Natalia Oreiro

Natalia Marisa Oreiro Iglesias

8,3
1 648 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Natalia Oreiro

Kiedyś kiedy leciał Zbuntowany anioł, uwielbiałam ją jako aktorkę, ale nie przepadałam za jej muzyką. Teraz gdy trochę podrosłam przesłuchałam jej twórczość i...na serio ona miała naprawdę dobre piosenki. 3 lata....3 albumy.....i 7 milionów sprzedanych płyt. Nie rozumiem dla czego zostawiła muzykę? Przecież tak dobrze jej szło! Nie wiem, czy się z tym zgadzacie, ale uważam, że gdyby tego nie zostawiła to spokojnie dojechała by do 15 czy nawet 20 mln sprzedanych płyt.....Zastanawiam się tylko co poszło nie tak?

christinearron

Natalia sama mówiła że chce się skoncentrować na aktorstwie :) to było jej główną pasją.. ciągle nagrywa piosenki do filmów :)

Anellll

Tak widziałam ostatnio kawałek "El Perfumer del Amor".....normalnie tragedia. Tego chyba wymagali od niej producenci, ale z drugiej strony niemal sięgnęła dna bo ten kawałek jest słaby. Zeszła poniżej swojego poziomu.

Spotkałam się z opinią, że Nati mogła zostać "Nową Glorią Estefan". Tak na You Tubie napisał jeden z użytkowników pod jej starym kawałkiem "Rio de La Plata". Myślę, że coś w tym jest. Gdyby nie zerwała ze śpiewaniem, to mogła by spokojnie dojechać nawet do 20 mln sprzedanych albumów.

christinearron

wolę ją jako aktorkę, ale śpiewanie też jej dobrze wychodzi.

kinomanka_13

Może powinna bardziej zająć się karierą muzyczną i do niej wrócić? Chodź teraz to było by dla niej trudne. Ostatnią taką poważną płytę wydała 11 lat temu, więc było by jej ciężko.

A ja osobiście widziała bym ją w kilku utworach innych wokalistek.

christinearron

To jest Twój dobry rok! Bo Natalia będzie miała koncert we Wrocławiu 14 grudnia!:)

Maaarianga

Wiem o tym.

A tak z innej beczki ja osobiście widziała bym ją w kilku kawałkach Nelly Furtado : "Big Hoops", "Manater" , "I like a bird", "All good thinks" i "Say it right". Bardzo mi pasuje do nich. A ty jak sądzisz?

christinearron

Hmmm w sumie dobra uwaga ;)

christinearron

Hej ;) No to ja też z ,,innej beczki'' Wiesz może ile w Polsce wyemitowano telenoweli z jej udziałem? Bo mi wydaje się że tylko trzy, ale nie jestem pewien...

Mateusz15401

Źle myślisz. Wyemitowano z tego co wiem na pewno 4. :

- Zbuntowany Anioł

- Kachorra to ja

- Jesteś moim życiem

- Amanda O.....ale ta była emitowana na kanale Zone Romantica

christinearron

Oki, dzięki :)

christinearron

Jeszcze później grała w telenoweli Valeria z Diegiem Ramosem który grał Sergia w zbuntowanym aniele, ale przerwali później nadawanie, nie wiem czemu. To było na tvn.

christinearron

JA z nią tylko Zbuntowany anioł oglądałam siostra Kochora to ja itp. Teraz sa powtórki na Puls Zbuntowany Anioł. Kochory nie widzę

użytkownik usunięty
christinearron

ona ma taką promienną osobowość, zawsze będzie bardzo dziewczęca, przyjemnie sie na nią patrzy ale nic poza tym, niestety jak do tej pory średnie aktorstwo i średni wokal chociaż jakiś potencjał ma i gdyby sie nią zająć na pewno coś mogłoby z tego być ale nikt nie umiał nią dobrze pokierować no cóż taki los miała przeznaczony... ważne, że wykorzystuje swoją popularność nie tylko dla własnych korzyści ale też na kampanie społeczne i myśle, że przede wszystkim o to chodzi, ona najlepsza była jako modelka, wychodzi idealnie na każdym zdjęciu, jest troche typem Marilyn Monroe, która też w gruncie rzeczy była najlepsza w modelingu z resztą Natalia sie nią wzorowała, teraz myśle, że największe szanse miałaby jako aktorka komediowa (w końcu kiedyś dostała nawet nagrode w tej dziedzinie) bądź poświęcić sie bardziej działalności charytatywnej i odcinać kupony od swoich dotychczasowych osiągnięć

Zgadzam się w zupełności nie było nikogo, kto umiejętnie pokierował jej karierą zwłaszcza muzyczną. Mogła osiągnąć więcej niż te 7 mln sprzedanych płyt. Ale cóż, ostatni album z prawdziwego zdarzenia wydała w 2002 roku więc jest już chyba za późno na sukcesywny powrót do tej branży,

christinearron

Powrocila do spiewnia ! Nagrala juz kilka nowych piosenek ,co prawda potrzebnych do serialu Solamente Vos ,ale czytalam ze Nati szykuje nowa plyte.. a niebawem jej koncert we Wroclawiu-14 grudnia,ktos sie wybiera???

bleedingmoon1

Właśnie widziałam nową piosenkę.

http://www.youtube.com/watch?v=AewFRKqYSAY

Jak dla mnie nie jest źle. Nie wiem tylko, jak ocenić zainteresowanie tą piosenką. Wideo z teledyskiem wrzucono 28 listopada. I do tej pory ma mniej więcej 53 tysiące wyświetleń (stan na 5 grudnia).

christinearron

Pytanie brzmiało ,,Dlaczego rzuciła śpiewanie?".Ja chyba wiem dlaczego.
W 2006 roku we wakacje ukazał się kolejny nr ,,Świata seriali" i tam był wywiad z NATALIĄ i wyznała w nim że od dziecka chciała zostać projektantką mody.Razem z siostrą Adrianą uczyła się szycia(akurat NO rysowała projekty ubrań).Rzeczywiście dopięła swego ma dziś własną markę ,,Las Oreiro".Jednak czy to nie byłoby za dużo?Aktorstwo szycie i śpiewanie...Musiała z czegoś zrezygnować po prostu.A szkoda bo mnie również podobały się jej piosenki zwłaszcza z ,,Kachorry":-)

Brandon568

dziwna reklama tych jeansów strasznie płtkie

christinearron

Kochana możesz oglądać powtórki Zbuntowany Anioł na Puls nie na puls2 sa od poniedziałku do piątku o 14 i 15 godz teraz jakoś będzie 30 chyba w poniedziałek odc.Ale na Youtube widziałam od 1 odcinka Zbuntowany Anioł

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones