Nicole Kidman

Nicole Mary Kidman

8,2
71 950 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nicole Kidman

rolę Celeste w "Wielkich Kłamstewkach" :)

Od tego właśnie serialu zaczęło się moje zauroczenie grą aktorską Nicole.

Dawno, dawno temu, byłam w kinie z wycieczką na "Inwazji" i to był mój pierwszy film, który obejrzałam z Nicole.

Teraz przypomniałam sobie całkiem na poważnie o tym, jak potrafi być naprawdę dobrą aktorką, gdy natknęłam się na "Wielkie Kłamstewka". Ale nie można oceniać aktorki/a po jednej roli, więc zamierzam bliżej przyjrzeć się jej filmografii :)

Julie94

Polecam w szczegolnosci jej starsze filmy - rewelacja :)

Blair

A może mogłabyś mi polecić jakieś konkretne tytuły? :) Takie najbardziej warte uwagi :)

Julie94

Ja bym polecił zdecydowanie Moulin Rouge!, Godziny, Dogville, Oczy szeroko zamknięte, Innych, Za wszelką cenę, a także ze względu na jej grę Dziewczynę na urodziny, Pokusę i Między światami ;)

Julie94

Inni, Godziny, Moulin Rouge, Australia, Wzgorze Nadziei, Dziewczyna na urodziny, Nine, Pelnia zla, Pietno, Dogville.
Rewelacyjna jest w Za wszelka cene, chociaz sam film srednio mi sie podobal. Uwielbiam ja rowniez w Totalnej Magii, od niego sie zaczela moja milosc.

Julie94

Cały serial był wspaniały, ale rzeczywiście, rola Nicole wysunęła się w intensywności odbioru u mnie na pierwszy plan. Aż chcę jej więcej :)

Julie94

Zwłaszcza sceny u terapeutki to mistrzostwo świata! Cały talent Kidman w pigułce :)
Ale ja mam uwagę natury kosmetycznej - uważam, że Kidman powinna kategorycznie zostać przy tym odcieniu włosów, który miała w serialu! Nie wiem dlaczego uparła się na ten wypłowiały blond, zupełnie nie pasuje do jej karnacji i typu urody :(

lena_777

A mi najbardziej ona podobała się w tych kręconych włosach, które miała w swoich starszych filmach :) A blond według mnie też jej pasuje, chociaż przyznam, że w "Wielkich Kłamstewkach" w tych włosach wyglądała fantastycznie!

Julie94

W "The Killing of a Sacred Deer" ma kręciołki jak za starych dobrych lat :D

lena_777

Czekam na ten film z ogromną niecierpliwością :) :D

lena_777

Tak, w rudych jej najładniej :)

Julie94

Laura Dern też dowaliła do pieca

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones