Michael Cera

Michael Austin Cera

7,4
12 414 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Cera

Ma coś w sobie takiego...

użytkownik usunięty

że musi mieć potężne znajmomości.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
aplauz

nie o to chodzi, on jest irytujący z wyglądu, i nie ma ekranowej charyzmy, oczywiście moim zdaniem, myślę, ze takie czy inne pochodzenie nie odgrywa roli, bardziej znajmości

A ja myślę że bycie żydem w hollywood to atut który pomaga zdobyć karierę.

użytkownik usunięty
aplauz

nie sądzę :) weź sobie zobacz nominowanych do Oscara np. w tym roku, teoria leży, oczywiście dużo wytwórni filmowych zostało założonych przez Żydów ze Wschodniej Europy, MGM, Weinstein itd. ale szczerze to ja tego nie widzę wśród aktorów/aktorek, weź sobie zobacz ranking np. na filmwebie i przeanalizuj pierwsze 50 pozycji, najbardziej uprzywilejowana grupa aktorów/aktorek to Brytyjczycy, bo są lepsi i tansi od Amerykanów, tam widzę zachwianie, a Cera to jest czwarta liga aktorska

twoja stara

użytkownik usunięty
John_Melendez

pomyliły ci się tematy dziecko :)

mysle ze jestes debilem. szkoda ze nie wyjasnisz jak rozumiesz slowo ekranowa haryzma bo cie usunieto

aplauz

...

Masz rację!

A ja cenię jego grę od lat.
Jego pierwsza scena w nowym Twin Peaks to mistrzostwo - polecam.

chris99

Pierwsza i jak się okazało ostatnia.

To samo pomyślałem, jak dla mnie bardzo irytujący.

orzelek2222

on i Jesse Eisenberg, ale Cery bardziej nie dzierżę. irytujące jest w nim wszystko. tak zwana "punchable face".

Latzky

pokaż facjate bardzo chetnie zobacze i okresle twoje myslenie skad sie bierze polaczku patolu

banda zazdrosnych perfidnych sadystycznych spiskujących pełnych jadu polaczkow

użytkownik usunięty
Movie_Crash_Man

Wiesz, czym jest w ogóle sadyzm? Półgłówku.

a ty wiesz 1/64 mózgu ?

Głupkowato wygląda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones