Mila Kunis

Milena Kunis

7,9
28 775 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mila Kunis

Poza tym nie rozumiem zachwytów nad jej rzekomo wyjątkową urodą, która w rzeczywistości jest
przeciętna (5/10).

kamil_aleksander

Nie zasługuje? Samymi ,,Różowymi Latami'' zasługuje na Co najmniej TOP 50, bo to Co tam odwalała z odcinka na odcinek było dobrą kupą śmiechu. W Ted'ie była jedyną osobą na którą dało się jakoś patrzeć, bo reszta słabo grała. Czarny Łabędź? Oglądałeś? Znów zagrała tam świetnie, kwestia urody, to kwestia gustu. To że dla Ciebie to przeciętniak nie znaczy że innym też się ma nie podobać.

Bartonson12

Jedna rola nie czyni aktora/aktorki. By byc w TOP100 trzeba sie wykazac roznorodnoscia. Tak samo jak mozesz powiedziec, ze jest wysmienita, bo byla lepsza od kilku co slabo grali... Jesli byli to slabi aktorzy, to nie trud wypasc dobrze.

Rlyeh

Wszyscy aktorzy w Różowych byli nowicjuszami i to były ich pierwsze dzieła, więc ciężko stwierdzić Ci racje. Przecież Kutcher w Różowych Latach grał prze prze świetnie, Co innego teraz...Topher Grace wybił się, i teraz dostał szanse w filmie Nolana. Hej, to Chris, więc o film się nie martwimy, i jeśli Topher tam pokaże klasę to otworzy mu się przed karierą prawdziwa furtka.

Bartonson12

Pisales o Ted'zie. Ze jako jedyna dorze zagrala, poniewaz reszta slabo.

Poza tym 3 dobre role, to nadal za malo no TOP100.

Rlyeh

Ale czy takie rankingi są fair? Na TOP 100 myśle spokojnie zasługuję, na TOP 50 może trochę przesadziłem. W OZ'ie z tego Co słyszałem fajnie zagrała, plus nadchodzi kolejna porcja filmów z nią, więc tylko czekać :E

Bartonson12

:) Nie sa fair, zdecydowanie :D

Tez jestem troche adwokatem diabla, bo nie znam jej poza Latami za bardzo :)

Rlyeh

Trzeba jednak mieć na uwadze że to ranking popularności, a nie ranking na najlepszą aktorkę - Każdy zapewne ma inne zdanie na temat jej aktorstwa ,gdyby nawet powstał ranking oceniający jej aktorstwo to żadne miejsce nie zadowoli każdego .

Rlyeh

Zgadzam się :)

Bartonson12

W różowych latach 70 grała naprawdę słabo, a w czarnym łabędziu nauczyła się fuchy, w końcu kilka lat już robiła w tej branży.

Bartonson12

"Samymi ,,Różowymi Latami'' zasługuje na Co najmniej TOP 50, bo to Co tam odwalała z odcinka na odcinek było dobrą kupą śmiechu."
Dokładnie. Jej "aktorstwo" to była jedna wielka kupa śmiechu. Do dziś mam przed oczami jej skupienie na twarzy, które wyrazić można w zdaniu "tylko żebym nie przegapiła mojej kwestii"

kamil_aleksander

To może zacznij pisać o tym co rozumiesz i o czym coś wiesz.. No bo chyba coś tam wiesz.....

użytkownik usunięty
kamil_aleksander

Tym razem muszę się z Tobą zgodzić. Raz że wcale nie jest taka piękna - mi osobiście się nie podoba. A dwa że aktorką na pewno nie jest na tyle dobrą żeby być w top50 nawet

Widać Różowych Lat nie oglądałeś. Jako 14latka z rolą poradziła sobie o wiele lepiej niż by to zrobiły starsze wtedy dziewczyny...

Zaprzeczasz sam sobie. Najpierw mówisz, że wcale nie jest piękna (jakby tak wszyscy mówili) a chwilę później mówisz , że tobie osobiście się nie podoba. Skoro tak jest to daj niską ocenę ale nie wmawiaj innym, że postępują źle.

kamil_aleksander

Mówisz, że nie zasługuje na miejsce, ale skoro jest to znaczy, że ktoś tak uważa. Gdyby to była twoja strona to nie miał bym nic przeciwko, żebyś rządził jak chcesz, ale tutaj rządzi większość.

Cutler2

Nie od dziś wiadomo, że większość ludzi to delikatnie mówiąc naiwna i wyjątkowo podatna na manipulacje ciemna masa. Fakt ten doskonale obrazuje polskie społeczeństwo, a zwłaszcza wyniki wyborów politycznych, podczas których zaprogramowane przez reżimowe media lemingi utrzymują przy władzy skompromitowanych targowiczan.

kamil_aleksander

Z tym się z tobą zgodzę. Jednakże nie do końca rozumiem dlaczego o tym mówisz? Przecież nikt nie zmanipulował ludzi aby się nią zachwycali. Przecież to rzecz gustu.

Cutler2

Mnie zmanipulowali jak cholera, bo dałem Mili 10.

kamil_aleksander

zawsze podziwiam ludzi którzy komentują opinię całego narodu a siebie uważają za kogoś najmądrzejszego

użytkownik usunięty
kamil_aleksander

Jest wysoko w rankingu bo jest bardzo ladna. Ma naprawde nieprzecietna urode, ta twarz, oczy, wlosy. Ideal kobiety.

Nieprzeciętną ? to gdzie ty mieszkasz ? dużo dziewczyn w polsce ma duże oczy już nie wspominając o włosach, które takie jak ma Mila ma prawie co druga dziewczyna w Polsce...

Robaczek_12

fajnie , że odpowiedziałaś na temat.....
a tak przy okazji: czemu masz taki duży podbródek?

HRA

Bo widzisz tylko pewną część twarzy, inteligencie.

Robaczek_12

i o tą część twarzy cię spytałem , głuptasku.

HRA

O tym właśnie piszę, widzisz tylko cześć twarzy i dlatego może się wydawać większy, ale wydaje mi się, że ty to raczej dużego podbródka nie widziałeś.

Robaczek_12

od pacholęctwa zajmuje sie anatomią podbródków, więc nie mów mi czego nie widziałem, bo widziałem aż za dużo.
Masz podbródek jak mamut i taka jest prawda.

HRA

Tsaaa...to jeśli ja mam podbródek jak mamut to pokaż mi taką bez takiego podbródka, tylko nie pokazuj mi zdjęć anorektyczek....


Robaczek_12

właśnie piszesz na forum pięknej damy o cudownym podbródku, zresztą mój tez jest niczego sobie......

HRA

Skoro jest niczego sobie to może wstawisz swoje zdjęcie w avatarze?
TO JEST RANKING POPULARNOŚCI A NIE RANKING DOBRYCH AKTORÓW!
Świadczy o tym fakt,że większość ocenia tutaj po urodzie. Zwłaszcza tak jest z aktorkami. Biedne kobiety. Patrzy się na to czy są seksi,a nie czy są utalentowane:(

moon_lucio

od dwóch lat jest wstawione. Masz klopoty ze wzrokiem?

Wpisów o tym jak to Zosia albo Kazio są zmartwieni ocenianiem aktorów również po urodzie jest tu tysiące, więc nie zanudzaj mnie proszę swoimi gimbusowymi przemyśleniami.

HRA

Masz kłopoty ze swoją tożsamością?
"gimbusowe przemyślenia"-kolejne określenie,które nie ma żadnego znaczenia,wymyślone przez dzieci internetu.

moon_lucio

nie smyku. Hrabcio nie miewa z takimi rzeczami kłopotów.

To określenie znakomiccie charakteryzuje pyskatych brzdąców, którym okres dojrzewania tak pomieszał w glowie, że uznali iż mają coś oryginalnego do powiedzenia.

HRA

Jednak masz problemy ze sobą.
Zdecyduj się czy jesteś dzieckiem płci żeńskiej czy męskiej. Te twoje udawanie dorosłości jest marne. To określenie nie ma żadnego znaczenia. I sprawdź w słowniku,co znaczy pyskaty.
A wracając do tematu dyskusji: założyciel tematu ma rację. Dziewczyna urodę ma przecietną,a aktorsko dopiero się rozwija,więc dawanie jej oceny powyżej 5 to przesada.

moon_lucio

Po co Ty dyskutujesz z małolatami ? A ranking na Filmwebie to porażka i nie ma co się tym przejmować.
Pozdro

moon_lucio

a wygarbować ci skórę ty stary capie ?

moon_lucio

Trzeba być wyjątkowo tępym jełopem , żeby nie widzieć zjawiskowej urody Mili.

HRA

Trzeba być wyjątkowym zakompleksionym smykiem,żeby obrażać ludzi o innych gustach czy poglądach. Nerwy ci puściły,co maleństwo? Skórę wygarbować to możesz sobie jak spadnie z huśtawki na placu zabaw,więc bądź ostrożny.

moon_lucio

nie podskakuj bąku, bo ci stringi z zadka spadną.

Trzeba być ostatnim planktonem, żeby obrażać się na internet. Plankton nie posiada żadnych poglądów, więc zamknij już swoją planktońską trąbkę i nie zawracaj mi więcej rzyci.

Pozdrawiam serdecznie

HRA

Tępa to jesteś najwyżej ty,dziecinko. Nigdy nie widziałaś zjawiskowej urody,bo nie pisałabyś takich głupot.
Lepiej idź spać.

alter_ego_darklight

wyjmij kijek z tyłka jak piszesz do zacnej Damy, durny cycu.
Grzeczniej , bo cie dama za uszy wytarga.

HRA

Ha. Znowu używasz słów bez znaczenia. Tworzysz jakiś nowy język? Stringi to ja mogę tobie z ściągnąć,żeby spuścić lanie. Damą nie jesteś,przykro mi. Lepiej inaczej lecz swoje kompleksy.

moon_lucio

Ona polskiego nie rozumie. to Za trudne dla niej zadanie.

HRA

Więcej w tobie babo-chłopa niż damy,dziecinko. Kijem to ty sobie możesz sobie robić dobrze, o ile potrafisz. Oj, rodzice za mało się swoim bobasem zajmowali?

HRA

ale ty się zajmujesz anatomia męskich podbródków...

Zgadzam się z kolegą mila jest nieziemska

kamil_aleksander

Co Ty gadasz, zdolna dziewczyna z niej, jeśli chodzi o młode pokolenie to jedna z najlepszych w odbiorze aktorek, no i wygląda jak kotek :D

Czerwona_azalia

Wygląda jak kotek,czyli jak? Może i zdolna,ale za wcześnie dla niej na to miejsce. Może za parę lat.

alter_ego_darklight

Ma coś takiego kociego w twarzy, nie wiem czy zrozumiesz co mam na myśli,ona nie jest jakąś olśniewającą pięknością ale ma w sobie coś strasznie sympatycznego i ciepłego. Ja myślę, że to jest dobre miejsce, mówimy o młodym pokoleniu i naprawdę uważam, że na tym tle wypada jako jedna z najlepszych

Czerwona_azalia

Ja również dostrzegam to "coś" kociego w jej twarzy (dostrzegłam już dawno dawno, przed przeczytaniem jakiegokolwiek wpisu sugerującego jej "kocią urodę"), zatem coś w tym jest :D

kamil_aleksander

Mila to przyklad kobiety,która w makijażu wygląda naprawdę super,ale bez jest przeciętniaczką,która na ulicy nie wyróżniła by się w tłumie.Nie krytykuję jej,wiadomo,że każda kobieta w odpowiednio dobranym makijażu wygląda lepiej.Aktorki zapewne są i lepsze i gorsze od niej,nie widziałam z nią żadnego filmu prócz krótkiego epizodu,ale mam w planach Czarnego Łabędzia więc się przekonam,czy rzeczywiście jest tak słaba:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones