Nicolas Cage

Nicholas Kim Coppola

7,7
67 322 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nicolas Cage

fajny chłop

użytkownik usunięty

nie wiem dlaczego go lubie ale go lubie i lubie na niego patrzeć i taki poczciwy z niego człowiek czy gra w filmie klasy A czy Z to każda jego rola jest ciekawa :)

I w każdym filmie gra tak samo, ta sama mina. Jak go widzę, to mnie się rzygać chce. Jest beznadziejny. Nie mam pojęcia czym się tak podniecasz.

WielkiSzu

Czasami szaleje ale nie zawsze gra tak samo zobacz Joe z 2015 chyba

użytkownik usunięty
WielkiSzu

Dokładnie takie aktorskie drewno jak Cage trafia się rzadko, do tego jest dużo bardziej irytujący niż większość słabych aktorów, na szczęście nie biorą go do żadnych dobrych filmów , więc zbyt wielu dzieł swoją miernością nie zepsuł.

Reynevann22

W internecie wyczytałem że aktor zginął dziś w wypadku na motocyklu zweryfikować proszę to

mnich24

Nie zginął
http://www.snopes.com/nicolas-cage-death-hoax/

Reynevann22

to dobrze.... bo wtedy N.Cage w rankingach byłby nagle najlepszym aktorem i musiałbym wysłuchiwać wszedzie że był to Wybitny aktor..... c<
wiec niech żyje ,ale na emeryturze, bo go zdzierzyc juz nie moge.

WielkiSzu

Odważny komentarz jak na kogoś, kto w avku ma Stathama (którego również lubię).

WielkiSzu

Oscara zdobyl,a Statham to może inny wyraz twarzy? hehe

WielkiSzu

Jak mnie niszczą takie komentarze. "Gra tak samo". A jak ma grać? Taki Pacino gra zawsze inaczej? Albo De Niro? Kogo by nie grał zawsze BĘDZIE SOBĄ! Tego się nie da przeskoczyć.

Polała się zasłona hejtu o tym jak to w każdym filmie gra tak samo, tą samą minę. Zgadzam się z Wami, tak jest. Ale jak wam sie nie podoba to, moi drodzy, uwierzcie mi. NIE MUSICIE TEGO OGLĄDAĆ!
Peace.

Zgadzam się z koleżanką, nie wiem co chłop w sobie ma, też go lubię :D

Mam dokładnie tak samo. Nie jest wybitny, ale miło się go ogląda. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones