardzo długie życie. Po zakończeni wojny wstąpił do S.H.I.E.L.D. i stanął na czele tej organizacji"

Tak namieszali w Marvelu że teraz sam nie wiem co o tym myśleć

użytkownik usunięty
matheww94

Poczekamy zobaczymy. Może zrezygnują z produkcji tego filmu. Ale, póki co to wydaje się to być nieźle pokręcone.

matheww94

Czarny Nick Fury to jest tez wersja z Ultimate Universe. Teraz dochodzi kwestia samych filmów - te nie sa czystą adaptacją żadnego konkretnego universum marvela, czerpią natomiast zarysy fabularne zarówno z oryginalnych 616 jak i z Ultimate. Filmy tworzą osobne uniwersum, nie widzę najmniejszego sensu roztrząsać bzdetów typu "a bo mi się tu z komiksem nie zgadza" - nie zgadza się z komiksem ale którym należy wtedy zapytać - universe 616 ? ultimate ? earth x ?

matheww94

Wszyscy tak narzekacie na poprawność polityczną, ale jakoś na forum Exodusa nikt nie narzeka na to, że 90% obsady to biali aktorzy, a powinni być brązowi. Jęczycie, bo parę komiksowych postaci zostało ''przemalowanych'' na biało, ale fakt iż cały czas wybielają postacie biblijne już wam nie przeszkadza. Hipokryzja w czystej postaci.

BeeBee61

Brązowi żydzi. Na pewno. Byłeś w Izraelu? Jak nie byłeś nie komentuj głupio, żydzi są biali. Niektórzy lekko dodam lekko do arabów podobni.

greedo23

Wiesz, ze ci biali izraelici nie sa rdzennymi ludzmi tej ziemi, prawda? Ja pierd.ole.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
greedo23

Oczywiscie zero wiedzy, wiec ograniczasz sie to obelg. Poczytaj troche, mentalny biedaku.

BeeBee61

Osobo o inteligencji pontonu, nie wiem co czytałeś może marksistowską wersję historii (opiniowaną przez hezbollah), gdzie nie istnieje państwo Izrael, za to natomiast od zawsze żyli tam wyznawcy tego od małych dziewczynek a krucjaty służyły jako wypady nacechowane napadem zbrojnym a nie obroną swoich ziem. Zresztą ty zacząłeś z tym swoim stękaniem na końcu pierwszej wypowiedzi dając sobie moralne prawo do "lepszej" wiedzy.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Kamecha

Nie mam problemów z tym jeżeli używa się zwrotów czarnoakóry albo murzyn, ale za teksy po kroju czarnuch czy bambus powinny być jakieś kary

DR16

serio? a jakie kary, powiedz mi, dziewczynko

Kamecha

1. jestem chłopakiem
2. Karą powinien być Ban

DR16

idź się poskarżyć, lewaku

Kamecha

A ty ogranicz swoje rasistowskie teksty, lemingu

DR16

lemingi i rasizm? Ktoś tu chyba nie rozumie terminów :D

Kamecha

A ja widzę że ktoś tu nie rozumie terminu "tolerancja"

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ggajos

Ja ?!

DR16

Zgaduję, że miał na myśli ciebie. Widzisz tu innego lewaka?

Kamecha

Ciebie, tylko ciebie :)

DR16

Tak, ty!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones