Naomi Kawase

7,7
115 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Naomi Kawase
DziurawaMarysia

Możesz uzasadnić dlaczego? Zastanawiam się nad obejrzeniem jakiegoś jej filmu, a nie wiem czy warto...

Erja_fw

niedługo bd moja recenzja jej filmu to zobaczysz :D

DziurawaMarysia

E tam, widziałem tylko "Las w żałobie". Nie powalił mnie, ale nie była to żadna katastrofa. :P

Davus

"Ta kobieta" robi wspaniałe, refleksyjne kino, obsypywane nagrodami na całym świecie. Ale nie dla tłumoków. "Piłe 7" obejrzyj i "Mortal kombat", od razu ci sie polepszy. :-(

justykob

To chyba nie była odpowiedź do mnie (w mojej wypowiedzi nie ma słów "Ta kobieta"), ale skoro już ja zostałem zaatakowany to powiem, że wypisywanie tekstów typu "ale nie dla tłumoków" nie świadczy o pani najlepiej. :)

Od czasu, kiedy napisałem swoją poprzednią wypowiedź obejrzałem jeszcze "Zawsze wodę" i "Kwiat wiśni i czerwoną fasolę" - to drugie nawet niezłe (choć bez szału), to pierwsze to straszny gniot. :) "Wspaniałym" kina Kawase nazwać nie można, "refleksyjnym" bywa... ale rzadko. Najczęściej jest pretensjonalne i pseudoartystyczne. :)

Davus

Do autora pierwszego wpisu, dlatego zacytowałam jego słowa.

justykob

nie dało sie inaczej napisac, przeskakuje na koniec post.

justykob

"Piły 7" nie lubię a "Mortal Kombat" znam tylko z gier. Ogólnie bawią mnie internauci, którzy na podstawie jednej wypowiedzi na randomowej stronie internetowej myślą ze już wszystko wiedzą o guście innych osób.

DziurawaMarysia

Trochę dziecinna ta wasza konwersacja. ;-)

Dr_Gonzo35

No niestety starość nie świadczy o dojrzałości. Użytkowniczka "justykob" doskonale to udowodniła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones