Michael Stuhlbarg

Michael Stewart Stuhlbarg

7,5
17 088 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Stuhlbarg

tylko w takiej gorsze wersji, ale czy przypadkiem oni nie są spokrewnieni? Bo podobieństwo
jest STRASZNIE duże.. A może maja tego samego ojca,...

IOOI

takie same miałem wrażenie jak oglądałem facetów w czerni 3

karol_starnawski

Hah czyli nie mam nic z oczami.

Tortuga033

Pozwolę sobie nie zgodzić się : podobny, może i owszem trochę, ale pomylić jednego z drugim - nie sposób!

ZSGifMan

Pomylić to rzeczywiście nie, ale podobni są.

Tortuga033

Jak tak, to tak : http://www.fotogramas.es/var/ezflow_site/storage/images/media/imagenes/reportaje s/parecidos-razonables/parecidos1996_3/3689486-1-esl-ES/parecidos1996_3_galeriaB ig.jpg

IOOI

Byłam przekonana, że to Joaquin Phoenix grał w "Hugo i jego wynalazek",a tu się okazuje, że to był Stuhlbarg ;)

IOOI

Potwierdzam, też w pierwszej chwili myślałem, że to Joaquin :D

IOOI

Ja nie mogę! River nie był zbyt podobny do Joaquina, a obcy gość wygląda jak klon !

IOOI

Myślałam, że to tylko mi się tak wydaje, bo jakiś czas temu miałam fazę na Phoenixa i bałam się, że przypisuje Stuhlbargowi jego wygląd. Ale nawet w sposobie wyrażania się i gestach jest bardzo podobny, dlatego weszłam i miałam zakładać taki sam wątek, czy tylko mi się tak wydaje. To mnie uspokoiliście, wszystko ze mną dobrze.

btw podobieństwo ogromne, ale Joaquin ma ładniejsze oczy i bliznę :P

IOOI

W pierwszych scenach "Poważnego człowieka" też miałam to wrażenie, ale potem przez większość filmu widziałam w jego miejscu Niekrytego Krytyka... Źle ze mną ;)

IOOI

w Hugo wygląda jak młody Steven Spielberg, takie mam skojarzenie :)

IOOI

Krzyżówka Phoenixa z Leonardem z Big Bang Theory (a przynajmniej tak wyglądał w "poważnym człowieku").

IOOI

http://www4.pictures.zimbio.com/gi/Michael+Stuhlbarg+HBO+Caesars+Revisit+1920s+k rvkqu4mDJIl.jpg

IOOI

Bo to klony.

IOOI

Zwlaszcza w Arrival !

Miko95

Potwierdzam!

IOOI

Uśmiałam się! Chyba Joaquina widziałeś w jednym filmie i to co najmniej 10 lat temu... Inne oczy, inne nosy, inne kości policzkowe i w końcu specyficzna warga zajęcza u Phoenixa-coś jeszcze mam dodać?

IOOI

Miałam identyczne skojarzenie po obejrzeniu Kształtu wody!

Ivelise

Weszłam, żeby sprawdzić kto gra w 3 sezonie Fargo doradcę głównego bohatera ... byłam prawie pewna, że to Phoenix :)
Coś w sobie mają takiego nieokreślonego co sprawia, że są prawie identyczni.

jean70

Wydaje mi się, że to coś w ich spojrzeniu. Naprawdę, w niektórych momentach wydają się wręcz identyczni.

IOOI

Wygląda jakby jego kuzynami byli Joaquin Phoenix i Quentin Tarantino.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones