Nat WolffI

Nathaniel Marvin Wolff

7,4
8 374 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nat Wolff

Irytujący w swojej grze. Nie wiem czy to kwestia postaci jakie gra (czyt: ofiary losu) czy po prostu tego, że jest kiepskim aktorem.

persse

To prawda. Ten koleś nie posiada żadnej mimiki twarzy, potrafi się tylko głupkowato uśmiechać. Dno

persse

też się nad tym zastanawiałam: zawsze gra tak samo. albo ciągle jara zioło albo głupkowato się uśmiecha albo jedno i drugie. nie ważne w jakim filmie gra, strasznie mnie irytuje.
zastanawiałam się, czy może to kwestia tego, że on nawet nie stara się grać tylko jest sobą? nie wiem. ale jedno jest pewne: Wolff to nijaki i kiepski aktor.

isobel

Nie umiesz wcielić się w postać, to graj siebie. Przynajmniej wyjdzie naturalnie :)

persse

Pieprzysz,dostaje role młodych ludzi,wycofanych,mających problemy z akceptacją i tak je gra.Moim zdaniem jest dobrym aktorem.Zobacz jego rolę w "Gwiazd naszych wina".Zagrał fenomenalnie.On ma dopiero 21 lat.Czepiacie się.

jawanda

Fatalnie tam zagrał, bardzo sztucznie.

persse

a ja myślę że jest całkiem znośny i może przemawia przeze mnie typowy babski punkt widzenia ale ma w sobie jakiś urok, poza tym jest strasznie młody i moim zdaniem ma czas by się wyrobić i mogą być z niego jeszcze ludzie. Jest irytujący bo postacie grane przez niego są irytujące, takie życiowe ciapy o dobrym sercu - on mi prywatnie na ciapę nie wygląda.... w każdym razie lubie go i życzę mu powodzenia w dalszej karierze

Sairina

Są młodzi aktorzy którzy sa fenomenalni, wiec to dla mnie żadne usprawiedliwienie.

persse

W tej chwili mam obejrzane z nim kilka filmów i cofam swoją wcześniejszą wypowiedź, jest o wiele lepszym aktorem niż sądziłam. Jestem pod wrażeniem jego roli w Palo Alto czy Bez miłości ani słowa. W sumie to aż się dziwie że Ty widzisz to inaczej... najwyraźniej jesteś uprzedzona albo po prostu nie rozumiesz aktorstwa, na szczęście inni rozumieją bo o ile się orientuje będzie brał udział w kilku ciekawych projektach które mogą mu wile dać pod względem kunsztu aktorskiego jak i popularności

Sairina

Rozumiem aktorstwo, nie przemawia do mnie i tyle, jeśli do ciebie tak to ok, nie ma sensu się sprzeczać ;)

Sairina

Sairina, masz mój szacunek, za to że potrafisz zmienić opinię o kimś z negatywnej na pozytywną i przyznać się do tego w dyskusji. To wszak normalne (dla normalnego człowieka), ale rzadko spotykane - zwłaszcza w sieci. Pozdrawiam.

persse

Jest fajny ale do komedii. Nie ważne jaką role gra, bo jak widzę jego memiczną twarz, to mam wrażenie, że to będzie komedia. Podobała mi się jego gra w Gwiazd Naszych Wina ale widziałam go w większej ilości produkcji i nie zachwyca tak bardzo, jakby mógł młody, zdolny aktor. Jest po prostu bardzo przeciętny. Ale jeśli spojrzeć na Lawrence, to tyle mu wystarczy, żeby nawet wygrać Oscara.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones