Michael Fassbender

8,1
69 302 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Fassbender

Jest świetnym aktorem.Jaki by to nie był film on gra rewelacyjnie.
Poza tym się w nim kocham.Nic na to nie poradzę:)Nigdy na żadnego aktora tak nie reagowałam.

katrinafw

O to tak jak ja. Ja też się w Nim kocham.

pani_sroka

Też go bardzo lubię

katrinafw

Witamy kolejną osobę w klubie Sióstr Wielkiej Adoracji Fassbendera :)
*Listopad miesiącem z Fassym :D

użytkownik usunięty
Nadienn

O, ja bym się chciał dołączyć. Chociaż chyba kiepska będzie ze mnie siostra...

Braci też przyjmujemy ;)

użytkownik usunięty
Nadienn

Postępowo :D Będę miał z kim wielbić Fassbendera (zacznę od tego, że najcudowniejszy jest z brodą).

Hahaha :D jakbym czytała siostrę ewej :P Ale fakt, coś w tej brodzie jest. Mnie najbardziej oczarowały jego oczy i to jak potrafi świetnie oddać swoją postać poprzez ruch ciała. Niesamowity człowiek

użytkownik usunięty
Nadienn

Oczy też ma cudne. W ogóle rysy twarzy- takie męskie, ale czasami potrafi też wyglądać łagodnie. Co do gry aktorskiej oczywiście się zgadzam :) Jako fan Marvela uwielbiam go w roli Magneto.

Tak tak,oczy,broda a wiadomo o co chodzi :D

Tak, tak, z brodą najcudowniejszy potwierdzam :-) dla mnie w każdej postaci wspaniały. Równie jak uwielbiam go z brodą, podoba mi sie jego image z First Class, nie moge zdecydować czy seksowniejszy jest z Makbeta czy z FC? No sama nie wiem...

użytkownik usunięty
ewej

Error. To zbyt trudne pytanie. Ja mam jednak słabość do tej brody, więc chyba odrobinę Makbet przeważa :) Ale właściwie Erikowi z FC broda by nie pasowała... A perfekcyjny był z niego Megneto. Więc chyba się równoważy.

Haha! A w nowych X-menach Magneto będzie mieć brodę, rudą :-) przynajmniej w na zdjęciach promo widać. Może nie będzie to taka broda jak u Eppsa (mmmm piekielna) ale taki gęstszy zarost.
Btw, witam Cię w naszym zacnym gronie :-) im nas więcej tym weselej, a różnorodność zawsze dobrze działa na grupę, poszerza horyzonty :-)

użytkownik usunięty
ewej

A, racja! Taki zarościk... Co prawda to jeszcze nie jest ta najcudowniejsza broda, ale i tak dodaje uroku Magneto (i jak tu nie kochać Erika? Mimo że chciałby poddać eksterminacji całą ludzkość...).

I dziękuję za ciepłe powitanie :)

ewej

Ja odbieram go jako aktora i jest świetny

Nadienn

Zapisuję się do klubu adoracji Fassa... Jacie, on jest boski...

Nadienn

To ja też się dołączam :) Tak powinien wyglądać prawdziwy mężczyzna. Uwielbiam jego rozbrajający uśmiech i spojrzenie. No i nie ma co udawać - jego męskie atuty też są powodem mojej adoracji.
Co do aktorstwa - wolałabym, by się trochę bardziej postarał w doborze ról. On jest trochę jak Eva Green - ma talent, ale marnuje się w przeciętnych filmach. Po "Wstydzie" miałam większe oczekiwania.

Bonnie_filmweb

Witam nowych członków, siostry, braci, naszej nieoficjalnej sekty :D
Coś w tym jest co napisałaś, niestety nie wszystkie filmy, w których grał, zwłaszcza te na początku kariery, są zachwycające, delikatnie mówiąc, ale teraz myślę, że gra w coraz lepszych filmach, z tego widziałam i co sie zapowiadają. Chyba jest dużo takich przypadków znakomitych aktorów zaczynających w byle jakich rzeczach... Mam nadzieję, że będziemy go oglądać w jak najlepszych filmach. Zależy też od gustu, ja np. mam niespełnione marzenie by ujrzeć i usłyszeć Fassy'ego w jakimś ładnym i dobrze zrobionym musicalu z dobrą muzyką, ale to takie moje marzenie... czy kiedyś się spełni... ech! ;-)

Nadienn

Ja też też się zapisuje do klubu

Nadienn

Można jeszcze dołączyć do klubu???

ben10

Jasne :) Każdy moment jest dobry by dołączyć do klubu :)

katrinafw

Dokładnie tak

katrinafw

Jedno słowo: perfection!

katrinafw

O raju, to ja też. I chcę GO jako kolejnego Bonda. <3

asiakania

Gdyby został nowym Bondem, to chyba po raz pierwszy obejrzałabym film z tej serii. P.S. Też zapisuję się do klubu adoracji Fassa <3

Raczek06

RACZKU niestety Fasbender ma juz status gwiazdy od dawna a tak znana osoba nigdy nie dostanie roli jako Bond. Ekipa Bondow zawsze wybiera osobe ktora jest na swiecie prawie nieznana lub slabo znana.

katrinafw

Dzisiaj obchodzi urodziny :) Wszystkiego najlepszego, Fassy!

katrinafw

Michael jest swietny, ogromny respekt dla niego, ze nauczyl sie naszego trudnego jezyka, myslalam, ze jego glos zostal zdubbingowany ale nie, jego prawdziwy polski akcent. :)

nadzia_filmaniak

Racja, moja myśl jak usłyszałam jego polski to to, że teraz już jestem pewna, że jest mi przeznaczony ;P Nigdy nie zapomnę jak w Bękartach mówił po niemiecku... Mógłby do mnie tak mówić i mówić ;) A zawsze ten język mnie raził, ale w jego wykonaniu <3 W ogóle co tu mówić! Słowa nie oddadzą tego jaki jest wspaniały :P

Glutka

Ja dopiero zaczynam poznawać jego filmografie, wiec mam pytanie. W jakim filmie mówi po polsku? Albo wywiadzie?

Patianna

Najnowsza część X-Menów jako Magneto. ;)

Glutka

Dzięki.

Glutka

Miekki GLUTECZKU jakby nie bylo to Fasbender jest Niemcem i nie dziwota ze swietnie mowi po Niemiecku hehehe ;-)

punisher822_filmweb

Przeczytaj co napisałam jeszcze raz, ze zrozumieniem może tym razem.

Glutka

Ty juz nie filozofuj bo w tamtym tekscie pisalas tylko ze w B.WOJNY mowil po niemiecku ale nie bylo tam ani slowa ze jest rodowitym Niemcem. Dlatego ja napisalem by ci przypomniec ze Fasbender jest rodowitym Niemcem i gadal plynnie po angielsku jak i niemiecku. To by bylo na tyle bo jestes jakas niekumata. Odstaw prochy lepiej bo ci nie sluza

punisher822_filmweb

Niestety Michael nie mowi plynnie po niemiecku, majac dwa latka wyemigrowal z rodzicymi do Irlandii i niestety ojciec nie nauczyl go porzadnie (plynnie) szprechac po niemiecku. Jak sam przyznal rozumie jezyk ale jesli chodzi o rozmowe to juz mu idzie gorzej. Do Bekartow Wojny bral specjalne lekcje niemieckiego zreszta do X mena rowniez. Obejrzyjcie sobie Stars i Cars mit Michael Fassbender taff pro sieben na youtubie to zrozumiecie

punisher822_filmweb

Matkę ma Irlandkę, młodość spędził w Irlandii, więc jaki tam z niego Niemiec? Irlandczyk.

Patianna

Jeszcze w takim jednym serialu, bodajże William & Mary, gra Polaka - Łukasza (boska rola!) ale już nie pamiętam czy coś mówił po polsku. Na YouTube'ie widziałam swego czasu, nie wiem czy dalej tam jest.

nadzia_filmaniak

to że mówił w języku polskim jeszcze nie oznacza, że ma polski akcent... :P

Vitcher

Nie chodzilo mi o jego dykcje bo wiadomo nia ma wrodzonej polskiej wymowy :)

użytkownik usunięty
katrinafw

Też go uwielbiam. Jego baba jest beznadziejna. :-P

katrinafw

KATRINO-KASIU czy jak tam masz na imie. Napisz mi ktore filmy z Fasbenderem najbardziej lubisz???

punisher822_filmweb

Najpierw "Wstyd"ciężki film ale tam Michael pokazał mistrzostwo."Zniewolony","Głód","Bękarty wojny","Światło między oceanami"

katrinafw

Chciałam się zapisać do klubu wielbicieli Fassbender'a. Jeszcze przyjmujecie? :-)

Pierwszy raz go zobaczyłam wiele lat temu i mnie totalnie oczarował w serialu "Hex - klątwa upadłych aniołów", gdzie wcielił się w postać Diabła. Genialny!

Iguana_

Tak przyjmujemy☺witamy

katrinafw

Dokładnie

katrinafw

Przystojniak :)

katrinafw

Ale wy baby jesteście głupie. Muahahahaha !! ^,..,^

katrinafw

Dobry jest. To fakt

katrinafw

Kto dalej kocha Fassbendera w 2020? <3

Aszolina_fw

Ja:) i czekam, aż zagra w czymś konkretnym i na miarę swojego talentu, ostanie lata to same jakieś komiksowe przygody.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones