Nicole Kidman

Nicole Mary Kidman

8,2
72 151 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nicole Kidman

Po prostu niesamowita uroda. Szczególnie zachwycająca w Moulin Rouge.

abc2343

Ta piękna to już niestety czas przeszły panie kolego.

Jaszczomp_Dariusz

Koleżanko jak już :). Wg mnie nadal jest piękna, ale musisz przyznać, że parę lat temu zachwycała swoją urodą niesamowicie

abc2343

Była olśniewająco śliczna do połowy lat 90. W Far and Away nie można było oderwać od niej oczu. A potem nie wiedzieć czemu poszła pod skalpel. Czyżby miała jakieś kompleksy?

Jaszczomp_Dariusz

Po 40 każdy zaczyna się starzeć, tak to już jest, ale to prawda, była piękna :)

WujekKoszar

Każdy oprócz Ibisza.

Merxe

Keanu Reeves też xd

Merxe

I Maryli Rodowicz

WujekKoszar

Ale to nie znaczy że nie można być pięknym...

WujekKoszar

Zobacz sobie japonkę która się nie starzeje Masako Mizutani. Ma 50 lat.

abc2343

I ta jej cudna nieskalana słońcem cera w kolorze kości słoniowej .

abc2343

kwestia gustu... dla jednego piękna dla innego przezroczysta meduza z ryżymi włosami i dziwnym, sztucznym chodem, zawsze mam wrażenie, że stawia stopy jakoś tak dziwnie, jakby nie mogła utrzymać moczu...

agabar

Musisz być bardzo sfrustrowany i nieszczęśliwy, by wymyślać takie banialuki

wojtek_2011

mam prawo mieć swoje zdanie i tyle; baba mnie się nigdy nie podobała i nadal nie podoba - prezentuje najgorszy dla mnie typ urody: wielgaśna (180 cm), chłopczykowata budowa, blada i nakrapiana skóra, przez którą widać żyły i ścięgna, ryża i porusza się dziwacznie (ma szpotawość stóp od urodzenia) - absolutnie daleka od mojego typu urody czyli kobiety filigranowej brunetki; nie musisz się ze mną zgadzać, zawsze możesz kochać meduzy :)

agabar

To już twój problem, a sposób jak wyrażasz się o świetnej aktorce i pięknej kobiecie określa ciebie.

abc2343

Kiedyś była ale teraz to nawet się uśmiechnąć nie może.

Sol1987

Otóż to. Wygląda niczym w masce, a usta to jakiś koszmar...

Bokciu

Żenujący komentarz

wojtek_2011

Mój komentarz żenujący, tak jak żenujące w moim odczuciu jest Twoje poczucie estetyki.

Bokciu

zgadzam się

abc2343

Owszem, lecz dla mnie olśniewająca jest w "Portret damy" – poza tym niezwykła gra aktorska

abc2343

Była piękna w tym filmie ale teraz przesadziła z botoksem.

abc2343

Wg mnie kobieta, która zasługuje na powodzenie u facetów. Niezłą ma figurę. Super się trzyma wg mnie- nie wygląda na 52 lata tylko na 45 lat. W blond długich włosach jej do twarzy. W drodze do zapomnienia miała krótkie ciemne brązowe włosy, też się świetnie prezentowała w nich. Z kolei jako żona Cage'a w anatomii strachu też świetna była- szkoda, że ona jest zajęta, a Cage wolny, bo jakby była wolna to by idealną parą byli w rzeczywistości. W żonie na Niby też na 5 zagrała. Oby więcej ról dostała.

abc2343

Całkowicie się zgadzam. Śliczna kobieta, a do tego bardzo dobra aktorka. Wystarczy zobaczyć „Oczy szeroko zamknięte” czy „Tłumaczkę”, by się o tym przekonać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones