Michael ShannonV

Michael Corbett Shannon

8,0
38 119 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Shannon

Nie to, żebym go obrażał, ale facet ma taką twarz, że wystarczy go raz zobaczyć i już się nie zapomni, poza tym to bardzo przyzwoity aktor.

Immortal_Stasin

Dobra rola gliny w Bez Hamulców.

Immortal_Stasin

HAHAHA miłam to samo napisać, ma przeee wredny ryj. Widać, że jak się wkur... to nie ma przebacz hahaha. Ogólnie bardzo dobry aktor. Widziałam sporo filmów z jego udziałem. Jestem pod wrażeniem.

La_Katerina

Fakt, sprawia zawsze wrażenie jednego z tych gości, których lepiej nie denerwować ;D

Immortal_Stasin

Hah, lepiej bym tego nie ujął :D +1
Facet ma mocno uwydatnione rysy twarzy i gały jak po dobrej działce, dlatego jest tak bardzo charakterystyczny.

Immortal_Stasin

Wygląda jak syn Buźki z Bonda ;-)

zatkaokakao

to dopiero dobre :D synalek sie znalazł

Immortal_Stasin

Razem z Defoe i Cillianem Murphym mogą grać braci.

Immortal_Stasin

Właśnie takich aktorów dzisiaj brakuje czyli z niepowtarzalnymi rysami twarzy i z dobrym kunsztem aktorskim. Zauważ, że dzisiejsze pokolenie aktorów to pięknisie. Bardziej od gry aktorskiej ceni się wygląd, a ludzi z charakterystycznymi rysami odsuwa się na rzecz gładkich buziek. Czasem zmarszczki i przeróżnej niedoskonałości na męskiej twarzy, sprawią, że aktorstwo, emocje są bardziej wyraziste.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones