Monika Dryl

6,4
1 249 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Monika Dryl

i uważałem, ot taka zwykła serialowa aktorka, nie mająca za wiele talentu, a w
"Spadkobiercach" mnie powaliła. Dziewczyna była genialna. Ma wielki talent komediowy.
Pewnie nie zrobi i tak w tym naszym gradołku kariery. A szkoda, naprawde, bo ma
możliwości, i pewnie bedzie grać w tych serialikach do usranej śmierci.

Przemo00116

tez zobaczylem ja ostatnio w spadkobiercach i musze powiedziec ze jestem NIa zauroczony hehe,swietnie zagrała i jest przesliczna.Szkoda ze nie zagrałą jak dotad w jakiejs wiekszej produkcji,bo niczym nie odstaje od tych wszystkich gwiazdek,a zaryzykowałbym nawet mowiac ze jest lepsza niz niejedna polska topowa aktorka.

użytkownik usunięty
Przemo00116

Zgadzam się w 100%. Scena ze "Spadkobierców" bombowa :) Można boki zrywać, szkoda że taka krótka ;/ Liczę na więcej.

Przemo00116

Najlepszy gość w Spadkobiercach

marcepun

Monika pozamiatała Kołaczkowską kompetnie :)
- Mogę wstać?
- Jakpani musi...

ha, beka totalna :D

Przemo00116

Super była w "Spadkobiercach" czy jest szansa że wejdzie do obsady? Czubaszek właśnie jako gość zaistniała i pojawiła się potem na stałe. Zgadzam się z wami Dryl najlepszy gość w tej serii!

Przemo00116

Rewelacyjna w Spadkobercach, najlepszy gość z wszystkich odcinków, totalny łach :). Mogłaby zostać na stałe.

Przemo00116

dołączam sie do fan klubu Moniki, tudzież po spatkobiercach zauroczyla mnie całkowicie, i faktycznie "zjadła" Kołaczkowską - co nie jest łatwe

Przemo00116

Ja właśnie po tym odcinku spadkobierców, aż musiałem sprawdzić czy ktoś też się zachwycił! Na początku była dosyć mocno zestresowana, już byłem przekonany, że wyjdzie słabo, zaś chwilę później nie było czego zbierać! Jedna z lepszych o ile nie najlepsza scena z gościem.

Przemo00116

Znakomita ,też ją widziałam w Spadkobiercach. Niezwykle inteligentna i utalentowana aktorsko! Szkoda, że jej tak mało w produkcjach, ale z drugiej strony dobrze, że "nie wyskakuje z lodówki"!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones