Monica Bellucci

Monica Anna Maria Bellucci

7,9
22 036 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Monica Bellucci

Dziwi mnie jedno. Wielu mężczyzn zachwyca się jej urodzą i figurą i okej, bo również uważam,
że jest zjawiskową kobietą. Natomiast prawda jest taka, że inna dziewczyna na ulicy z taką
samą figurą już nie wzbudza takiego zachwytu. Tylu ludzi wychwala piękną, kobiecą figurę
Bellucci, ale jakoś na życie nie ma to szczególnego przełożenia, bo ciągle oglądają się za
deskami XS. Z czego to wynika, może by mi ktoś wyjaśnił? ;)

Claudija91

Według mnie, chodzi o jej sposób poruszania się. Więcej w niej elegancji, finezji, może nawet klasy. Kobieta, nawet ze świetną figurą, ale ruszająca się jak krowa, nie wzbudzi zachwytu.

RealMariachi

Nie no bez przesady, wychodziłoby na to, że dziewczyny chodzące po ulicy o jej figurze, wszystkie poruszają się jak krowy ;P Po prostu większość podziwia Bellucci, ale tylko ją. Bo w normalnym życiu rządzą jednak XS i to one są oblegane zewsząd.

Claudija91

Wybacz mi, ale jestem facetem, więc "xs" niewiele mi mówi. Wujek Google powiedział mi jednak, że to rozmiar wychudzonego hobbita. Bellucci jest kobietą o tzw. klasycznej urodzie, femme fatale. Niezależna, silna, zdecydowana, przez to mocno pożądana. Tak ją widzą faceci.
Sądząc po twoim nicku, masz 21 lat, a w tym przedziale wiekowym na takie dziewczyny się leci. Tak jak na facetów w rurkach, i apaszce. A moda, jak wiadomo, zmienną jest.

RealMariachi

Nie lecę na facetów w rurkach, a tym bardziej w apaszkach, które wyglądają jakby były z mojej szafy ;)

Claudija91

Tak samo jak ja na dziewczyny w rozmiarze xs (poza kilkoma wyjątkami) :)
Ale przyznać musisz że wiele dziewczyn na takich właśnie leci.

Claudija91

Część osób zapewne widzi ideał piękna w kościstych panienkach.Powodem tego są obecne trendy,moda itp.Ale jest część osób które mają inne gusta i potrafią docenić prawdziwą kobiecość.To co na nas naturalnie działa od wieków bez względu na obecną modę.Ja np.wolę już jak dziewczyna jest nieco grubsza niż miałaby być chudsza.Musisz zmienić towarzystwo,obiekty westchnień.Skoro te osoby które ci się podobają gustują według tego co kreują media,moda itp.

Claudija91

A ja uważam, że oglądamy się na ulicy bardzo chętnie za takimi kobietami, jak ona. I oglądamy się też za typem, który określiłaś mianem "xs", jeśli akurat jest na co popatrzeć. Problem w tym, że tych xs jest zdecydowanie więcej niż kobiet o figurze Moniki Bellucci, a co za tym idzie, częściej widzisz facetów odwracających się na widok "xs" :)

samotnyjerzy

Generalnie rozchodzi mi się o to, że ostatnio byłam świadkiem rozmowy dwóch przedstawicieli płci męskiej, którzy mianem 'tłusta' określili dziewczynę, o właśnie takiej figurze. A mogłabym się założyć, że na zdjęciu Monici by się ślinili (bez obrazy) i po prostu nie ogarniam czasem Waszego myślenia ;P

Claudija91

Wiesz, jest kilka opcji, tak myślę.
Może ją znali, nie lubili jej i stąd taki tekst. Może z kolei jeden chciał zabłysnąć przed drugim (wiesz, na zasadzie: 'im wyżej mierzę, tym więcej jestem wart') - szczeniackie, ale częste.
A może to po prostu anomalia taka :)

samotnyjerzy

"Może z kolei jeden chciał zabłysnąć przed drugim (wiesz, na zasadzie: 'im wyżej mierzę, tym więcej jestem wart') - szczeniackie, ale częste." taa. sama prawda. pamiętam ile razy się zdarzało,gdy mówiłem coś o jakiejś dziewczynie,że jest ładna,a koledzy w śmiech,że gruba,brzydka itd. Wtedy nie rozumiałem tego dlaczego oni tak mówią i myślałem,że coś ze mną nie tak.

CharlieMarlow

Spojrzenie Bellucci i mowa ciała sprawiają, że chyba niewiele mężczyzn obchodzi czy w biodrach ma 5cm więcej czy mniej ;)

Makdalenaa

To jest sedno ;)

Claudija91

Ci panowie byli zapewne parą.

Claudija91

Kiedyś też słyszałam, jak jeden mężczyzna nazwał szczuplejszą nieco od Bellucci, że ma gruby tyłek. Mnie, osobę ważącą 55kg przy wzroscie 165 cm, też nazywano grubą, bo mam okrągłe kształty. To są właśnie faceci, często chudzi, mało męscy, nie wiem może mają chude kobiety i każda kształtna jest dla nich gruba, szczególnie jak ma pupę i biust.

samotnyjerzy

Ja myślę, że to zależy od pewności siebie takiej dziewczyny, kobiety, o pewności bycia piękną, dlatego te xs i s (rozmiar 34 i 36), uważają się za piękności i jak się "odstrzelą", wymalują itp, to czują sie najpiękniejszymi na świecie, choć w rzeczywistości są niezbyt atrakcyjne. Tym krąglejszym i grubszym wmawia się, że mają się nie rzucać w oczy, bo mają za krągłe usa, pośladki, a to jednoznaczne jest z grubością. I się chowają, a to często naprawdę piękne, kształtne kobiety, duuużo ładniejsze od chudzin. Gdyby one zaczęły tak paradować, jak te xs, to nie byłoby faceta, który by się nie obejrzał. Monica Bellucci ma tę pewność i dlatego zachwyca, mimo że na codzien chodzi na szeroko i pozasłaniana.

eska_10

Boże, ale hejt na szczupłe dziewczyny. Co one wam zrobiły?

goldendagger

To nie chodzi o hejt, ale o to, co wmawiają nam media. Jeśli czujesz się piękna - jesteś piękna, nieważne, czy masz tyłek jak orzeszek czy miednica. A moda na szczupłe dziewczyny sprawia, że to one czują się piękne.

charlotte_26

Tonczy jesteś piękna to ocena innych a nie ze sobie sama tak wymyślisz.

Claudija91

Większość ją podziwia bo ją media tak wykreowały i jest znana to samo jej córka Deva Cassel która robi karierę w modelingu dzięki właśnie znanym rodzinom bo raczej nikt by jej nie zauważył! I to porównanie córki do matki. Deva jest podobna do Vincenta !Ma tylko egzotyczną urodę po matce.

Claudija91

dla mnie dziewczyna musi mieć przynajmniej 100 centymetrów w dupie (obwód) . Nienawidzę kobiet o figurze i budowie młodego chłopca -aseksualne to jest dla mnie . Bellucci oczywiście piękna
Ty też wydajesz się bardzo ładna na tym awatarze
pozdrawiam Michał z Krakowa .

GeorgePatton

Mam dokładnie to samo:)

GeorgePatton

mam 184, nadaję się? ;)

fyrk

w dupie czy wzrostu ?

GeorgePatton

o wzroscie nic nie mowiles...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
GeorgePatton

a ten wymiar to już jest, jak owiniesz go ręcznikiem, czy przed?

GeorgePatton

<facepalm>

znawca_fimow

Trafił Mariachi na Claudiję XD

Claudija91

chcesz wyjaśnienia? to proste jak "meter sznurka".....
cała tajemnica mieści się w jednym słowie:
SEKSAPIL
a ona ma go w sobie w 120%
tego nie da się wyrobić, skopiować, wyuczyć itd, to po prostu albo "się ma" albo nie, i nie ma znaczenia że inna dziewczyna na ulicy o tych samych wymiarach, kształtach itd, to "coś" ktoś ma albo nie, a Monia to esencja kobiety w kobiecie i uroda nie jest tutaj decydującą sprawą, zresztą ona ma i miała dużo porów itp /znajdź jej zdjęcia sprzed 20lat bez retuszu - są czarno-białe/ ale gdyby nawet miała /oczywiście czego jej nie życzę/ dwa razy więcej porów to i tak niczego to nie zmieni....
SEKSAPIL!!!

,

michael_69

tak,prawda. to co w kobietach pociąga to w dużej mierze zachowanie i dobre wykorzystanie swoich atutów,takich jakie się ma,gorszych lub lepszych.

michael_69

Po tym poście nie trzeba szczotki i szufelki... W samo sedno! Dokładnie.

Claudija91

Oczywiście że wzbudzają zachwyt, moja dziewczyna ma podobne wymiary co M.B. czyli 60kg przy 170 cm + b. ładną twarz i nie może się opędzić od adoratorów.

Claudija91

Nie każda kobieta posiadając taki rozmiar jak Monica Belluci ma równie dobrą figurę. Monica Belluci ma figurę klepsydry, ma szerokie biodra, ładne piersi i wąską talię. Niektóre kobiety mają np. figurę jabłka i wtedy tłuszcz nie odkłada im się na biodrach i piersiach, tylko na brzuchu. Są też takie o figurze gruszki, którym tłuszcz idzie tylko w uda i pupę, a klatka piersiowa pozostaje mizerna, co wygląda często nieproporcjonalnie. Mało jest kobiet o idealnej figurze gruszki. Stąd popularność Belluci (dodajmy jeszcze do tego ładną twarz i seksapil).

Progresywna

Oczywiście, rozmiar rozmiarowi nierówny. Ona nosi włoski rozmiar 42, czyli europejski, w tym polski rozmiar - 38, więc jest szczupła. Ludzie podchwycili, to że kiedyś powiedziała - 42, tylko to włoska numeracja. Klepsydry są rzadko spotykane. Klepsydra w większym rozmiarze niż 36 w Polsce nałoży worek pokutny, żeby nie być uznaną za grubą i tyle zobaczymy jej seksapil, a taka rozmiar 36 z wąziutkimi biodrami i zanikiem talii, będzie miała się za seksbombę. Takie realia w naszej Polsce.

eska_10

Co za cudowna dyskusja. Jak widac u kobiet liczy sie TYLKO wygląd. Ja rozumiem, ze faceci patrza w taki sposob na kobiety, bo to naturalne, ale to ze mlode dziewczyny same na siebie patrza w tak przedmiotowy sposob to smutne. Prawda jest taka, ze seksapil to cos co sie ma lub nie bez wzgledu na rozmiar. Belucci to ma, a do tego jest piekna wiec stad wrazenie jakie robi. Jest wiele kobiet niezbyt pieknych z nieszczegolnymi figurami, ktore robią z facetami co chca, bo po prostu maja urok, wdziek i pewnosc siebie. Z facetami podobnie. Malo przystojny, ale pewny siebie i z poczuciem humoru zawsze bedzie mial powodzenie...

eska_10

Natali Wood była niska i w dzisiejszym stNDARDZIE miała by rozmiar 34, natomiast była proporcjonalna typowa klepsydra, tak samo Shakira ma 1,55 i tez rozmiar xs bedzie a jest typowa klepsydra, jak ktos jest wiekszy to wskakuje odrazu na rozmiart 38, 40 i dalej moze byc proporcjonalna kobieta i byc klepsydrą a moze byc tak ,ze ma krótkie nogi, proporcjonalnie, waskie ramiona, szeroka dupe ,ale za szeroka, mało jest kobiet proporcjonalnych, ktos moze miec rozmiar 34 byc wysoki i bardzo chudy i brak wciecia w pasie i juz cos nie tak jest, popatrz na figure Edyty Górniak , szczupła, ma 1,75 , figura klepsydry i z pewnoscia w romiar 34 nie wejdzie w powodu samej budowy, z tym wzrostem raczej L, kwestia to proporcje u kobiet u męzczyzn tez , facet z krtókimi nogami, z szerokimi biodrami beznadzieja , zfigura klepsydry, Monika B. ma wszystko na miejscu biodra kobiece, talia i ramiona szerokie, ubrania sa szyte na kobiety wymiarowe po prostu z talia wąska , na metr np.164cm bedzie talia węzsza niz na ko biete , która ma 175cm, problem jak ktos jest albo za gruby w tali albo ma nogi za krótkie i juz niebedzie pasowało jesli to bedzie 165 i krótkie nogi do wzrostu to ciecie spodni, jesli to bedzie 175 i krótkie nogi do wzrostu to tez cieie spodni, ale kobieta , która ma 175 w zyciu nie wejdzie w rozmiar z drozszych firm 34 bo to jest szyte na kobiety drobniejsze ,ale tez kształtne i tyle filozofi nie ma , a jak jaks ma 182 sa takie to ma XL i nie wejdzie w rozmiar m bo jest za wysoka , ale zeby wejsc w te ciuchy i tak musi byc kształtna, bo sa przyjecte proporceje, ja mma 162 i moge w ciemno kupowac z neta i wszystko na mnie lezy jak szyte na miare a moje kolezanki wyzsze to by w zyciu w to nie weszły szczególnie jedna, która ma 180 prawie a całe zycie była bardzo chuda 56 kilo wazyła a miała biodra szerokie, wciecie w tali i szerokie ramiona, kobieca budowe miała po prostu, wiec to w tym tkwi w budowie, układzie kostnym, bo cwiczeniami mozna sobie miesnie wyrobic, ale jak poprzez naturalna budowe nie ma waskiej tali albo długich nóg to juz nic z tym nie zrobisz za bardzo, dziwczyny czesto maja zła budowe z natury, a katuja sie dietami bo mysla ze beda wygladac jak modelki nie beda bo modelki sa moze za chude ale ich wymiary to czeto sa klasyczne 90 - 60 - 90 i z tym trzeba sie urodzic a dietami mozna tylko kontrolowac wage ,ale nie budowe kostną,układ kosci i jak sie to mowi twarz mozna poprawic makijazem, operacjami palstycznymi ,ale z proporcjonalna budowa to juz trudniej kombinowac operacjasmi mozna tłuszcz sobie odessac ,ale budowy układu figury juz sobie nie zmienisz, ostatecznie twarz mozna zasłonic gazeta zreszta gorzej , Monika
Belluci ma figure idealna i dlatego sie podoba i ona sie z tym urodziła, i takie kobiety sie poodbaja to normalne , tak samo jak przystojni mężczyźni

Claudija91

może dlatego, że koniec końców liczy się twarz? co z tego, że masz ciało marilyn monroe, jak z twarzy wyglądasz jak ziemniak.

Claudija91

temat stary ale co tam. kazdy lubi co innego wiec mysle ze nie mozna generalizowac ze faceci leca na deski bo niektorzy pewnie tak, niektorzy nie. fajnie jak kobieta jest zadbana czyli nie obzera sie lodami i frytkami a tluszcz wylewa sie ze spodni. ale i tak najwazniejsze jest co ma w glowie, bo czasem najlepsza 'dupa' jak otworzy usta to czar pryska w sekunde.

Claudija91

Pitu pitu, faceci gadają głupoty o urodzie, podobnie jak i kobiety (sam jestem facetem) - figura, biodra, piersi... a tak naprawdę liczy się twarz.
A Monica (w swoim czasie, 10 lat temu, choć teraz też jest piękna) ma po prostu jedną z najpiękniejszych twarzy na świecie, a wg mnie najpiękniejszą, i tyle.

Claudija91

Co by nie pisać to jest moim zdaniem najsesowniejsza i najładniejsza włoska aktora jaka chodziła po ziemi - to jest moje zdanie i za pewne wielu panów również.

Opływa sexapilem - moja żona zawsze była zazdrosna że to Monica jest wzorem kobiety która mi się podoba.
Jest wiele pięknych kobiet jak i aktorek - tutaj możemy napisać tak ta kobieta jest sexi no chyba że będziemy chodzić z aparatem robić ładnym dziewczynom zdjęcia i ich oceniać co sądzę że było by dziwaczne.
Pozdrawiam.

Claudija91

nie jesteś facetem,dla tego nie zrozumiesz

Claudija91

SILVIA MONTI :-)
https://www.youtube.com/watch?v=3FjNhL4qBoY

Claudija91

Z taką figura zachwyt wzbudzi każda. Grunt żeby sie ubierała jeszcze kobieco i to czuła. Tylko ze takich figur jest obecnie coraz mniej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones