Mila Kunis

Milena Kunis

7,9
28 702 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mila Kunis

a ta cała Mila na 37 pozycji . Ludzie opamietajcie się . Tylko czekac az przez wasze głupie decyzje
zajmie miejsce Meryl.

maciekb80

Czasy się zmieniają. Nie ma co bojkotować innych za to że tak oceniają Kunis. Gdyby nie skandal związany z Marilyn mało kto by o niej pamiętał. Za 50 lat nikt już jej znać nie będzie. Nowe pokolenie, proste. O Kunis się zapomni jeszcze szybciej. Naturalna sprawa.

maciekb80

Niestety to ranking popularności a nie umiejętności :P

merdenoms

Niestety to ranking ludzi o własnych gustach, a nie Twoich.

Szarzyzna

Twierdzisz że Kunis to aktorka lepsze od Glenn Close? Masz gust nie z tej ziemi.

Bartonson12

Serio będziemy teraz dyskutować o moim guście?

Szarzyzna

W umiejętnościach aktorskich czegoś takiego jak gust nie ma.

Bartonson12

Ty w ogóle czytasz co piszesz? Nie ważne.

Szarzyzna

Czytam. Jak można umiejętności aktorskie według gustu oceniać? To tak jakby mówił że Małysz słabo skakał bo taki masz gust.

Bartonson12

człowieku !!!!!!!!! nie według gustu tylko zdolności aktorskich i dorobku aktorskiego .

maciekb80

No właśnie. Według pana na górze ocenia się według gustu.

Bartonson12

Może po prostu lubię czyjąś grę bardziej od kogoś innego? Niektórzy Meryl Streep za geniusza aktorskiego, a niektórzy jej nie cierpią. To się nazywa gust.

Kalimdor

Dla mnie najlepszą aktorką jest Betty Davis o której mało kto w ogóle wie że żyła .

maciekb80

Co to za jedne: ta Glenn i Meryl ?

HRA

A takie tam statystki spalonego teatru :)

maciekb80

Ha ha

użytkownik usunięty
maciekb80

Zabawnie się trochę zrobiło, że wspomniałeś o Glenn Close na forum poświęconym Mili Kunis, a od niedawna wiadomo, że obie zagrają ze sobą w jednym filmie.

https://www.filmweb.pl/news/Glenn+Close+matk%C4%85+pr%C3%B3buj%C4%85cej+wyj%C5%9 B%C4%87+z+na%C5%82ogu+Mili+Kunis-133131

maciekb80

Bez przesady zgadzam się ze jest dobrą aktorką głównie komediową. Do tego bardzo mądra kobieta życiowo, wiele robi . Kocham Meryl, ale to lata praktyki i świetne dobory ról. Kunis ma dopiero 36 lat, dostaje rolę w komedia i SFI - filmach, które są teraz na topie. Myślę , że podchodzi tez do Castingów, które jej odpowiadają , nie widzę jej w filmie wybór Zofii. Poza tym Meryl często gra "brzydką" osobę, natomiast z Milii ciężko byloby zrobić mało atrakcyjną kobietę, ale jesli przeszłaby metamorfozje jak Charlize to bylby "Oscar" , vo jest smieszne , bo brzydale dostaja

ekapuscinska

Sama metamorfoza fizyczna to za mało by dostać Oscara
Trzeba mieć również talent no i wgl dana historia musi byc tak opisana by zaciekawiła widza

ekapuscinska

A tak wgl to ja zacząłem post o Glenn A nie Meryl

maciekb80

A kto to jest Glenn Close...jak ro ta stara brzydka blondyna to weź no się ty ogarnij..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones