Mike VogelI

Michael James Vogel

7,4
5 971 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mike Vogel

Jak go zobaczyłam to nawet mi się spodobał ;) Kto sądzi że jest przystojny?? :)

Caroline_2

ja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zakochalam sie w nim

jemii12

Ja też.

Pozdrawiam.
Jason Statham

Caroline_2

ja też ! ;p

imation

Cudny szczególnie oczywiście moim zdaniem w stowarzyszeniu wędrujących dżinsów <boski> <3333

Caroline_2

Oczywiście że jest przystojny :)

Caroline_2

ahhh żebym tak mogła sobie takiego sklonować, mój ideał faceta, a zobaczcie jak wygląda w nowym serialu under the dome, ślina sama cieknie ;)

ka25

Trochę się spóźniłam, ale właśnie niedawno zaczęłam oglądać Under the Dome. Jest piękny! :-)

Caroline_2

Wczoraj oglądałem Posejdona z jego udziałem i powiem jedno: facet marzenie.

użytkownik usunięty
Caroline_2

Mnie to się najbardziej podobał w Bates motel, ale w under the dome też jest niezły, chociaż za bardzo nie widzę go w roli Barbiego :D

Ja dodam Pan Am. Spojrzenia, jakim obdarzał piękną, subtelną Colette - ech...:)

LeiaSkywalker

Oh tak, Pan Am :) To dzięki tym wszystkim spojrzeniom zwróciłam na niego uwagę, chociaż grał już w oglądanych przeze mnie wcześniej "Służących", to właśnie przez Pan Am zwróciłam na niego uwagę :> I jeszcze ten mundur :)

TeamJosef

Bardzo żałuję, że nie było kontynuacji tych spojrzeń i ogólnie kontynuacji serialu. Niesamowicie przyjemny:)

LeiaSkywalker

Ja obejrzałam ten serial już dwa razy w krótkim odstępie czasu, raz sama a raz z mamą :) Szkoda, że nie ma drugiego sezonu, tyle wątków pozostało nierozwiązanych :(

TeamJosef

Ja obejrzałam 1 raz jakieś 2 miesiące temu. I zamierzam niedługo do niego wrócić, bo jest jak pyszny deser:) Zdecydowanie szkoda mi tych dwóch miłości i wątku Kate, bardzo chętnie obejrzałabym co dalej. Najmniej interesowała mnie przemytnicza działalność Maggie:)

LeiaSkywalker

Mnie też, chociaż pomimo tego że Maggie była różna - polubiłam ją :) To pewnie dlatego, że lubię tą aktorkę, więc się nie liczy :P

Caroline_2

nadaje się do roli Greya ale już obsadzono kogoś innego. On bardziej by się nadawał.

Caroline_2

Jest jest

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones