Monica Bellucci

Monica Anna Maria Bellucci

7,9
22 163 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Monica Bellucci

Jeszcze nie widzialem filmu aby Bellucci zagrala zle nawet jak gra drugi plan to zapamietuje sie ja w mniej lub bardziej.Zdecydowanie najlepszym filmem z jej udzialem jest Malena choc Nieodwracalne tez jest wspaniale.Jej filmografia jest dowodem na to ze potrafi zagrac kazda role czekam na kolejne kreacje Monici najlepiej w jakims dramacie.

DoktorLejdo

Wypada mi jedynie zgodzić się w całej rozciągłosci z tym co napisałeś. Ja również uwielbiam ją w Malenie.Ten film jest tak naprawdę hołdem dla jej zjawiskowej kobiecości. Zresztą Tornatore przyznał, że pisał scenariusz do tego filmu z myślą właśnie o Monice. Również we wstrząsającym "Nieodwracalne" wykazała się według mnie nie tylko umiejetnościami aktorskimi, ale również wielką odwagą i charakterem.
Nie wszystkie filmy z jej udziałem były dobre, ale wszystkie były dla mnie warte obejrzenia, chociażby tylko ze względu na samą przyjemność podziwiania Monici, od której po prostu trudno oderwać wzrok.

Dadelog

Jest aktorką wszechstronną nie gra jedną miną potrafi zagrać pozytywną jak i negatywną.

zegan333

Ma talent potwierdziła to w Malenie

Dadelog

Czekam na kolejną dużą kreacje która będzie na miarę Złotego Globu

DoktorLejdo

ona ma talent?chyba pękne ze śmiechu.;PPPP

A_D_J

Za to Alba ma talent w sam raz na nagrodę Złotej Maliny dla najgorszej aktorki do której, w przeciwieństwie do Bellucci, była już kilka razy nominowana. Monica w porównaniu z tą miernotą to aktorka wybitna.

Dadelog

Racja Alba to niech gra w romantycznych syfach i dostaje nominacje do Malin

A_D_J

Weź się w końcu ogarnij idiotko i spadaj na stronę tej twojej plastikowej Alby. Twoje żałosne zaczepki zaczynają mnie już wkurzać...

Dadelog

ja tobie nie ubliżam,to nie czytaj i sie nie denerwuj.....proste.......

A_D_J

(:

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones