Nicolas Cage

Nicholas Kim Coppola

7,7
67 242 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nicolas Cage

ale żeby nazwać syna Kal-El to już przesada

ryan45

serio ? wow. ja też rozumiem wszystko ale za nic nie nazwałbym syna np Slade ,Kakashi czy Songoku.Gary Daniels nazwał syna Kenshiro po postaci którą grał

dawid10809

Dziwi mnie, że nie dał mu na imię Elvis, ale może uznał, że żona z nazwiskiem Presley wystarczy.

Vettii

Na jego miejscu znalazłbym sobie partnerke o nazwisku Grey,po czym dałbym na imie synowi Earl

dawid10809

Dobre xD

dawid10809

Haahaahaa!

Mógłby śmiało napisać zmyślaną autobiografię pt. "51 twarzy Earl Greya"...
Baby by wzdychały do wersów tej powieści, a faceci by myśleli, że to jakiś poradnik herbaciany.
;D

dawid10809

A córce Sasha? ;)

Trias

I rodzinka by była w komplecie. :P

Vettii

Niezły tekścior

ryan45

Nicolas jest wielkim fanem Supermana, stąd ta nazwa. Po za tym, są o wiele gorsze imiona, nadawane przez celebrytów.

intermed1

To już chociaż Clark mógł mu dać xD

acocieto_ok

Dokładnie!
Wtedy też wyraziłby swoje uwielbienie wobec Supermana,a jednak nie byłoby to niepokojące.
I wszyscy szczęśliwi!

ryan45

Jest jeden gość wielki fan klubu piłkarskiego który nazwał swojego syna Manchester United...

simonetti

Są różnedziwne imiona np. "słynna" Apple, to tak jak by Polak nazwał córkę Jabłko, no bo Malina,Jagoda i Róża już są :P
A co do Nickolas'a to bardzo lubię go jako aktora:)

Monica_7

W Polsce to prędzej ktoś nazwał by córkę cebulą

Bawelnianooki_Joe

Wszystko przed tobą...

ZSGifMan

Hehehe

ryan45

Każdy rodzic nazywa jak chce swoje dziecko,niewiadomo czy tutaj chodzilo o upodobania czy jakies zamilowania.

megan94

Jak to nie wiadomo? Od lat wszyscy wiedzą, że Cage jest wielkim fanem Supermana, zbiera komiksy itd. Nawet całkiem niedawno sprzedał pierwsze wydanie za 1,5 mln $ bo mimo iż gra w filmach i wydawać by się mogło, że kasy ma jak lodu to jest niemal bez grosza, a raczej centa przy duszy.

alex_gawlas

Jak to?!
Czyli jeżeli to prawda to kiedy zbankrutował?

ryan45

Ja myślę że to jest skrót od Kalvin Elvin.

thomasbbor

Nie - to imię z komiksu o Supermanie - sam Nicolas wyjaśnia w wywiadach skąd wzięło się to imię To ich sprawa ale jak dla mnie to gruba przesada i tyle

ryan45

Pewnie tak.

thomasbbor

Kelvin, Celsius... F. Cage.
( F - Fahrenheit)

ryan45

A co, ty nie chciałbyś mieć Supermana za syna? :P

użytkownik usunięty
ryan45

Typowy dzień w szkole. Woźna podchodzi do 7latka z pierwszej klasy i pyta:

- Jak się nazywasz?

- Kal-El, proszę pani.

- Weź ty mi tu ku*a nie żartuj.

ryan45

Było jakoś za dwa tygodnie temu, że gdzieś w trzecim świecie (a co? mają być gorsi od tłustych jankesów?) dali dziecku na imię... Xiaomi!!!

ryan45

to imiona dzieci nadane w 2020 roku w Polsce. Żeńskie:
Chanel
Rabija
Safiya
Selina
Solomia
Wiwiana
Anaya
Ariadna
Darina
Elina
Fabiola
Eulalia
Flavia
Jewwa
Kayla
Khadija
Rut
Melody
Afina
Cirilla
Elizaveta
Kim Ngan
Ofelia
Nowojka
Rabija
Witalina
Złata
Mikaela
Zoriana
Żywia

i męskie:
Mykhailo
Aidan
Herbert
Zawisza
Aramis
Avyaan
Bogusz
Dang Khoi
Gia Bao
Hipolit
Illya
Ismael
Kiril
Kyrylo
Lev
Lukian
Matvei
Matwiej
Minh
Myron
Nick
Nikoloz
Patrycjusz
Platon
Ragnar
Santino
Siemowiy
Tuan Anh
Tymur
Yu Chen
Zlatan
Zygfryd
jak więc widać i u nas jest egzotycznie i to bardzo...

simonetti

taka ciekawostka znaleziona w necie:
Polskie prawo nie zezwala na nadawanie imion, które są:

ośmieszające,
uwłaczające.


Kiedyś było ważne, aby imię dziecka jasno określało jego płeć. Przepis ten zmienił się jednak 1 stycznia 2015 roku. Od tego czasu rodzice mogą nadawać imiona unisex.

Kierownicy Urzędu Stanu Cywilnego nie zawsze udzielają rodzicom zgody. W 2020 roku odmówili nadania m.in. imienia „Wiedźmin” (inspirowanego sagę Andrzeja Sapkowskiego), Joint, Koka, Rambo, Batman i Nutella.

simonetti

Fajne ciekawostki.

simonetti

Przecież mnóstwo tych imion to totalnie normalne imiona. Niektóre są co prawda rzadkie, ale od dawna są w użytku. Ariadna? Piękne imię antyczne. W Polsce mamy długą tradycję imion klasycznych. Flavia, Fabiola? to samo. Rut? Imię biblijne. Cirilla? Prawdopodobnie inspiracja Sapkowskim ale samo imię jest bardzo stare i funkcjonuje w słowiańskim światku jako "Cyryła" imię żeńskie od "Cyryla". Herbert? Nawet nie ma co komentować. Hipolit? Był już przynajmniej jeden, nazywał się Cegielski. Bogusz, Zygfryd, normalne imiona. Aramis? Francuskie ale normalne. Zresztą mnóstwo z tych imion jest po prostu imionami zagranicznymi, a że w Polsce mieszkają nie tylko Polacy to nic dziwnego, że jeden z dwóch milionów Ukraińców da synowi na imię Kirył (znowu wschodnia wersja od Cyryl. Czym innym natomiast jest dawać dziecku imię mało znane (ile może być Janków, Franków i Wojtków?) a czym innym dawać imię kosmity z komiksu... Dla mnie zawsze liczył się jeden wyznacznik tzn. czy istnieje święty o danym imieniu coby go można było dziecku dać za patrona.

ryan45

Aż sprawdziłem aktualne zdjęcia. Daleko mu do Supermana :)

h3b4n

Nicholas Cage już od lat 90. marzy że zagra Supermana. I do dnia dzisiejszego mu się nie odniechćiewa. To byłoby takie odwrócenie: Kal - El spłodził Supermana, a Superman Kal-Ela. Jeszcze tylko czekać jak młody Kal-El nazwie syna Superman.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones