Natalia Oreiro

Natalia Marisa Oreiro Iglesias

8,3
1 644 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Natalia Oreiro

mogłaby wystąpić w jakiej to melodii i zaśpiewać cambio dolor bo Urbańska śpiewa w wersji polskiej, a ja chce w oryginale usłyszeć.

użytkownik usunięty
kinomanka_13

popieram w 100%!

kinomanka_13

Dokładnie!
Kto w ogóle dał prawo Urbańskiej na niszczenie tej piosenki swoim kiczem?! Powinni tę parodię, a przede wszystkim ją WYJEBAĆ NA ZBITY RYJ bo tylko kompromituje siebie, oraz utwór.

Ertix_Poke

Wojciech Młynarski którego uwielbiam napisał tekst piosenki do tej przeróbki

kinomanka_13

Aha..
No to jak tak to gratuluję gustów.

Ertix_Poke

ale przeróbki cambio dolor nie lubię mimo że uwielbiam Młynarskiego, orginał cambio dolor dużo lepszy. Ja woogle uwielbiam dużo starszych artystów takich jak : Santor, Majewska&Korcz, Wodecki, Skaldowie, Irena Jarocka, Jerzy Połomski, Budka Suflera, Izabela Trojanowska, Rynkowski, Perfect (mój 8 letni kuzyn Michał zaraził mnie Perfectem bo od niedawna lubi tę grupę), Annę Jantar, Dwa Plus jeden, Zaucha ogólnie uwielbiam stare piosenki i polskie i zagraniczne lubię też Boysów i Akcent, Sośnicka, z nowych lubię Wyszkoni, Braci Cugowskich, Sylwię Grzeszczak ,

kinomanka_13

A mnie, mój trzy letni syn zaraził zespołem "Śpiewające Brzdące", mówię ci obczaj, niezłą muzę grają.

Ertix_Poke

jaka to melodia to gówno. dziwie się jeżeli ktoś to jeszcze ogląda. festiwal upadłych "sław" urbańska i norbi pf

kinomanka_13

Tak wzięłaby pieniądze i zaśpiewała z playbecku, tak jak na sylwestrze marzeń 2019, nie wiem po co zapraszają te gwiazdy i tyle pieniędzy płacą, jak one na żywo nawet nie śpiewają, śpiewała na żywo na koncercie w Rosji ale w Polsce to nie trzeba

marlenamecner89

Niestety obawiam się, czy Natalia w większości nie śpiewa własnego z utworu z playbacku. Zdarzyło się jej już zmasakrować własny utwór. Tym bardziej jest to smutne, że mam do tego utworu i serialu sentyment.

https://www.youtube.com/watch?v=nwHlO-s_ymQ

buterfly

no masz rację, nie słucha się tego zbyt fajnie

marlenamecner89

Najzabawniejsze są rosyjskie komentarze pod filmem krytykujące widownie, że nie bawią się razem z Natalią. Prawda jest taka, że oni byli w szoku, że to sama Natalia tak niszczy swój utwór.

buterfly

No widziałam ich reakcje zdziwienia, sama bym sie nie bawiła

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones