Monica Bellucci

Monica Anna Maria Bellucci

7,9
22 127 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Monica Bellucci

to najpiękniejsza kobieta i mam gdzieś jej aktorstwo, bo nie jestem w stanie oceniać jej obiektywnie.
To tyle.

kohamusa

Doskonale cię rozumiem ;) Mam dokładnie tak samo :D

Dadelog

Ja podobnie.

kohamusa

Brigitte Bardot to była najpiekniejsza kobieta świata.bez żadnych operacji.

Sol1987

Nope, było wiele piękniejszych od Bardot, a Monica i tak najlepsza.

malonemuert

Piękniejszych bez żadnych poprawek?wymien choc jedną współczesną tak fizycznie idealną jak Bardotka.

Sol1987

Monica bije urodą Bardotkę pod każdym względem.

Dadelog

Dokładnie.

Dadelog

Tyle, że one to dwa różne typy urody:)

baszaner

Masz rację, ale jak dla Mnie to Monica i tak jest najpiękniejsza ;)

Dadelog

Nie da się ukryć, że to chodzący sex i kobiecość. Ma coś takiego w sobie, co strasznie pociąga

baszaner

Nie sposób się z Tobą nie zgodzić :)

Dadelog

Zawsze Casselovi zazdrościłem:) Spokojnej nocy!

baszaner

Oj, Ja również przez długi czas strasznie mu zazdrościłem :D Niestety, Vincenta chyba dopadł w końcu kryzys wieku średniego, bo inaczej trudno jest mi sobie racjonalnie wytłumaczyć, jak można zamienić tak zjawiskową kobietę jak Monica, na jakąś wychudzoną małoletnią siksę, która Monice pod względem urody i kobiecości nawet do pięt nie dorasta.
Swoją drogą zastanawiam się, kto obecnie jest tym szcześciarzem, któremu udało się skraść serce Moniki, bo jakoś nie chce mi się wierzyć, żeby taka kobieta jak ona, była sama od czasu rozwodu :) Dziwi mnie, że chociaż mineło już kilka lat od czasu, gdy Monica rozstała się z Vincentem, to jeszcze żadnemu papparazzo nie udało się do tej pory przyłapać ją na randce z jakimś nowym facetem. A Ty jak uważasz? Tobie również życzę spokojnej nocy :)

Dadelog

Małpiszony, zwane naukowo Homo Sapiens, są istotami nieracjonalnymi i próżnymi. Nie myślą logicznie, stąd takie decyzje i zachowania.

użytkownik usunięty
Dadelog

najwidoczniej uroda to nie wszystko :)

Biorąc pod uwagę wiek nowej żony Vincenta, to stawiam, że przyczyną jest jednak zaawansowany kryzys wieku średniego Cassela ;)

użytkownik usunięty
Dadelog

w sumie bardzo mozliwe, ale trzeba pamietac, ze nie wiemy do konca jak to miedzy nimi bylo, nie ma co oceniac. w kazdym razie i casselowi i bellucci zycze szczescia na nowych drogach zycia, ciekawe czy monica jeszcze wyjdzie za maz.

Sol1987

Bardot nie miała wzrostu, przez to że niska to nogi nic specjalnego

tom_19

Ale Bellucci jest tylko o centymetr wyższa od Bardot. ;)

arti2807

Ważne proporcje, a obie śliczne:)

tom_19

170 cm wzrostu nie oznacza, że kobieta jest niska. Była piękna i wzrostem w sam raz, a nogi miała wspaniałe ślepcze. https://www.google.com/imgres?imgurl=http%3A%2F%2Fi1.pudelekx.pl%2Fe6eaee0f10af4 8ad28ba35e7fb4050b1e9beec75%2Fbrigitte-bardot-1960s-jpg&imgrefurl=https%3A%2F%2F pudelekx.pl%2Fbrigitte-bardot-na-starych-zdjeciach-51462&tbnid=OKBeOrgnAF3f4M&ve t=1&docid=Fk8zCSSNlSmV4M&w=500&h=704&q=Brigitte%20Bardot%20nogi&hl=pl-PL&source= sh%2Fx%2Fim

Sol1987

Bardot = mój ideał

Sol1987

Była piękna i jak pomyślę o tym, że w filmie ma ją zagrać brzydka Joanna Opozda z ryjem mopsa, to szlag mnie trafia.

MartiniKS

Kiedy będzie ten film?

Sol1987

Z tego co się orientuję to dokładna data premiery jeszcze nie jest znana. https://m.filmweb.pl/film/Brigitte+Bardot+Cudowna-2020-835074

Sol1987

Uroda to kwestia gustu. Bardot byłą piękną kobietą tak jak i Monica Bellucci. Mi osobiście najbardziej ze wszystkich podoba się Charlize Theron.

kohamusa

Dokładnie.

kohamusa

Dokładnie. Tak przyjemnie się ją ogląda, że trudno zwrócić uwagę na jej aktorstwo :)

kohamusa

:) Prawda. Obiektywna ocena pewnych aktorek jest nie możliwa.

użytkownik usunięty
RadoslawKamil

myślę że i nazwisko ma nie przypadkowe..a jej usta nawet jeśli powiększone są obłędne!

Ma naturalne, wystarczy zerknąć na jej zdjęcia gdy była dzieckiem.

RadoslawKamil

Bo pięknych jest sporo, a każdy ma swoje ulubione

kohamusa

Nie ukrywam, że większość filmów z nią oglądam tylko po to, żeby na nią popatrzeć.

malonemuert

Ja też:)

kohamusa

Super jest!

kohamusa

Mam to samo. Chociaż mogła by być mają mamą. Dla mnie jest najładniejszą i najseksowniejszą aktorką.

kohamusa

Mój nr 2, mój nr 1 to zdecydowanie Catherine Zeta Jones

kohamusa

Barszo przypomina mi Rachel Weisz, szczególnie w filmie "Malena"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones